Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 92

  • 62 608
  • 849
# 585
На мен излизат...и имунологичната и имплантационния прозорец. Едната е ИМПО другата ИМПО+
Виж целия пост
# 586
Здравейте, искам да попитам знаете ли за колко време излизат резултатите от чхг?
Виж целия пост
# 587
На мен излизат...и имунологичната и имплантационния прозорец. Едната е ИМПО другата ИМПО+
Имунологичната е различна от Импо и Импо+
Виж целия пост
# 588
Здравейте, искам да попитам знаете ли за колко време излизат резултатите от чхг?
На мен винаги са ми излизали за около час.
Виж целия пост
# 589
На мен излизат...и имунологичната и имплантационния прозорец. Едната е ИМПО другата ИМПО+
Имунологичната е различна от Импо и Импо+

Аз мислех че това е имунологичната биопсия
Виж целия пост
# 590
Не е това имунологичната биопсия.
Това е Импо+
Имунологичната я вижда лекуващия лекар, ако я искаш на хартиен носител можеш да си заявиш разчитане на информация.
Виж целия пост
# 591
Разбирам, благодаря ви за разясненията!
Аз правих и импо+, и имунологична. В събота имам час за разчитане, но съм нетърпелива да видя резултатите.
Виж целия пост
# 592
Аз пък мисля да се местя от Чапанова. Искам си при Цветков, но само неяснотата с Вита ме спира. Sad Никой не отговори на жена попитала преди мен дали е наясно с ембриолозите и успеваемостта във Вита.
Виж целия пост
# 593
Потърсете тема за Вита и там ще разберете повече за лекарите, ембриолозите и начина им на работа. За мен Чапанова е страхотна като човек и лекар, въпреки, че тя не ми беше лекуващия лекар. Помнеше много добре историята ни и по някаква случайност тя се падна при подготовката за успешния ми трансфер. Стаменов го нямаше и тя го заместваше, винаги усмихната, позитивна, с ясна преценка за ситуацията . Прегледи, изследвания, терапия, лепило, всичко беше изпипано,  със Стаменов се видяхме чак на трансфера.
Виж целия пост
# 594
Аз пък мисля да се местя от Чапанова. Искам си при Цветков, но само неяснотата с Вита ме спира. Sad Никой не отговори на жена попитала преди мен дали е наясно с ембриолозите и успеваемостта във Вита.
Ако проблем са ембрионите,  направете ги в Надежда и после не е проблем да ги преместите във Вита.
Виж целия пост
# 595
Не е това имунологичната биопсия.
Това е Импо+
Имунологичната я вижда лекуващия лекар, ако я искаш на хартиен носител можеш да си заявиш разчитане на информация.

Изчисти си пощата 😀 Не мога да ти пиша
Виж целия пост
# 596
Здравейте, днес и аз бях на имунолог. Казаха ми да следя за резултата в мобилното приложението в секция имунология, не при лабораторните резултати. Не успявам да намеря тази секция. Знаете ли къде мога да проверявам?
Виж целия пост
# 597
При лабораторнит резултати излиза, обикновено за два дни.
Виж целия пост
# 598
Здравейте, излязоха моите резултати от импо+ с оценка 4. Аз съм с 2 спонтанни Б и 2 миседа в 6-7 гс. Имам час на 26.09, за коментиране на резултати от биопсията, но ако има някой с опит какво предстои за подобряване на тези неща, ще се радвам да сподели.
Виж целия пост
# 599
В зависимост от резултатите от имунологичната биопсия ще те пратят на имунолог, вливки и/или PBMC. Всъщност те вливки препоръчват и при отличен имунен баланс Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия