Le ragazze della porta accanto-или Мами в Италия-40!

  • 16 285
  • 280
# 90
Хайде...лелята вдига гълъбите....
лека вечер на всички...много целувки за мами и дечица..и до кукане....дано да не е пак след сто години Crazy  Rolling Eyes Hug Peace
цунки
Виж целия пост
# 91
Ей Милен4о 4естито  Hug
Страхотни колеги има6,направо леко ти завиждам,дано някой ден и аз намеря работа и такива готини колеги  Laughing

За возилото на бебката разбрах ама за твоето не вдянах,я да си каже6 бързо вси4ко,4е и аз съм на тема возила и ме е яд 4е о6те не пристига моето.....из4ака ми се 4акането ве4е.


Айде цун и до после пак.
Виж целия пост
# 92
Хе хе, много ми е драго как е намазал Макдирока Hug Ми то няма  как, готино Дирок4ето и колегите си го оби4ат явно Heart Eyes Ха да са ви 4естити, на теб и бебката, новите возила, със здраве да си ги ползвате Peace

Бимбе, твойта Панди4ка кога Ще идва Wink....

Хайде до после мацки
  bouquet
Виж целия пост
# 93
Дирокче, хайде и оттук честити возила от мен!   bouquet Супер изненада от страна на колегите ти!

Аз съм в дилема каква кола да си взема  newsm78 ......... малките, които ми харесват не вършат работа, че не се събира количка. Последно мислех за Фиестата, макар че в нашата къща само мъжо ги харесва фордовете, но поне събира всичко и за цената си е доста удобна. Та не знам .... но без кола е абсурд, засега сме само с една.

Влади, и аз съм водолей с асцендент  дева!  Mr. Green Сериозно! Ти в колко часа си родена?
Виж целия пост
# 94
Хе хе,големи образи сте  Grinning
МОите колеги са много готини и скромно мога да кажа,4е доста си ме кльопат.  Embarassed Rolling Eyes Преди да се омъжа ми направиха съЩия сЮрприз само,4е тогава ми подариха много сладък пръстен от бяло злато и една огромна карти4ка с подписите на по4ти цялата фирма ( към 200 4овека ).  Heart Eyes Hug

Пиколински,ами тя коли4ката е само коли4ка и Слава Богу  Whistling Щото аз наистина нямам нужда от ниЩо друго ( аз и от коли4ка нямах нужда,де  Embarassed ) СноЩи като я сглобих и Щях да падна: ми тя е като косми4ески кораб. #Crazy Аз съм си свикнала с моята на Кикко,дето се сгъва като 4адър и тази ми се видя....огромна. Crazy Ама ина4е е супер. Blush Има си 4анта,дъждобран и е тъмно синя с малко бежово по нея. Цвета на мен ли4но много ми хареса а и наподобява тази,която имам ( и която аз ли4но си бях избрала  Wink) така,4е може да се каже ,4е са ми уцелили и цветово вкуса. Rolling Eyes Джулия съЩо се побира в нея и каза,4е е много удобна и пита дали и тя може да се вози от време на време в нея. Party Дръжката се регулира,задните колела се махат лесно,така,4е да е по компактна като се сгъне. Единственото,което се 4удя е дали няма да ми заема целия багажник на колата,понеже в старата можех да събирам какво ли не, а на новата е малко по_малък ама то така е като първо си купувам колата и не правя сметка за нео4аквана поява на нова коли4ка. Хак да ми е  Joy hahaha Joy Но ина4е е страШна,де. Peace

Бимбе, новото возило би трябвало до края на месеца да дойде. Ей такова е



само дето цвета е сребрист металик  Simple Smile 1,4 tdi

Денис4е  Hug  bouquet

Виж целия пост
# 95
Ааа, Дирочке, много готино и другото возило, бе Party Честито и за него!
Това е Polo, нали?
И на Симоне колата е VW, но е Golf4 и е с доста голям багажник. Изобщо отвсякъде е доста просторна.
Едва ли ти е чак толкова малък багажника Thinking Абе, ще стане работата Hug
А на свеки колата е Fiat Seicento и е като детска играчка Laughing Тя и на цвят е една така светлосиничка Heart Eyes Има само 2 врати отпред, багажникът е доста малък и много ме съмнява, че за нищо няма да става Rolling Eyes Понеже тенденцията е сега със свеки да си делим нейната кола, понеже тя работи само на половин ден и в 12 винаги вече си е вкъщи и повече не излиза.
Аз самата ще съм аутомунита, когато тръгна и аз да работя Laughing Ми тъй, де, отде пари иначе? Laughing
Виж целия пост
# 96
Да,Пиколинка,Поленце е.  Grinning
Абе не му е малък багажника,но е по_малък от на Голфа а и от на старата ми колица.  Rolling Eyes Но принципно би трябвало да се събере и старата и новата коли4ка.Ина4е Ша им го върна в магазина одма. Wink Аз исках да не е много голяма колата,Щото тука в Милано да се намери паркинг е някакъв ад и колкото ти е по_малко возилото толкова по_големи са Шансовете ти за успех. Mr. Green
И зълва ми има едно Сей4енто,россо Феррари и ми прили4а на калинка. Party
Виж целия пост
# 97
А тази кола за второ дете ли я дават newsm78
Виж целия пост
# 98
А тази кола за второ дете ли я дават newsm78

Тц,за близнаци  Wink Ако е само едно второто Шут по задните 4асти. Twisted Evil
Виж целия пост
# 99
аaaa не Stop, по-добре с ролкови кънки да се придвижвам  #Crazy
Виж целия пост
# 100
аaaa не Stop, по-добре с ролкови кънки да се придвижвам  #Crazy

Мани,4е е много замърсен въздуха. Трябва задължително филтро антиполлине  Wink
Виж целия пост
# 101
Мацки днес в комунето за да си изкарам 4ертификато ди стато ди фамилия ме одрусаха 15 евра  #Crazy ОЩе съм в потрес  ooooh! Някоя от вас вадила ли си е наскоро ? На мен никога до сега не са ми искали пари за такова неЩо  newsm78
Виж целия пост
# 102
Ник,винаги съм казвала че най-голямото зло на човечеството е простотията и невежеството.Събрани на едно място и прибавена към тях и наглоста става някаква взривоопасна комбинация.Аз много съм се променила в последно време,писна ми да бъда добра и да мълча и затова понякога реагирам особено бурно.Защото с мълчане и добро възпитание се стига до там че си скъсвам нервите-на моя сметка,защото някой си простак е решил че защото именно е прост и нагъл всичко на този свят му е позволено.Затова често се "принизявам"до нивото на простака и в прав текст му казвам какво мисля за него и действията му.Друго спасение няма.От моите добри обноски и търпение файда няма.Що аз да си тровя нервите а другия да благодетелства на мой гръб?!Не е ли така."Убий простака с мълчание"го е измислил някой възвишен човек ,който през живота си не е имал вземане даване с истински прост народ,респективно сган.
Браво Милена,честита ви придобивка,страхотни колеги имаш!Ето къде ще пратя ЦВ,когато реша да си търся работа:),пък ти кажи две-три добри думи за мен на шефката.
Колата е страхотна,както винаги немските машини не се нуждаят от коментар.Какво ще кажете по въпроса с това Е 2,3?Възможно ли е в действителност да ги спрат от движение?!Това ми се струва безумство!Какво,цяла италиа ще си сменя колитеъ ли?Ми нашата е на 3 години,да я хвърлим ли следва?
Виж целия пост
# 103
Споко бе Владе,как Ще спрат от движение ЕУРО 2 и 3.Няма такава песен. Как може да вярваШ на такива фантасмагории.  Peace
Виж целия пост
# 104
Мацки днес в комунето за да си изкарам 4ертификато ди стато ди фамилия ме одрусаха 15 евра  #Crazy ОЩе съм в потрес  ooooh! Някоя от вас вадила ли си е наскоро ? На мен никога до сега не са ми искали пари за такова неЩо  newsm78

е то не е ли даже autocertificabile  Shocked?
последния път си го порачах он лине и ми го донесоха в работата, не платих нищо освен 2 евро някаде за услугата
да не би да зависи от това, с каква цел ти трябва newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия