🦊 ЧААТАЙ УЛУСОЙ 🦊 ТАЛАНТ И ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ 🦊 ПРОЕКТИ, ПАРТНЬОРИ И ПРИЯТЕЛИ 🦊 ТЕМА 4

  • 21 626
  • 739
# 405
А пък Айдан си мисли... "Ох, дали ще го разчувстваш..."



Лека нощ от Енвер и мен. Ще ви проверявам дали сте заспали.

Виж целия пост
# 406
А в петък ще искате серия, нали!

Някой трябва да работи! Wink
Лека нощ! Hug
Виж целия пост
# 407
Добро утро!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МОМИЧЕТА!

Хубавото вино се създава с много любов,
а любовта се отбелязва с хубаво вино!




Çağatay Ulusoy ~ Първа целувка 2024




Виж целия пост
# 408
Добро утро! Blush
Въпросът на деня -Вино или любов?
А отговорът е:
Нека има от всичко по много, защото да създадеш хубаво вино е изкуство, а изкуството се прави с любов!
А нашето момче прави добре и двете неща!
Честит празник!
Heart Heart Heart


Виж целия пост
# 409
Добро утро!
Честит празник на любовта и виното!


Благодаря Жаки, сега цял ден ще си мисля глупости Heart Eyes
Виж целия пост
# 410
Heart Heart Heart





Гери, не можем без помирисване на коса днес! Kissing Heart
Виж целия пост
# 411
Heart Heart Heart





Гери, не можем без помирисване на коса днес! Kissing Heart
Heart EyesHeart EyesHeart Eyes
Подигравате ми се за това помирисване, но постоянно го правят. Довечера ще питам мъжа ми що не го прави. И подозирам, че ще ме помисли за луда официално.
Виж целия пост
# 412
"Където има любов, има живот."
                                                   Махатма Ганди

Нези и аз като теб се сещам за Серенай и Чачо като стане въпрос за любов.
Може да е била болезнена накрая, но пък е била много истинска и сладка.
И двамата сияят

 
Хубава работа, Гери...как глупости?..
Виж целия пост
# 413
Цитат
Довечера ще питам мъжа ми що не го прави.
Ох,Гери, разсмя ме! Joy

Виж целия пост
# 414
Здравейте!

Честит вълшебен ден на любовта и виното!

Виж целия пост
# 415
Онур и жена му Гьозде


Виж целия пост
# 416
Понякога любовта изглежда така...





Виж целия пост
# 417
NOW TV със специално видео за Свети Валентин.

Виж целия пост
# 418
Пожелавам на всички да ги гледат като това десертче
Виж целия пост
# 419
Пожелавам на всички да ги гледат като това десертче
E,само да ги гледат ли? Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия