Le ragazze della porta accanto-или Мами в Италия-40!

  • 16 280
  • 280
# 135
Ето я пак и вашта леля.. Flutter Hug  bouquet
Попрочетох ви, повъртях се..ама понеже не мога да се включа с мнение за бебета и принадлежности..си трайкам и само чета...
ама сега за досадните присъствия мога само да ви кажа....танта пациенца, ooooh! Thinking борете се за независимост и спокойствие, защото иначе само главоболия... ooooh! #Crazy
Аз пък да ви се оплача. Rolling Eyes..една апатия ме е обхванала Shocked...след боледуването цяла седмица нещо не съм в час изобщо Rolling Eyes Embarassed....само ми е тъпо, нищо не ми се прави..няма много работа...абе въобще...тъпня...и времето се сговни изобщо....
поне ще ходя на фризьор тия дни... Thinking Tired
Виж целия пост
# 136
лелееее...не мога да си пусна постинга от вас  бе... Shocked Twisted Evil бре пускам пускам и ту мнение от Систъра, ту от Феям...бре...то бива ентусиазъм, брей.... Mr. Green Rolling Eyes Twisted Evil
Виж целия пост
# 137
Ох и аз съм за фризьор ама Ще 4акам до края на месеца.А дребната Ще я водя днес да и резнат малко бритона,4е и е стигнал до носа ве4е и да и подкъсят и изравнят малко краиЩата Щото аз не съм ви се хвалила,ама ние онзи ден се подстригахме сами. Слава богу Щетата не е голяма,само дето малко и е филирана отпред косата и то само от едната страна. ooooh!
Виж целия пост
# 138
Джойче,Фнимавай със свекървенските ти способности  Joy ти май от свеки не си патила ....ммм така ми се струва  Thinking

Всяко дете си е индивидуално....месните лигочи просто не ги коментирам...моето ядеше нощем до към годинка,после като го усетих, че е жаден лека полека го отбих и сега пие чайче нощем,но си се буди....и без тва ми беше ревльо,та оставаше и нощем да се мъчим всички!
Всеки сам си решава,а и дечко си показва!



Виж целия пост
# 139
Девойки,някой гледа ли Студио Аперто по Италия1???Казаха 4е в БГ по спирките на автобусите пускали ве4ер порно,да минава времето по-бързо и да не им е студено на хората ooooh! ooooh! ooooh!Не знаех да пла4а ли да се смея ли #CrazyСестра ми каза 4е не е в София,но и те не уто4ниха града.Къде ли 6те е??? newsm78
По въпроса със свекървите нямам какво да кажа.Моята идва само ако и се обадя ли4но 4е ми трябва а това се слу4ва ако Киара спи или вали много,а трябва да изляза да взема баткото от у4или6те.Всъ6тност аз 4есто я оставям там за да мога да свър6а не6то из къ6ти или дори само да се изкапя или депилирам CrazyЗа мой късмет свеки е в съседния вход и това много ме улеснява.Нямам проблем,когато се налага гледа и малката и големия,няма проблеми и с хигиената.Тя е на принципа всеки да си знае къ6тата,когато се налага 6те си помагаме Peace
Виж целия пост
# 140
а да да става въпрос за бебета на АМ,при кърменето е съвсем друг въпроса.
Аз докато кърмех Фуфата изоб6то не съм гледала 4асовник и понеже ми висе6е по 3 4аса на цицата,а по4ти ни6то не цоква6е след около 30 минути пак реве6е от глад и айде пак на цица  Laughing
Там е естествено саморегулирането,понеже няма как да знае6 колко е яло бебето и дали наистина не е пак гладно.

При АМ оба4е си има определени дози и 4асове които трябва да си се спазват в противен слу4ей само вреди6 на бебето рискувайки да му развали6 корем4ето.И то4но за6тото си има педиатри и специалисти трябва да се спазва режим  Peace
Скоро 4етох една много ценна книжка на един педиатър......много ми хареса.
Но не съм съгласна с твърденията 4е за всяко не6то на6ия режим трябва да се промени според този на бебето,а не на бебето според на6ия.разбира се 4е на6ия живот напълно се променя и става подвластен на тези малки съкрови6та,но това не озна4ава,4е се е свър6ило с него.
Виж целия пост
# 141
Хелоу дами и от мен Hug

Макдирок4е, много гот возилото на бебка ти. Твойто съЩо няма греШка   Wink

За колите, за Смарта for four: много си е готин и удобен ( двуместния и мен не ме кефи и я мисля по съЩия на4ин кат Феиам за притежателите му Blush) Но другия е много джиджен, таквоз неЩо карах за около месец преди година (под наем, 4е мойто возило беШе дало фира). много е маневрена и супер удобно за паркиране. Такава Ще е следваЩата ми бри4ка, ако се престраШа скоро (имах много неприятен инцидент  Confused) Peace

Семейната е Тойота Королла Версо, от която съм просто във възторг, ма ми е големи4ка и хи4 не я движа аз Hug

Сега за бебоците и храненето: за мен първото неЩо, което трябва да се отработи е махането на ноЩното хране. И моята о ткакто стана на 2 месеца НИкога не яде ноЩем Wink ДРуг е въпросът, 4е отна4ало последното мляко беШе в 12 и после 5 сутринта, след оЩе месец в 12 и в 6 сутринта, от скоро яде за последно в 10 и после в 7 сутрин Stop Но по4ти сама си го наложи, гладна не я държа Naughty
За по малко бебе пауза по дълга от 6 4аса е трудна, мисля Thinking

БИмбе, за свекита, съвет не мога дам, 4 е нямам аз (родителите на мъжа ми са по4инали Cry) Ма ти слуШай тука каките, дето имат опит със свекървиЩа Rolling Eyes

АдаШаке (систъра на Дирок4ето) тука има нужда мъжко тяло да те изведе от унинието мисля Heart Eyes Hug Flutter

Тука съм, мацки,
  bouquet
Виж целия пост
# 142
Мкдироче,  Joy  Joy  Joy

Десинка, давай темички за разговор,че само за бебета не ни се лафи:)

Италина,отказвам да слушам  Crossing Arms
Виж целия пост
# 143

Сега за бебоците и храненето: за мен първото неЩо, което трябва да се отработи е махането на ноЩното хране. И моята о ткакто стана на 2 месеца НИкога не яде ноЩем Wink ДРуг е въпросът, 4е отна4ало последното мляко беШе в 12 и после 5 сутринта, след оЩе месец в 12 и в 6 сутринта, от скоро яде за последно в 10 и после в 7 сутрин Stop Но по4ти сама си го наложи, гладна не я държа Naughty
За по малко бебе пауза по дълга от 6 4аса е трудна, мисля Thinking


Напълно съм съгласна.....Денис4о кефи6 ме отвсякъде  Hug
Виж целия пост
# 144
аз взех радикално ре6ение.......тъй като свекито ми заяви 4е можело да наминат ама можело и не,аз няма да им седя диван 4е праз да ги 4акам я.Тъкмо изгладих,нахраних беба и сега заспинка,отивам да се гу6на до нея и заспивам.Хи4 нямам намерения да посре6там гости......пък да видим като захъркам едно сладко кой 6те им отвори вратата  hahaha
Виж целия пост
# 145
Денисче, и аз така мисля, ама тва мъжко тяло нещо ми се губи.... Thinking newsm78 Rolling Eyes иначе съм за отвсякъде... чудя се кога ли ще се намерим....щото аз търся търся ама нещо търсачката не дава резултат.... Crossing Arms Thinking ooooh! #Crazy
Зачетох се в поста на Италина....що за глупости са това...тия от Италия 1 къде са гледали..поне в софия такова нещо няма.... отивам да видя дали в сайте им ще пише нещо....
Калка а за теми а лафче..дал Бог...аз примерно сега се дразня на една новина дето я чух миналата седмица...отново за някакви диви тъпи селджуци -от някаква държавна комисия дето за миналата година...а тая комисия е от 5 човека точно..са изхарчили бюджет от 2,7 милиона лева.... #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing outа иначе на пенсионерите едвам ще им дадат по 7 лева добавки към пенсиите... #Crazy #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 146
И аз гледах студио аперто, после прочетох и в www.netinfo.bg
Става дума за автогарата, та вижте на тоя линк.
Виж целия пост
# 147
Аз пък тая работа с порното я 4ух по радиото и после я про4етох и тук

http://www.corriere.it/Primo_Piano/Cronache/2007/02_Febbraio/06/ … zioni_porno.shtml

Сестра ми нали е пълна глупост това  newsm78
Макар,4е Корриере за мен е сериозен изто4ник ама  Thinking #Crazy
Виж целия пост
# 148
Момичета, още нещо- исках да ви питам дали децата ви говорят български, защото може и да се е споменавало това тук, но да не съм била регистрирана, та да прочета на времето какво сте писали по тая тема! Мене нахалството на свекито ме притеснява заради отнемане на време да съм си сама и да се организирам по бързите си начини с всичко, без да ме бавят. Но ме тревожи и отнемането на възможността да говоря само на български с детето и да го уча на нашия език без никой да ми стои на главата. Вие как се справяте?
Виж целия пост
# 149


За децата на АМ не знам, предполагам е по_разли4но като се има предвид, 4е изяждат определено и видимо коли4ество храна, което би трябвало да е достатъ4но за определен брой 4асове.

.

при АМ единственото правило е да са минали поне два часа и половина межу храненетата, но не важи в случаите когато е гладен  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия