Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 92

  • 62 597
  • 849
# 660
Здравейте, отново съм аз.
Днес получихме обаждане и ни предложиха и записаха час за доктор Персенска.
Дали някой има скорошни мнения и впечатления от нея?

Аз. Преглежда ме миналата седмица и категорично отсече, че имам извънматочна бременност. След 3 дни се видя сака в матката. Изказването й беше много грубо. Не ми хареса отношението й, да не говорим, че обърка жълто тяло от овулация с плоден сак. Има много доволни от нея, помогнала е на много семейства, но има и негативни коментари.
Срещнете се с нея и преценете сами дали е вашия лекар. Винаги можете да се префектите при друг.
Виж целия пост
# 661
Здравейте, отново съм аз.
Днес получихме обаждане и ни предложиха и записаха час за доктор Персенска.
Дали някой има скорошни мнения и впечатления от нея?

Аз. Преглежда ме миналата седмица и категорично отсече, че имам извънматочна бременност. След 3 дни се видя сака в матката. Изказването й беше много грубо. Не ми хареса отношението й, да не говорим, че обърка жълто тяло от овулация с плоден сак. Има много доволни от нея, помогнала е на много семейства, но има и негативни коментари.
Срещнете се с нея и преценете сами дали е вашия лекар. Винаги можете да се префектите при друг.

Аз също не съм доволна от Персенска. При нея всичко е по поточна линия. Не обръща внимание на миналите неуспешни опити и си върви по един и същи протокол. След трансфера ни даде на всички пациентки една и съща рецепта предварително напечатена.  (бях при нея от самото начало). Не ме следеше и отдавам на нейното нехайство аборта който имах. Доста грубо отношение, при зададен въпрос от мен изглеждаше че к става дори скучно да отговаря. Може да е помогнала на някои двойки, но според мен лежи на стари ларви. Към днешна дата не е надежден вариант за избор на репродуктивен лекар.
Виж целия пост
# 662
Здравейте, аз съм от доволните пациентки на д-р Персенска. Бих я определила като резервирана. Самата тя откровено ми каза, че нашият случай е с много нисък шанс, но ще пробваме определени стъпки и чак тогава ще помислим за ДЯ. Направи всичко, което беше казала и третият трансфер беше успешен. Чак след като родих имах възможност да я срещна в ситуации, в които видях, че ме помни и колко е мила към пациентите си. Успех
Виж целия пост
# 663
Здравейте, отново съм аз.
Днес получихме обаждане и ни предложиха и записаха час за доктор Персенска.
Дали някой има скорошни мнения и впечатления от нея?

Аз останах много доволна от стимулацията, проследяването и пункцията ми при нея. Ние сме с мъжки фактор и генетичен проблем, но през цялото време отговаряше подробно на всичките ми въпроси (когато я питам), извади 16 яйцеклетки при пункцията и ми обясни кои изследвания са излишни, кои не. Много е откровена и пунктуална, което на мен лично ми харесва.
Професионалист е в работата си и бих я препоръчала на близък човек. Резервирана е точно определение за нея, но за нас резултатите и уменията винаги са били водещи, а сърцатото и топло отношение бонус.
Виж целия пост
# 664

Здравейте , бихте ли ми помогнали с разтълкуването на резултатите. Като за начало исках да си изследвам яйчниковият резерв, изследването в правено на 3 ден от МЦ. Благодаря на отзовалите се!
Виж целия пост
# 665
Sofi_anna, доброто съотношение е ЛХ:ФСХ1:1. Вашият ФСХ е двоен. Ще го коментирате с лекуващият лекар. Все още стойностите и на двата хормона са ниски и въобще не виждам проблем. АМХ показва, че може би имате СПКЯ, ама в Рамус винаги излиза доста завишен. Ако сте от София, по-добре да пускате изследванията в Надежда. Хубави са
Виж целия пост
# 666
Девойки, попълних формуляра за записване на час с репродуктивен специалист преди 3 дни в Надежда и никой не ми се обади. Дала съм максимално подробна информация като изследвания и предходни опити. На сайта пише, че се обаждат в посочения срок на дадения мобилен телефон, за да насрочат час за преглед. Възможно ли е да са ме пропуснали или не ме одобряват дори за преглед?
Виж целия пост
# 667
Девойки, попълних формуляра за записване на час с репродуктивен специалист преди 3 дни в Надежда и никой не ми се обади. Дала съм максимално подробна информация като изследвания и предходни опити. На сайта пише, че се обаждат в посочения срок на дадения мобилен телефон, за да насрочат час за преглед. Възможно ли е да са ме пропуснали или не ме одобряват дори за преглед?
Дай им още малко време. Аз подадох нашите миналата сряда и в неделя получих обаждане. Записаха ни час чак за 29.10. но очаквах, че нещата ще се случат доста по-бавно.
Не ми се вярва да не се свържат с вас.
Виж целия пост
# 668
Обаждат се след седмица-две. Ще ви се обадят, спокойно.
Виж целия пост
# 669
Не се притеснявай. Ще ти се обадят. На мен се обадиха след 2-3 седмици, и ми дадоха час за след 9 месеца, но бях изрично посочила че искам преглед при Стаменов.
Девойки, попълних формуляра за записване на час с репродуктивен специалист преди 3 дни в Надежда и никой не ми се обади. Дала съм максимално подробна информация като изследвания и предходни опити. На сайта пише, че се обаждат в посочения срок на дадения мобилен телефон, за да насрочат час за преглед. Възможно ли е да са ме пропуснали или не ме одобряват дори за преглед?
Виж целия пост
# 670
Девойки, попълних формуляра за записване на час с репродуктивен специалист преди 3 дни в Надежда и никой не ми се обади. Дала съм максимално подробна информация като изследвания и предходни опити. На сайта пише, че се обаждат в посочения срок на дадения мобилен телефон, за да насрочат час за преглед. Възможно ли е да са ме пропуснали или не ме одобряват дори за преглед?

Въоръжи се с търпение. Ще ти се обадят. Simple Smile
Виж целия пост
# 671
Девойки, попълних формуляра за записване на час с репродуктивен специалист преди 3 дни в Надежда и никой не ми се обади. Дала съм максимално подробна информация като изследвания и предходни опити. На сайта пише, че се обаждат в посочения срок на дадения мобилен телефон, за да насрочат час за преглед. Възможно ли е да са ме пропуснали или не ме одобряват дори за преглед?
На мен не ми звъннаха може би близо месец. Реших, че не гледат формата и звъннах да си запиша час директно на рецепция - от там ми казаха да попълня формата и като им казах, че съм - веднага ми записаха час за 2-3 дни по късно при Персенска за консултация.
Моя съвет е, ако искаш да стане по-бързо да им звъннеш и да попиташ.
Виж целия пост
# 672
Здравейте, днес бях при Персенска на преглед- правим стимулация с Фемара и този месец ще правим опити в къщи, но ми каза че така си губим времето да действаме с инсеминации, а след това към инвитро. Установен проблем нямаме…всеки път ми казва, че левия ми яйчник не е хубав… а днес даже и ми каза, че и инвтро трудно би станало с този яйчник. Останах малко разочарована…… качеството на яйцеклетките не било хубаво. Някой който е пил някакви добавки за подобряване на качеството на яйцеклетките може ли да сподели?
Виж целия пост
# 673
Здравейте, днес бях при Персенска на преглед- правим стимулация с Фемара и този месец ще правим опити в къщи, но ми каза че така си губим времето да действаме с инсеминации, а след това към инвитро. Установен проблем нямаме…всеки път ми казва, че левия ми яйчник не е хубав… а днес даже и ми каза, че и инвтро трудно би станало с този яйчник. Останах малко разочарована…… качеството на яйцеклетките не било хубаво. Някой който е пил някакви добавки за подобряване на качеството на яйцеклетките може ли да сподели?
Как са хормоните и AMH - то по-конкретно?
На мен за покачване на AMH ми подействаха добре витамин D, убиквинол (CoQ10 активната форма) и omega 3.
Виж целия пост
# 674
Персенска е такава - твърде директна и понякога груба. Като човек не я харесвам, но като специалист е добра и си струва да се замислите над думите й. При мен беше уклончива и не даде подробности, изхабих два опита, защото тя не настоя и не ми обясни, как е разбрала, че яйцеклетките ми не струват. Вероятно и аз не съм задала правилните въпроси. Година преди това бях родила дете с мои яйцеклетки. По-късно се преместих при друг лекар, който вече ми обясни подробно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия