Лидл 181 - Февруарска романтична

  • 79 766
  • 812
# 480
Вече повече от година пазарувам само на каса на самообслужване, и съм безкрайно доволна, че нямам допир с касиерите, или да завися от настроението им. Просто прекрасно.
Абсолютно! В Кауфланд и Лидл съм само там! В Билла удрям греда с тези каси, винаги дават грешка
Виж целия пост
# 481
Днес в азиатските предложения видях едни нудъли Конджак- нискокалорични и безглутенови. Тъкмо им се възрадвах като заместител на спагетите и се зачетох в съдържанието, че имат само 3.5 % корени от това растение. За останалите ок 90% от състава, встрани от вода и сол, етикетът мълчеше Simple Smile. Някой с впечатления? На теория се заинтригувах, виждам, че се предлагат в здравословните магазини на стабилни цени,  но на практика ако са "маскиран" ориз или царевица, няма какво да ми ги пробутват.
Виж целия пост
# 482
Гадни са, поне аз не познавам някой който да ги харесва. Сигурно има, щом се продават... ама да кажа все пак. Сравнително популярни са при нисковъглехидратно хранене. Имат една особена миризма, трябва да се изплакнат добре и пак според мен се усеща. Иначе като им се сложи някакъв сос, що-годе я маскира, пак според мен не на 100%.
Поне за мен не си струват парите.
Виж целия пост
# 483
Днес в азиатските предложения видях едни нудъли Конджак- нискокалорични и безглутенови.
Обикновени нудли са, леко по-жилави.
Виж целия пост
# 484
Новата брошура
Виж целия пост
# 485
Viara T, благодаря за новата брошура!
Цитрусовите растения с всяко пускане са с по-висока цена. Sad
Харесаха ми порцелановите купи. И цената им също. Simple Smile
Виж целия пост
# 486
То навсякъде е така с цените.Вдигат всичко,но не и заплатите.
Виж целия пост
# 487
Здравейте въпросът ми може да се стори странен, обмислям да подготвя кошница за подарък от тази седмица от брошурата има ли някое от сирената което си заслужва, като цяло си мисля за вино, ядки мезета.
Виж целия пост
# 488
Днес в азиатските предложения видях едни нудъли Конджак- нискокалорични и безглутенови. Тъкмо им се възрадвах като заместител на спагетите и се зачетох в съдържанието, че имат само 3.5 % корени от това растение. За останалите ок 90% от състава, встрани от вода и сол, етикетът мълчеше Simple Smile. Някой с впечатления? На теория се заинтригувах, виждам, че се предлагат в здравословните магазини на стабилни цени,  но на практика ако са "маскиран" ориз или царевица, няма какво да ми ги пробутват.

Сега сравних съдържанието с такива, каквито имам от здравословен магазин - и там съдържанието е 3,4% брашно от конджак, и 96,6% вода. Така че лидълските имат дори малко повече конджак от здравословните.
Виж целия пост
# 489
Днес ходих за грозде , ама набързо и без количка взех и странджанско дядо, не съм купувала досега , дано става за ядене. Имаше чери доматчета на 2лв 0,500кг, взех и от тях. В почивните дни ще пазарувам основно.
Виж целия пост
# 490
Здравейте въпросът ми може да се стори странен, обмислям да подготвя кошница за подарък от тази седмица от брошурата има ли някое от сирената което си заслужва, като цяло си мисля за вино, ядки мезета.
От френската седмица никога не пропускам да взема сиренето Тomme de montagne. Любимо ми е, много върви с бяло вино и плодове или с мед. Има и други, които купувам от френските, но те са доста по-силни и не всеки ги харесва. Остри са, вървят със сладко от люти чушки.
Виж целия пост
# 491
За останалите ок 90% от състава, встрани от вода и сол, етикетът мълчеше Simple Smile.
Ами това са останалите 90%, вода и сол Satisfied
Виж целия пост
# 492
Купих филе от пъстърва, на кутията етикетът е с цена 19,99 лв. за килограм. В бележката е 25 лв. за кг. Много подвеждащо.
Виж целия пост
# 493
Днес отидох специално за елек и си купих. Много ми харесаха, но към 10ч имаше останал един L, един М и останалите S. Имаше блузки, кецове и разни други неща, но беше пълно с хора и не успях да доразгледам.
Чери доматите са хубави, бананите както винаги - също. Пуешката шунка става, не е лоша.
Виж целия пост
# 494
има ли пак някакъв проблем с приложението? цъкнах го на касата обаче нито имам бележка нито нищо- все едно изобщо не е отчетено - какво се  случва?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия