Лидл 181 - Февруарска романтична

  • 79 770
  • 812
# 405
Точно се чудех ,закщо струва 37 ст и отстъпката е 37 ст. - т.е не ми струва нищо. Видимо не съм чела добре Simple Smile
Виж целия пост
# 406
Подарявам
Скрит текст:
Виж целия пост
# 407
Подарявам :компот от манго, кроасан че, кокосов йогурт и седмичните:пърленки, вода 4+1, мъжки обувки.
Скрит текст:
. Кокосовият йогурт, го видях, чак на касата и много ме дормързя да вляза и да взема. Но си купих малко плодово кокосовое млекце за проба.
Виж целия пост
# 408
И аз подарявам купона подарък:



Имам и купони за мъжки обувки (-10 лв) и якета за момичета (-6 лв).
Виж целия пост
# 409
Изтеглят от продажба :

Виж целия пост
# 410
Канех им се да ги взимам. Но, това е интересно. Значи тези бисквити на Лидъл и тези на Била са от един производител.
Виж целия пост
# 411
Сиропът за кафе хубав ли беше? Някой пробвал ли е и сос от провансалски билки, какво представлява?
Виж целия пост
# 412
Олеее -любимите ми бисквити.Мин.седмица изядохме 2 опаковки....
Виж целия пост
# 413
Канех им се да ги взимам. Но, това е интересно. Значи тези бисквити на Лидъл и тези на Била са от един производител.

Точно това влизах да напиша, че видях снимката във фейса.
Производителя е същия, само сменят визията на опаковката за различните магазини.
Виж целия пост
# 414
Е, те изтеглят само една партида, ще пуснат друга. И ние много обичаме лимоновите.
Виж целия пост
# 415
Любимите ми бисквити, няма да им ги върна. Тези лимоновите не са налични постоянно.
Виж целия пост
# 416
При вас има ли ги тези палачинки? Про нас,на бул.България,Пловдив, ги няма😢
Скрит текст:
Виж целия пост
# 417
При нас не ги видях.
Аз ходих и взех зелен фасул,пица,банички,шоколади,тетрадки и на касата оставих 25 лева.
Виж целия пост
# 418
палачинките не ни харесаха.
Виж целия пост
# 419
Днес уцелих пак намалени неща от пекарната.
Много обичам за закуска бейгъл запечен с масълце. А те пуснали точно любимия ми- с вкус на лук и поръска.
От нещата от нехранителните от понеделник имаше по 2-3 броя на рафт. Много постно, много.
Моля ако някой види ей това магнитно нещо, може ли да ми го вземе и да ми го изпрати, ще съм безкрайно благодарна! Обиколих всички магазини в града. Нямаше го. Свършило. Според мен хич са го нямали
Скрит текст:
Магнитно е и струва 3.50 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия