Лидл 181 - Февруарска романтична

  • 79 764
  • 812
# 525
Бананите са много вкусни!

Севда, снощи в Люлин 9 гледах за този магнитен прехвъщач. Даже питах служители, управител, касиер. Те не знаеха какъв точно продукт търся. Показах снимка  - нямат.

П. П. Нямаше от мандарините. Sad
Виж целия пост
# 526
Отдавна не съм купувала ирландско масло, а днес се оказа на промоция за 2.99. Дали се прецакаха?
Колко грама е?
Виж целия пост
# 527
Дали има още сьомгова пъстърва или я изядохте?
Виж целия пост
# 528
250 гр. е маслото.
Виж целия пост
# 529
Дали има още сьомгова пъстърва или я изядохте?
Не видях има ли, но преди около месец купих, не беше хубава както преди. Оттогава не съм купувала.
Виж целия пост
# 530
Отдавна не съм купувала ирландско масло, а днес се оказа на промоция за 2.99. Дали се прецакаха?
Колко грама е?
А солено ли е?
Виж целия пост
# 531
Аз пазарувах в новия магазин в Бургас. Даже не знаех, че ще го отварят толкова скоро, докато не дойде мейл сутринта. Лудница беше естествено, но имаше всичко, което търсех. И всичко от брошурата, което в другите магазини рядко се случва напоследък. Най-хубавото са касите на самообслужване. При последното затваряне на близкия магазин за ремонт очаквах да сложат, но не би. Та така, ще сменям магазина, в който пазарувам редовно.
Виж целия пост
# 532
А кой е новия?
Виж целия пост
# 533
Аз , доколкото разбирам, в приложението трябва да има купон за месо в буркан. Но аз такъв купон не виждам
Виж целия пост
# 534
То и месото липсва. Anguished(Поне при нас)
Виж целия пост
# 535
в промоциите ги има
Виж целия пост
# 536
Те повечето неща като че ли вече са само в Лидл плюс, демек без купони 🤷🏻♀ аз така търсих наскоро едни бири и се почувствах ощетена, че нямам купон, те пък били в промоции.
Виж целия пост
# 537
Аз , доколкото разбирам, в приложението трябва да има купон за месо в буркан. Но аз такъв купон не виждам

Само маркираш Плюс-а и до 5 броя на тази цена без да активираш нещо 🙂
Виж целия пост
# 538
Да, все повече неща са "оферти"- намалението не е с купони, а просто с използването на Лидл+.
Виж целия пост
# 539
Бл.207 - новата кооперация на кръговото на Метро.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия