Фотошоп за 16-ти път

  • 21 860
  • 461
# 105
Vesika страхотно! Много свежарско! Peace

А тези цветенца готови елементи ли са?... или ако не са как ги направи?
И още нещо момичета - имам проблем с "изрязването"...  Confused Гледам в много от творбите ви има разни елементи, които стоят точно като изрязани от фона... Не "подскочили" ами някак си вдлъбнати  newsm78 newsm78 /ама как се изразих само Mr. Green дано сте ме разбрали Confused/ Как става номера? В рамките на luluto съм ги срещала много често ??? newsm78 lulu?! Praynig
Нека някой ми обясни плиииис  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 106
luluto, страхотия си сътворила.  #Crazy НелиСА - първата ти рамка е направо разкошна, много ми харесва. Vesika - много е нежна, sage, mimmss - вие си знаете   bouquet
Аз страдам от липса на снимков материал и само гледам и се възхищавам засега. Утре ще си спретна нова фото сесийка и пак се включвам.  Whistling
mimmss това с елементите които изглеждат като вдлъбнати или изрязани както казваш се постига с blending options - Inner Shadow .
Виж целия пост
# 107
А тези цветенца готови елементи ли са?... или ако не са как ги направи?
И още нещо момичета - имам проблем с "изрязването"...  Confused Гледам в много от творбите ви има разни елементи, които стоят точно като изрязани от фона... Не "подскочили" ами някак си вдлъбнати  newsm78 newsm78 /ама как се изразих само Mr. Green дано сте ме разбрали Confused/ Как става номера? В рамките на luluto съм ги срещала много често ??? newsm78 lulu?! Praynig
Цветенцата ги изрязах от фона  Wink
За вдлъбнатите  елементи - и аз така мисля
Виж целия пост
# 108
Vesika , много е хубава  bouquet

mimmss повечето наистина са изрязвани Grinning Под основния фон слагам още 2-3, най- отгоре върху цялата галимация слагам допълнителен слой, върху който си правя маска от елемента, който ще изрязвам. После си го селектирам и режа слоевете по него. Ктато свърша, трия допълнителния слой. Когато използвам готови елементи използвам blending options, обаче сега не мога да си отворя фотошопа, за да ти кажа точно какво чеквах Sad

Фона е част от една моя снимка на едно жълто цвете снимано в много близък план. Блърнато на около 1,5, за да не си личат детаили и да стои гладък Grinning
Виж целия пост
# 109
She Devil, Vesika, Luluto благодаря ви!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 110
Ммм да отворих най после фотошопа. Значи процедурата е
- blending options - чекваш bevel and emboss - кликваш два пъти на него, за да му отвориш настройките и после чекваш down
 
Виж целия пост
# 111
Много,много красота!
Ето и моите нови рамки на по-стари снимки /от миналата година/.
                               
Казвайте мнения...
Не се притеснявайте...
П.П.   С Весика сме ползвали един и същ фон.
Виж целия пост
# 112
ЗАПИС
Виж целия пост
# 113
Mimoza, 2,3 и 4 най ми харесват  Grinning
Откъде са ти шрифтовете?
Аз колко кирилизирани изтеглих и инсталирах, а много малко работят  Sad
Виж целия пост
# 114
Благодаря Весика, шрифтовете са от първата страничка.
Записах си ги на едно листче по имена кои са кирилизираните шрифтове, за да не се лутам като започна да пиша/имам стотици,които не ползвам/.
Виж целия пост
# 115
А това направих преди секунди.Топло, топло.
 
Виж целия пост
# 116
Mimoza много са хубави всичките Peace Но най-много ми харесаха "животът е прекрасен" /но при положение, че смениш цвета на шрифта, защото според мен е супер-крещящ, а от снимката лъха толкова нежност... Heart Eyes... хич не ми се връзват, честно... Confused Embarassed/  и "сладкия племенник" - разкошна е!  Peace

Ха, докато пишех публикува още една  Laughing Я да видя...
...
Красота!  Peace

Тези сините линии по фона четки ли са???

Ето и от мен нещо пролетно:


Виж целия пост
# 117
Миммс, не са четки, фона е такъв.
И твоята е много нежна. Марти и Саси невероятно много си приличат.
Виж целия пост
# 118
Добър вечер  Simple Smile
Ето и нещо от мен:
Виж целия пост
# 119
amber много е сполучлива!  Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия