Първи опити за бебе

  • 2 036
  • 8
Здравейте,
С моят приятел решихме, че е крайно време да започнем да правим опити за бебе.
Може да се преповтарям с някоя друга тема, но моля тези, които вече са по-запознати за съвети. Аз съм с анемия, за момента овладяна и съм спряла всякакви медикаменти. Знам за фолиевата киселина, че по време на бременност трябва да се пие, но аз мисля да започна преди това още. Вие как мислите?
Виж целия пост
# 1
Фолиева киселина се започва преди бременността. Спри и цигарите ако пушиш. Успех!
Виж целия пост
# 2
Фолиева киселина е добре да се приема поне 3 месеца преди забременяването.
Щом имаш анемия, приемай съответните добавки, според това какъв тип е анемията. Обикновено бременността я задълбочава.
Спри цигарите, алкохола. Намали кафето. Старай се да ядеш полезни храни. Също и мъжът, защото спермогенезата отнема далеч по-дълго време от времето за формиране на яйцеклетката.
Провери щитовидната си жлеза.
И живей нормално. Не си променяй живота, стига да нямаш вредни навици.
Виж целия пост
# 3
Четох, че трябва да е метилирана. Може ли да ми препоръчате?
Относно вредни навици, нямам, нито пия, нито пуша, но кафето определено ще го намля.
Виж целия пост
# 4
На мен лекарката ми предписа Неофолик Мета.
Виж целия пост
# 5
Метилирана се приема, когато имаш проблем с усвояването.
Виж целия пост
# 6
Значи мога да си взема и нормална?
Виж целия пост
# 7
Препоръчват вече метилирана, защото много хора не знаят, че имат проблем с усвояването, особено с първа бременност.
Виж целия пост
# 8
Ако нямаш проблем с усвояването й, да.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия