Лидл 181 - Февруарска романтична

  • 79 751
  • 812
# 540
В сграда Chantrer на бул. Демокрация също ли ще има или нещо бъркам сградите или дори градовете? 🙃

Ето тази :

Виж целия пост
# 541
Маслото, което коментирате 250 гр при нас е намалено на 4.99 от 6 и нещо.
За 2.99 не видях никакво друго масло.
Виж целия пост
# 542
Аз днес от Лидала в Мол Галерия си купих домати, краставици, крем карамел, микс за супа, потрокали, лук и от Азиатските неща Оризови спагети, и Сос с къри и ананас по индийска рецепта ( само не знам дали ще стане на обикновен тиган, че тук в квартирата нямам уок тиган )
Виж целия пост
# 543
Здравейте днес я купих за вечеря , вкусна ли е или да мисля резервен вариант? 😃
Виж целия пост
# 544
За лазанята - въпрос на вкус. У нас не се харесва, има някаква силна подправка, която не обичаме. Но пък в темата я хвалят.
Виж целия пост
# 545
Ние предпочитаме лазаните в малки разфасовки, не знам предлагат ли се в бг Лидл

Скрит текст:


Тази със сиренето е любима вкъщи.
Виж целия пост
# 546
Предлагат ги, редовно взимах намалени с по 30%. Много харесахме и лазанята със сьомга от италианската седмица. Но и голямата харесваме, де.
Виж целия пост
# 547
Това е много вкусно. 0.49 ст с етикет “Ново”.
Сладка питка с какао се казва. Аз бих го определила като мини козунак.
Произведено в Хасково, обаче с палма в състава.


Тези също са много вкусни. Не съм ги купувала, нито съм ги виждала. Не знам дали са нови:
С палма са обаче пак.


Това искахме да пробваме, но вече в няколко филиала ходим и няма такава поничка..


Тарталета, има ги тези лазани. Даже днес имаше на оранжев етикет 30%. Никой не ги купува обаче и почти всяка седмица има опаковки с оранжеви етикети.
Виж целия пост
# 548
И при нас е така, аз купувам винаги, когато видя с етикет, поне веднъж седмично за бърз обяд/ вечеря, за под 10 минути във фраера стават. Ама и скъпи станаха, сигурно затова спряха да ги купуват.
Виж целия пост
# 549
Лазаните бяха по 3 лв, станаха 5 и нещо и вече редовно ги има в намалените неща.
И аз купих от тези бисквити на 30%, не са лоши, леко карамелени, но не си струват редовната цена.
Малките козуначета ги открихме скоро, синковеца понякога изгълтва по едно, докато се облича сутрин за училище.
Виж целия пост
# 550
5 лв за тези малките ли?? Тези не са наред !
В Кауфланд има една , която е на 9 лв на промоция, която много ми харесва, голяма.
Виж целия пост
# 551
Е пробрахме я не беше крайно лоша ставаше, имаше силна подправка която убиваше почти всичко, не знам дали бихме купили пак
Виж целия пост
# 552
Голямата лазаня, ако я пуснат на 9,99 лв винаги вземам, по 2-3 пъти месечно си печем-точно 4 порции стават.
И малките ако ги намалят купувам и от тях. На нас ни е вкусна.
Значи от 2019 година откриха Лидл в София до метро-спирка "Ломско шосе", и като сметна сме купували стотици лазани.
Виж целия пост
# 553
Лидълските лазани изобщо не се харесват вкъщи.
Виж целия пост
# 554
И аз често я купувам вкусничка е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия