Фотошоп за 16-ти път

  • 21 859
  • 461
# 90
Запис и от мен, имах проблеми с нета.
Честит рожден ден на Горска Фея със закъснение!   bouquet
Еми, Малена, Мимс, sage страхотни неща!
boomerang Страхотна е  Grinning, много ми харесва!
miona Мерси за сайта!
Ето нещо и от тази сутрин:

 и една от вчера
Виж целия пост
# 91
boomerang , рамката е стил "Сейдж" е много хубава. Само ако можеш да "шътнеш" Simple Smile стола вдясно ми се струва, че ще стане още по-добре.
KaРмeНчеТо  , харесват ми:)
miona , мерси, ще го разгледам.
Аз се потя над усъвършенстването на изрязването. Не ми се получава така, както бих искала, но... се надявам все някога да се получи.

Знам, че телефонът в ръката не се връзва, но не намерих с какво да го заменя....
Аз съвсем сериозно се замислям над плагиатстване вече... Embarassed
Виж целия пост
# 92
Благодаря ви за честитките и хубавите пожелания!   bouquet

Ilenia, много топла и хубава тази шарена рамка. Simple Smile

sage, sage ....слаба и посредствена работа нямаш , ей .  Simple Smile

buba_katinka, с лошо качество са снимки , да.

WILD_cat, мисля че е много добра идея.

boomerang, много нежно  се е получило и много красиво.  Simple Smile

KaРмeНчеТо,  страхотна малка рокаджиика!!!  Laughing  Много чаровна бузанка си имаш  с изразителни очи.  Flutter

Аз тези дни на моето дете нищо не съм правила, но пък напарвих 2-3 рамки на нейни приятелки  Simple Smile  С разрешение от мойките им Simple Smile ..... ето ги

Виж целия пост
# 93
Горска Фея Големи сладурани!  Grinning
Виж целия пост
# 94
здравейте и от мен
страхотни нища правите Peace
и аз да се запиша AleXander
Виж целия пост
# 95
ant0anet тази много ми хареса


Фея Честит Празник и от мен, да си жива и здрава - много късмет, много щастие и любов ти желая...   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 96
Simple Smile) Горска фея, много хубави са станали  Simple Smile)
boomerang, много ми хареса рамката ти Simple Smile) и е със съвсем индивидуален стил!
Янич, и твоята много ми хареса Simple Smile)
Аз продължавам с колажите в нежни цветове Simple Smile)), нещо пастелно ми е настроението днес май Simple Smile))



Сега се сетих, че не съм шарп-нала очичките Simple Smile), но ще я оправям по-късно Simple Smile))
Виж целия пост
# 97
Горска Фея - Честито и от мен  bouquet!
Последните ти снимки ми харесват много  Peace.
А  на sage винаги съм и била почитателка, допада ми нежния й стил, обаче тези в пастелните цветове изцяло ме грабнаха, браво, направо са страхотни  Peace.
Сега ще разгледам и на другите нещата, от мен - имам 3-4 направени неща,
 но по -скоро си експериментирах, не са много за показване и за да не натоварвам трафика няма да ги пействам наведнъж.



Виж целия пост
# 98
Ето ме и мен, вдъхновена от sage направих това:

Доста съм далеч от твоя стил и изпълнение, но все пак  Rolling Eyes Дано не се сърдиш за плагиатството Embarassed Готова съм да платя авторско право, ако се наложи  Wink

Момичета, много хубави неща сте направили, но по-късно ще ги разгледам обстойно, че манджата ми няма сама да се сготви  Confused
Виж целия пост
# 99
Горска Фея, много приятно произведение  bouquet

НелиСА, много е оригинална рамката на първата снимка, макар, че самата снимка малко ми се губи Grinning

ant0anet, много красиви неща имаш  bouquet

mimmss , страхотна е!

Изглежда Сейдж днес е вдъхновение не само за мен Mr. Green



 
Виж целия пост
# 100
luluto невероятна красота си сътворила !  Hug Hug Hug Разби ми всички мечти  Confused

А би ли споделила как направи фона така все едно свети отдолу ?  Praynig

Ох, направо е разкошна! Не мога да и се нагледам  Peace
Виж целия пост
# 101


НелиСА, много е оригинална рамката на първата снимка, макар, че самата снимка малко ми се губи Grinning

 

Аха, права си...
Ще потърся друга снимка, дано се върже с някоя,
но все така се получава когато първо направя рамката и после не мога да намеря с какво да я запълня  Blush.
Виж целия пост
# 102
благодаря ви мамчета  Peace
само да се извиня и да кажа, че част от рамките са готови, не всички съм ги правила аз Embarassed
Виж целия пост
# 103


НелиСА, много е оригинална рамката на първата снимка, макар, че самата снимка малко ми се губи Grinning

 

Аха, права си...
Ще потърся друга снимка, дано се върже с някоя,
но все така се получава когато първо направя рамката и после не мога да намеря с какво да я запълня  Blush.

Аз затова първо избирам снимката, която искам да "рамкирам" и след това правя рамката индивидуално за всяка снимка  Wink Peace
Виж целия пост
# 104
Горска Фея,Честит Рожден Ден! newsm51

mimmss,luluto,KaРмeНчеТо,страхотни са   bouquet

ant0anet,Браво! Кога успя толкова много да направиш?

Влизам набързо да пусна какво успях да направя днес,пък довечера ще чета темата,че то вече 6 страници....



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия