Подготовка за малкия човек - тема 25

  • 48 237
  • 773
# 195
Хайде пак я обърнахте темата на: за или против кърменето, безплатни непоискани съвети за кърмене 😁😂

Ей, много ви дразни някой ако кърми и говори за това
Кърмете си, но осъзнайте най-накрая, че има жени, които правят невъзможното и отново кърмата не им тръгва.

И така де е, това не значи да кажем на бременна жена, че кърменето няма да ѝ се получи така или иначе, защото имало жени които не са успели да кърмят 🙄

Темата е “подготовка”, а не за милионен път да се предъвква кой биберон, кои шишета и кой стерилизатор да купим. Който се подготви с необходимата информация овреме, няма после да се вайка защо бебето това или онова
Виж целия пост
# 196
Здравейте, препоръчайте ми детско килимче за игра на нормална цена. Че гледах инфлуенсърите препоръчват едни по 300 лв +🤣
Виж целия пост
# 197
https://kilimche.bg/

Здравейте, препоръчайте ми детско килимче за игра на нормална цена. Че гледах инфлуенсърите препоръчват едни по 300 лв +🤣
Виж целия пост
# 198
За Момичета, които се "подготвят за малкият човек" - като купувате козметика, гледайте в серията продукти да има такъв, против крусти.
Взех козметиката на Chicco, на олиото пишеше че се "препоръчва" за крусти, пробвах го, но много малко паднаха. След което взех продукта на МУСТЕЛА против крусти и  имаше огромен ефект.Когато избирах козметика, се колебаех между Chicco, Мустела, Хипп и Бочко,и не знаех все още за тази тема.

Така че това е съвета от мен, към чакащите ПЪРВО дете. Simple Smile
Виж целия пост
# 199
Аз сега се чудя какво да взема. Сигурно ще заложа на Биодерма. Някой ползва ли?
Виж целия пост
# 200
Крустите падат и с обикновено олио на Бочко. Мажеш, изчакваш някакво време да омекнат, после с меката четка за коса се изчеткват. После баня.

За Момичета, които се "подготвят за малкият човек" - като купувате козметика, гледайте в серията продукти да има такъв, против крусти.
Взех козметиката на Chicco, на олиото пишеше че се "препоръчва" за крусти, пробвах го, но много малко паднаха. След което взех продукта на МУСТЕЛА против крусти и  имаше огромен ефект.Когато избирах козметика, се колебаех между Chicco, Мустела, Хипп и Бочко,и не знаех все още за тази тема.

Така че това е съвета от мен, към чакащите ПЪРВО дете. Simple Smile
Виж целия пост
# 201
Каката ми е на 4 и никога не е имала крусти.
Ако се наложи ще купя допълнително за второто.
Виж целия пост
# 202
Крустите падат и с обикновено олио на Бочко. Мажеш, изчакваш някакво време да омекнат, после с меката четка за коса се изчеткват. После баня.

За Момичета, които се "подготвят за малкият човек" - като купувате козметика, гледайте в серията продукти да има такъв, против крусти.
Взех козметиката на Chicco, на олиото пишеше че се "препоръчва" за крусти, пробвах го, но много малко паднаха. След което взех продукта на МУСТЕЛА против крусти и  имаше огромен ефект.Когато избирах козметика, се колебаех между Chicco, Мустела, Хипп и Бочко,и не знаех все още за тази тема.

Така че това е съвета от мен, към чакащите ПЪРВО дете. Simple Smile


Ами при мен с олиото на Чико не стана така. Докато с продукта на Мустела - намазах, изчаках известно време (30/60 минути) и с меката четка, баня след това. Доста опадаха,но не всички. Все още има. Wink
Виж целия пост
# 203
Крустите и без мазило ще паднат. Няма смисъл.
Виж целия пост
# 204
Аз специално за крустите купих продукта на Биодерма. Много съм доволна, пада голямо количество и за броени дни скалпа се изчиства. Simple Smile
Виж целия пост
# 205
Мазах вече няколко пъти с този на Мустела. Смърди ужасно... И не са паднали още крустите
Виж целия пост
# 206
Крустите паднаха за 2-3 пъти мазане с обикновено бебешко олио и сресване с меко гребенче. Не съм взимала нищо специално.

Биодерма козметика - аз съм доволна как влияе на кожата на баткото душ гела, много е мека и хидратирана, а кисне постоянно във вода (ходи допълнително на плуване и има средно около 8-9 до 10 пъти къпане в седмицата). Сега за малката съм взела и крем за тяло на марката.
Виж целия пост
# 207
Аз съм ползвала Биодерма, но серията за атопичен кожа.
Мерси за отзива, ще взема за малките като му дойде времето. Опаковките са големи и излиза изгодно.
Виж целия пост
# 208
Хайде пак я обърнахте темата на: за или против кърменето, безплатни непоискани съвети за кърмене 😁😂

Ей, много ви дразни някой ако кърми и говори за това
Кърмете си, но осъзнайте най-накрая, че има жени, които правят невъзможното и отново кърмата не им тръгва.

И така де е, това не значи да кажем на бременна жена, че кърменето няма да ѝ се получи така или иначе, защото имало жени които не са успели да кърмят 🙄

Темата е “подготовка”, а не за милионен път да се предъвква кой биберон, кои шишета и кой стерилизатор да купим. Който се подготви с необходимата информация овреме, няма после да се вайка защо бебето това или онова
Подготовката включва информираност по всички интересуващи майката въпроси. И аз изядох книгата на Хедра с кориците, ама ей, на, не стана. Бях събрала нужната информация от форума и приятелки, имах налични 1-2 шишета като за начало, както и кутия мляко. Имах и даден ми от приятелка стерилизатор.
Нали се сещаш, че ако детето ти се дере гладно, въпреки че суче вече четири (4!!!) часа и няма как да реагираш, защото нямаш шише и мляко, няма хич да ти е приятно посред нощ да се чудиш как да го укротиш, докато мъжа ти тича по дежурните аптеки за мляко и шише?
Виж целия пост
# 209
Марти, аз ползвах за първото биодерма и бях доволна. Всъщност все още това ползвам. Живот и здраве пак ще заложа на нея. Факт опаковките са големи и наистина много икономични.
Аз съм ползвала Биодерма, но серията за атопичен кожа.
Мерси за отзива, ще взема за малките като му дойде времето. Опаковките са големи и излиза изгодно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия