Booking – 7

  • 39 229
  • 736
# 480
Ако някой има излишен код, бих могла да го използвам Grinning Благодаря предварително!
Получихте ли вече код? Имам валиден до 12 април. Пишете, за да знам дали да го подаря на друг.

Ако дамата е получила, ще бъда благодарна, ако го споделите с мен Simple Smile
Виж целия пост
# 481
Ако някой има излишен код, бих могла да го използвам Grinning Благодаря предварително!
Получихте ли вече код? Имам валиден до 12 април. Пишете, за да знам дали да го подаря на друг.

Ако дамата е получила, ще бъда благодарна, ако го споделите с мен Simple Smile
Ок. Ще я изчакам до довечера да пише /може в момента да е на работа/.
Виж целия пост
# 482
Здравейте, аз също ще съм много благодарна за код.
Виж целия пост
# 483
Пратете на Doro, тя чака код от дни. Явно през деня не може да реагира, всяка вечер пише с молба.
Виж целия пост
# 484
При резервация с плащане от букинг са ми удържали 15 лева над сумата, която е изчислена за плащане към хотела. Това на какво може да се дължи?
Виж целия пост
# 485
На курсови разлики с валутата на хотела евентуално
Виж целия пост
# 486
Ако някой има излишен код, бих могла да го използвам Grinning Благодаря предварително!
Получихте ли вече код? Имам валиден до 12 април. Пишете, за да знам дали да го подаря на друг.
Благодрая!
Направих резервацията без код и вече не ми е нужен, нека се възползва някой друг.
Виж целия пост
# 487
Ако някой има излишен код, бих могла да го използвам Grinning Благодаря предварително!
Получихте ли вече код? Имам валиден до 12 април. Пишете, за да знам дали да го подаря на друг.
Благодрая!
Направих резервацията без код и вече не ми е нужен, нека се възползва някой друг.
И аз благодаря! Изпращам на АБОНАТ.
Виж целия пост
# 488
При резервация с плащане от букинг са ми удържали 15 лева над сумата, която е изчислена за плащане към хотела. Това на какво може да се дължи?

Вижте си в извлечението каква сума пише, колко точно е в чуждата валута и колко в лева, има ли разлики с написаното от букинг, така ще разберете на какво се дължи. Най-вероятно на валутния курс.
Виж целия пост
# 489
Моля и аз, 4ти ден търся и ще съм благодарна, ако на някой му е излишен.
Виж целия пост
# 490
Изпратен на temp-acc
-----------------------------
Имам код. Ще го изпратя на някой, който е искал код в темата и ми пише.


Последните четири кода, които изпратих на потребители тук, всъщност не са мои. На сестра ми и на мъжа й са. Казала съм им за темата и ми дават техни кодове, които така и така иначе ще изгорят - поне да бъдат полезни на някого.
Та, искам да кажа - може да споделите на близки и приятели, че тук се разменят кодове. Може и те да имат добрината да ги предоставят. Simple Smile
Виж целия пост
# 491
Валидност на код до 11.04.означава ли, че е валиден и утре или е до 24ч. днес ?
Виж целия пост
# 492
Валидност на код до 11.04.означава ли, че е валиден и утре или е до 24ч. днес ?

До 24ч днес. Случвало ми се е да изгубя код заради това.
Виж целия пост
# 493
Имам код, който предложих на Доро, но ако тя до 23ч.не ми е отговорила ще го публикувам тук в темата, за да не иде зян, защото е валиден до 11.04.
Ето го и кода: 8ZKWWYCXPY
Виж целия пост
# 494
Ще го използвам.

Благодаря!🌸
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия