Le ragazze della porta accanto-или Мами в Италия-40!

  • 16 279
  • 280
# 120
Ето ме докато форумът все оЩе работи  Hug

Кала,радвам се много,4е с Марко вси4ко е ОК.Цункай го много  Heart Eyes

Ето го бебевозилото ин куестионе Цвета е по4ти съЩия  Peace

Гери,аз от японските возила харесвам Тойотите,напоследък ме беШе грабнала Мазда 6 и новата Хонда,онази голямата тип Ван, (отивам да видя как то4но се води модела,4е не помня).
Ина4е аз съм фен на големите коли,но специално за джиткане и най_ве4е за паркиране тук в Милано просто е немислимо. #Crazy Полото отдавна си го харесвам пък и не се оказа толкова малко колкото си мислех и се надявам с двете деца и някоя друга торба или коли4ка в багажника да се побираме без проблеми. Peace

Лени,много кофти това с лаптопа. Confused Джулия е голяма фенка на Смартовете.Слу4ва се на няколко пъти мъжа ми да се прибира с един от фирмените им и на другия ден я води на градина пак с него. БеШе си умряла от кеф и заяви,4е искала и тя Смарт, " само,4е розов"  Joy hahaha Joy

Виж целия пост
# 121
ха добро ви утро и от мен,
то ве4е обяд стана,ама то това е друг въпрос  Mr. Green
беба тая но6т не бе6е във върховата си форма.Сно6ти не иска6е да яде и изцока само 50 грама,та тая сутрин в 4.30 ве4е бе6е супер гладна,та едвам съм я остискала до 6.15 да не яде,тикайки и постоянно бибата.Явно ве4е трябва да минем на хранене през 4 4аса понеже през 3 не успява да огладнее достатъ4но и не си го изяжда,а като не го изяде вси4кото после трудно изкарва но6та.Ама аз съм твърда и но6тем мляко не давам ако 6те турско да стане  Mr. Green

Милен4е супер ти са и двете возила,да си ги кара6 с голям кеф.
Аз моето Панде о6те си го 4акам.Уж трябва6е края на януари да е тук,ама както пове4ето не6та в Италия и това бааааавно 6те стане.Из4ака ми се 4акалото ве4е  #Cussing out

Ина4е току 6то 4етох конско на мъжо по телефона.Уж се бяхме разбрали свекитата от тая седмица ве4е никакво идване през ден в нас,а само събота и неделя,а то какво стана.....цял понеделник бяха с мен понеже идваха на ваксината,днес пък майка му му се обадила да пита дали можело да дойдат,4е много и домъ4няло за бебата.И мъжо и казал ми не знам,трябва да питам Деси  smile3506
Та ми звъни на6ия и ме пита кво да сме правели.И аз сега какво да да кажа.....ако кажа НЕ аз съм ло6ата,ако кажа ДА пак 6те по4нат да ми се вла4ат през ден и свекито пак 6те се отпусне и 6те по4не да ми се ка4ва на главата  smile3515
Та си седя ей тука сега и в мен се води война между добрината и здравия ум.Хем ми става мъ4но понеже знам 4е оби4ат беба и искат да са около нея,хем пък не искам да ги допускам толкова на близко понеже знам после какво става  newsm12

Ама айде стига съм ви занимавала,отивам да гладя докато беба спи,4е и на педито трябва да звъня.Ве4е месец има няква екзема по бузите и ми изписа един крем от който изоб6то не и минава и все 4ервени седят и едни такива изпръхнали.
Та май 6те се налага с кортизон да я мажа колкото и да не ми се иска  smile3518


айде цун засега,няма ме
Виж целия пост
# 122
Айде ей ме на и мен!

Благодаря за пожеланията....мишлето вчера е било за първи път на ресторант:)Седнал като мъжленце....учудващо стоя през цялото време и яде от почти всичко....голям смях беше:)

Бимбе,защо не даваш на бебка да яде нощем???Свекитата са така....и освен,че си лоша после се започва друг разговор:как детето няма да ги познава и как няма да ги уважава...естествено по твоя вина!При мен беше(уж се разбра от дума) така!Така че съветче...ако мъжа ти държи да виждат бебка да им я води той,а не те на гости да ти губят времето,докато него го няма естествено...и ся понеже майка ти я няма сигурно и вече мислят,че могат да ти идват всеки ден!Не те настройвам,но трябва да си наясно какво те чака  Peace

Мкдирокова,ма много джиджено това возило  Mr. Green ,ама Смарт удобно ли е?На мен ми се струва смешка някаква,а и на удар го виждам във въздуха  Confused

Гери,ти къде скитосва вчера?

И ние сме се спряли на японски автомобил,но докат не го купим можем да се колебаем  Flutter

Наоколо съм,че е много кофти времето и сме си вкъщи  Whistling





Виж целия пост
# 123
Бимбе що мъчиш детето? Дай му да папа, малко е още.
А свекитата в понеделник са дошли да помагат, ако не се лажа  newsm78
Виж целия пост
# 124
Джоя,Факта,че са и дали ун пассаджо за ваксината не ги упълномощава да стоят сто часа...нейните свекита поне от време на време и я гледат!
А твоите свекита как са?Нищо не казваш?
Много си потайна,но всичко ще си каЕш ахахахах
Виж целия пост
# 125
Buongiorno и от мен мам4ета Hug
влизам да ви поздравя и бягам да правя нещо за обед Wink

Хайде стига и вие с тия японски коли Crossing Armsнемската кола си е най- добра според мен.Добре е решила Макдирок4ето Peace
Апропозито и бебешкото возило си е много фешън.Да са ти 4естити и двете,леко и безаварийно каране Peace  

Бимбе,ще ме умориш от смях със твоето малко фуфенце,абе остави го да диша спокойно това дете бе,ти големи режими си наложила Joy Joy,и то душица носи  Heart Eyes

Хубав ден на вси4ки пожелавам  bouquetпри нас времето е много скапано Confusedтъкмо се бях наканила днес да излизам на разходка,то пък взе 4е заваля Twisted Evil
Хайде 4ао Wink
Виж целия пост
# 126
Джоя,Факта,че са и дали ун пассаджо за ваксината не ги упълномощава да стоят сто часа...нейните свекита поне от време на време и я гледат!
А твоите свекита как са?Нищо не казваш?
Много си потайна,но всичко ще си каЕш ахахахах


тайна Sunglasses
аз вече разсъждавам като свекърва, много ще сам лоша да знаеш  Twisted Evil
Виж целия пост
# 127
Бимбе що мъчиш детето? Дай му да папа, малко е още.
А свекитата в понеделник са дошли да помагат, ако не се лажа  newsm78


За свекитата и аз не съм много съгласна да идват когато си искат и да забравят да си тръгнат с оправданието,4е не могат да се откъснат от бебка.Преживяла съм го та затова си позволявам да изказвам мнение. Моите свекита идваха то4но така,когато им скимне и дори не питаха дали е удобно. В момента, в който стъпеха в къЩи свеки се залепваШе за беба и нито аз нито майка ми можехме да и я вземем ( майка ми все пак беШе тук за ограни4ено време  #Cussing out)
Докато бебето спеШе се говореШе на висок глас,Щото видите ли " детето трябвало да свиква да спи на Шум"  #Cussing out и оЩе куп други безумия. Резултат:Щяхме да се изпокараме с мъжа ми и аз бях тръгнала да отка4ам,което индиректно рикуШира и върху бебето. Така,4е по_добре да не се стига до такива ексцесии. Всяко неЩо си има граници и като се прекра4ат става кофти. Naughty
Деси,по_добре е да ги свикнеШ отсега... Thinking
Виж целия пост
# 128
Ragazze, спокойно! Liska мисли за вас Mr. Green
Кака ви Liska е дала предложение да се направи форум "Свекървофобия", но още не е решено дали да е подфорум на "Дом и семейство" или пък на "Хоби" Joy Аз мисля, че на "Хоби" е по-добре.
И ние с моите свекъри не сме винаги на едно мнение. Нормално. Две съвсем различни поколения сме все пак. Понякога се ядосвам за нещо си там, но в крайна сметка те са много добри и мили хора Heart Eyes Предпочитам да се концентрирам върху този факт, за да не изпадам в големи нерви, когато нещо не ми изнася Laughing

Дирокова, значи решено е вече - ще идваш до Лугано с двете коли, нямаш извинения Naughty
Ще бутаме Жанетата и ще храним лебедите. Така го виждам аз Heart Eyes

А за какви Smart говорите вие с Лени? For Two или For Four? For Two са ми меко казано странни на външен вид Laughing пък и са само с 2 места. Виж, на другата колица и аз съм хвърлила едно евентуално око Wink
Виж целия пост
# 129
Не го мъ4а детето,дори му помагам да си създаде режим.И на мен ми е по_лесно вместо да седя да я слу6ам как мрънка да стана и да и набутам млякото,оба4е  Naughty
Педито категори4но ми забрани но6тното хранене след 1 месец,пък и аз самата съм много против теорията "То детето само си се регулира".От много самостоятелно регулиране детето на сеседката (1 год. и половина),като до преди няколко месеца яде6е когато му скимне....обикновенно през 20_30 минути цока6е по 10_20 грама и след 20 минути пак мрънка6е понеже пак гладно.И понеже го гледат майка му,баба му и дядо му и дето казват хората:Триста баби хилаво бебе,та накрая им се е ка4ило на главата.
Та ако пита6 моята съседка съм прекалено строга 4е не давам на беба да яде всеки път като се размрънка (ни6то 4е повода да мрънка няма ни6то об6то с това 4е е гладна  Shocked),а съм спазвала график по 4асовник.
И сега тяхната Елизабета ве4е дърто магаре,ама но6тем през 4ас реве за млякото и продължава да ги разиграва.

Та аз си слу6ам педито....6 попате през 3 4аса и от 22.00 до 06.00 4аса никакво ядене.То детето си е свикнало дори да не яде но6тем,ама сно6ти понеже не изяде вси4кото мляко та затова се размрънка  Peace

И пак да кажа,4е за доста от не6тата съм много,ама много против 4е детето само се регулирало (пак според съседката не трябвало децата да се у4ат да акат в гърне след една определена възраст.....те сами се регулирали и сами 6тели да се нау4ат  #Crazy)Е как 6те стане тая работа,ако майката не му покаже,не го нау4и  newsm78.То ясно 4е е много по_лесно да го остави6 да дриска в памперса,отколкото да се занимава6 да го у4и6,да мие6 гърне и да пере6 наакани га6ти докато свикне  #Cussing out
После детето само 6тяло да се регулира и да се нау4и да се заиграва,само 6те се регулира да не пи6ка в га6тите,да не иска пари,да не бие майка си,да не се друса........изоб6то самостоятелната регулация е стра6на работа  Crossing Arms

Та такива ми ти работи......
Виж целия пост
# 130
Малеееее пак се ядосах...днеска ми е крив ден и това си е.
Току 6то свекито звънна и след като поиска подробен от4ет беба кога била яла,кога била акала и колко пъти била кихнала днес взе 4е ми изръси:
"Алора можем ли да дойдем днес,4е аз питах Матео,ама той вика теб да питам smile3511"

И аз взех да мрънкам,незнаейки какво да кажа......и викам : "Ама ти няма ли да може6 да издържи6 да я вижда6 само в събота",а пък тя ми вика: "Абе ние 6те дойдем само за малко да я видим".
Егати нахалните хора,не знам ве4е по какъв на4ин да им кажа 4е не искам да ги видя и това е.
А не6тото което най_много ме дразни е 4е моята свеки като се оженили със свекъра и се родил маттео 4 години живяли при бабата на мъжо (тоест при свекървата на моята свекърва) понеже нямали пари да идат под наем.Сега оба4е бабето да влезе в къ6тата на свекито и дума да не става  Naughty
В къ6тата на моята свекърва никой не може да влиза освен нас,пък камоли свекито и да и се мъкне,ни6то 4е и е живяла на главата цели 4 години.За какво говорим тогава?Зна4и нейния дом го е обърнала на музей,а в моя всеки да идва и да си тръгва когато си поиска.....
И права е Милен4ето като казва 4е накрая се стига да се караме с мъжо.не искам да си спомян дори първия месец след раждането на беба као се мъкнеха постоянно.....всяка ве4ер се карахме и вси4ко това съ4етано с преумора и безсъние.....4естно си признавам 4е дори ми минаваха мисли от рода "взимам си багажа и си отивам в БГ"

Та такааааа излях си мъката,сори 4е ви натоварвам ама няма с кой друг да споделя  Hug
Виж целия пост
# 131
Здравейте, мацки!
Бимба, направо съм влюбена в твоята бебка! И както пее прилича по ръкомаханията на Лили Иванова..."Моля те не ме докосвай, моля те, не ме целувай, неее! както предииии!" Голям майтап! Ох, да знаеш, май италийският им ген е червив и гаден! И при мен ще има проблеми с тая кучка свекървещицата, много ми е гадничка, горката! И ние сме се карали и се караме заради нейните атаки да ни е на главата отсега, та представи си след някоя седмица с беба. Бимбе, настръхва ми косата, ако щеш вярвай, сън не ме хваща как ще я махам от главата си тая хиена, аз може заради тия мисли да вдигнах кръвно тия дни!
Момичета, да мислим стратегии, не може то така с тия нашествия варварски. Да им  покажем откъде изгрява за тях слънцето- от България, защото е по-на изток и не мине ли от там не стига тук! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 132
Bimbe,не разбрах защо Маттео ти ги е прехвърлил теб да питат...хората не се усещат,нямайки какво да правят и какво по-хубаво пасса темпо....и тук беше същото,но на половинката всичко му казвах и му заявих,че ако тук не се оправят нещата аз съм аут и да си се занимава с майка си,щот ако иска компаньонка на майка си да си я намери....просто се бори...няма друг начин,но не се карай ти,а сина им да си ги оправя!

Сонче,аз съм за классе Б;)обаче това е в едно близко футуро:)

Айде наоколо съм:)
Виж целия пост
# 133

Дирокова, значи решено е вече - ще идваш до Лугано с двете коли, нямаш извинения Naughty
Ще бутаме Жанетата и ще храним лебедите. Така го виждам аз Heart Eyes

А за какви Smart говорите вие с Лени? For Two или For Four? For Two са ми меко казано странни на външен вид Laughing пък и са само с 2 места. Виж, на другата колица и аз съм хвърлила едно евентуално око Wink

Пиколинска,ми аз така си ги представям неЩата.Само дето Джулия Ще ми се сърди безкрайно ако си ходя в нейното лЮбимо Лугано докато тя е на детска.Ще трябва неЩо да измисля  newsm78

Аз ли4но говорех за Смарт фор Ту Щото Ди Роков с такъв се возеШе по едно време и за него дребната каза " Мамо и аз искам само,4е розов " Joy
Виж целия пост
# 134
Не го мъ4а детето,дори му помагам да си създаде режим.И на мен ми е по_лесно вместо да седя да я слу6ам как мрънка да стана и да и набутам млякото,оба4е  Naughty
Педито категори4но ми забрани но6тното хранене след 1 месец,пък и аз самата съм много против теорията "То детето само си се регулира".От много самостоятелно регулиране детето на сеседката (1 год. и половина),като до преди няколко месеца яде6е когато му скимне....обикновенно през 20_30 минути цока6е по 10_20 грама и след 20 минути пак мрънка6е понеже пак гладно.И понеже го гледат майка му,баба му и дядо му и дето казват хората:Триста баби хилаво бебе,та накрая им се е ка4ило на главата.
Та ако пита6 моята съседка съм прекалено строга 4е не давам на беба да яде всеки път като се размрънка (ни6то 4е повода да мрънка няма ни6то об6то с това 4е е гладна  Shocked),а съм спазвала график по 4асовник.
И сега тяхната Елизабета ве4е дърто магаре,ама но6тем през 4ас реве за млякото и продължава да ги разиграва.

Та аз си слу6ам педито....6 попате през 3 4аса и от 22.00 до 06.00 4аса никакво ядене.То детето си е свикнало дори да не яде но6тем,ама сно6ти понеже не изяде вси4кото мляко та затова се размрънка  Peace

И пак да кажа,4е за доста от не6тата съм много,ама много против 4е детето само се регулирало (пак според съседката не трябвало децата да се у4ат да акат в гърне след една определена възраст.....те сами се регулирали и сами 6тели да се нау4ат  #Crazy)Е как 6те стане тая работа,ако майката не му покаже,не го нау4и  newsm78.То ясно 4е е много по_лесно да го остави6 да дриска в памперса,отколкото да се занимава6 да го у4и6,да мие6 гърне и да пере6 наакани га6ти докато свикне  #Cussing out
После детето само 6тяло да се регулира и да се нау4и да се заиграва,само 6те се регулира да не пи6ка в га6тите,да не иска пари,да не бие майка си,да не се друса........изоб6то самостоятелната регулация е стра6на работа  Crossing Arms

Та такива ми ти работи......

Аз пък съм абсолЮтен привърженик на тази теория Що се отнася до кърмените деца. Резултат при мен: първата от втория месец нататък си спеШе цяла ноЩ, така и до днес, втората, докато я кърмех, демек до 6_я месец кльопаШе и през ноЩта. Така 4е май закон няма, всяко дете си е разли4но и има разли4ни ритми.
Смятам съЩо, 4е ние самите трябва да си променим режима с малко дете, а не то да се нагоди към наШия, мисля, 4е неЩата трябва да бъдат взаимни и в разумни граници.

ВъобЩе не съм на мнение, 4е саморегулирането може да се прилага за всяко неЩо, но специално за храната, има си специалисти педиатри за тая работа, които отдавна са доказали, 4е децата имат вроден инстинкт за това, според който приемат или не приемат храна в определени 4асове и условия. Единственото неЩо, което обикновено правим ние, е да им го развалим, не вярвайки на природата.

За децата на АМ не знам, предполагам е по_разли4но като се има предвид, 4е изяждат определено и видимо коли4ество храна, което би трябвало да е достатъ4но за определен брой 4асове.

Що се отнася до родата, аз не мога да разбера проблемите, които явно голяма 4аст от вас имат.
(оставям на страна Джоя, която добре помня, беШе казала, 4е има много готини свекъри и е доволна, дори благодарна за отноШенията си с тях)
Ли4но, като се роди голямата ми дъЩеря имаШе голям наплив от народ за около 10 дена. Без никакво предупреждение ми се изсипваха в къЩе във всякакви 4асове  #2gunfire, та ги посреЩах редовно с цица, или разплакано събудено бебе. #Cussing out
Аз такти4но намеквах разни работи...като видях, 4е не става, казах на мъжа ми да си се оправи по такти4ен на4ин с родата, за да не го правя аз. Вси4ко приклЮ4и и явно спомените държаха 10_ина години, заЩото с втората нямах никакви подобни изцепки.

Не смятам за редно аз да се разправям с неговите хора, така както не го карам той да се оправя с моите...

За колите, да ме извинят по4итателките на Смарт_а, но за мен това е най_голямата измислица и грозотия, да не говорим, 4е имам 4увството, 4е 90% от притежателите и, са пълни идиоти. Единственият и "плЮс" го виждам в удобното паркиране при градски условия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия