Бебеправене, но без много правене

  • 44 568
  • 1 022
# 195
Апатията към секса идва от кофтия секс. Как да прояви ентусиазъм към 3 минути без оргазъм? И аз ще предпочета да се изкъпя и да люпя семки на дивана.
Мисля, че някои нападате авторката адски грозно, без да ви е дала повод, държи се възпитано и спокойно жената.
Аз лично не бих я укорила по никакъв начин, че е изпаднала в апатия, от какво да си я запали тая женска енергия, като насреща си има мрънчо, на който не му е кеф да му искат повече от трите минути клатене?
Виж целия пост
# 196
Бърди, монетата има 2 страни. На мен пък не би ми се приискало да го правя по-дълго с човек, който от улицата скача на дивана.
Виж целия пост
# 197
Сигурна съм, че някъде там има мъж, който при всеки секс ще пали свещи, ще посипва листа от рози и ще отваря по една бутилка вино, но едва ли авторката ще го срещне в този живот. То е малко объркано дали трите минути са резултат от нейното отношение или нейното отношение от неговото. Без значение, по това, което казва,  тя също не е порно актриса щом иска съвети как да го възбуди. Та, те и двамата са си виновни, но ние с нея го обсъждаме, неговата гледна точка не я знаем.
Виж целия пост
# 198
А в началото как са били нещата?
Виж целия пост
# 199
Сигурна съм, че някъде там има мъж, който при всеки секс ще пали свещи, ще посипва листа от рози и ще отваря по една бутилка вино, но едва ли авторката ще го срещне в този живот. То е малко объркано дали трите минути са резултат от нейното отношение или нейното отношение от неговото. Без значение, по това, което казва,  тя също не е порно актриса щом иска съвети как да го възбуди. Та, те и двамата са си виновни, но ние с нея го обсъждаме, неговата гледна точка не я знаем.

Ехее, сигурно някой милионер ще да е това. По нашите ширини чакай от умрял писмо. Българинът не е най-романтичният тип.
Виж целия пост
# 200
Бърди, монетата има 2 страни. На мен пък не би ми се приискало да го правя по-дълго с човек, който от улицата скача на дивана.

Разбираемо, но според мен дивана се е появил след месеци незадоволителен секс.
Виж целия пост
# 201
Мрънкането е с мъже, за които не си даваме сметка, че не харесваме. Ей затова мрънкате и сте недоволна. Ако обичахте съпруга си, нямаше да мрънкате, критикувате и правите забележки, а щяхте да го искате. Извинявам се за директното писане, но аз така си пиша, не е нищо лично. И на детето се надявате да свърши това, което е ваша лична отговорност - да ви внесе разнообразие. Няма да стане, заблуждавате се. Много са трудни 24-часовите грижи за бебето, много. Стабилни връзки и бракове се разпадат, много обичащи се хора се разделят, защото не могат да издържат напрежението, няма да стане така, както го мислите, новият човешки живот е гигантска промяна, която налага и умело адаптиране на родителите.  Започнете да го живеете този живот нормално. И почивките няма да ви помогнат, и секси дрешките, вътрешният пламък го няма, може би и при него, не само при вас. Поговорете си сериозно, пилеете си дните в момента. Не ви се прави нищо, много сте уморени от работа, пристрастени сте към устройства, та чак къпането се разглежда като някакво чутовно усилие, едва ли не, това не е нормално. Това не е връзка вашето. През деня всеки на на работа, вечер - всеки на телефона и сън.
Виж целия пост
# 202
То не стига, че живеем в скапана държава, ами искате и бебе в смотана връзка. Много яко.
Виж целия пост
# 203
Хроничното мрънкане и саботаж е от хронична неудовлетвореност.
В тая посока трябва да се гледа, а не какво перо да си забия, че милото да не се чувства насилен...
Виж целия пост
# 204
Сигурна съм, че някъде там има мъж, който при всеки секс ще пали свещи, ще посипва листа от рози и ще отваря по една бутилка вино, но едва ли авторката ще го срещне в този живот. То е малко объркано дали трите минути са резултат от нейното отношение или нейното отношение от неговото. Без значение, по това, което казва,  тя също не е порно актриса щом иска съвети как да го възбуди. Та, те и двамата са си виновни, но ние с нея го обсъждаме, неговата гледна точка не я знаем.

Ехее, сигурно някой милионер ще да е това. По нашите ширини чакай от умрял писмо. Българинът не е най-романтичният тип.
Да не изместваме темата, но тук не съм съгласна. Знам няколко подобни мъже, които нито са преуспели, нито им коства някакви усилия, просто са си такива и дори сякаш не ги мислят тези неща, просто така им се получава цялостното ежедневие с тях. И да, българи са. Но насилствената романтика си е комедия.
По темата: авторката да поработи върху своето либидо и после да започне да споделя с партньора си желанията си. Стъпка по стъпка и нещата ще се получат.   Със залежаване нещата няма да се оправят с вълшебна пръчица.
Виж целия пост
# 205
И аз се зачудих защо трябва да е милионер, когато чаените свещи струват стотинки, а българинът и без това винаги има пари за алкохол, та не му пречи да е романтичен и без много средства, но може би заради розовите листенца. Wink
Виж целия пост
# 206
Абе, чуйте се само, всеки ден не е Валентинов ден Simple Smile Ако за всеки секс трябва да пием бутилка вино, да чакам да изгорят свещите, после да прибирам листенца от рози от леглото - мерси. Ако се прекали с романтиката тя престава да е романтична и досажда.
Изобщо не искам такива салтанати по-често от няколко пъти в годината. Нито пък са ми нужни някакви дълги настройки, предварителни игри и прочее. И секс с часове не искам.
Виж целия пост
# 207
...
Превърнала съм се в някой плужек, който само лежи на дивана и телефона. Никаква инициатива и тъпи коментари, които да го смажат…както за секса така и в ежедневието.
Момичета, аз дай Боже ще забременея все някога (ако ми е писано) въпроса е и тази наша връзка да съхраня, самата себе си. И с друг мъж да съм рано или късно с моето държание пак ще се докарам до там.
...
…Аз съм все недоволна от подаръка, който ми е избрал, от начина по който той се е облякал, от начина по който тръгва да прави секс - все критики, критики. Често показвам колко съм апатична. Лежа твърде много време на телефона вкъщи. Той поема голяма част от домакинството..
Едва ли само в единия е причината. А другият ангел с крила.
Според мен ти би трябвало да приемеш, каквото ти се дава... каквото той може да ти даде в момента, ако бебето ти е цел. Но извън тази цел, можете да започнете да живеете по-интересно. А и мъжът ти трябва да осмисли (но с твоя помощ, не с критики), че жените имат нужди в секса. Изработил ви се е погрешен модел и този модел може да се поправи. Поне се надявам, че може.
Виж целия пост
# 208
ЧС, със сексене от дъжд на вятър няма да се претоварят с романтика. Точно за няколко пъти в годината говорим в конкретния случай.
Виж целия пост
# 209
beingpurple  не знам дали само при мен е така, но аз ако не съм на кеф, той много трябва да се постарае да ме накара да си помисля да правим нещо. Нужно е ти самата също да се вкараш във филма и той само да разпали.
Аз вече съм научила кога му се прави и предварително си се нагласям. Зависи колко и аз съм на тази вълна. Я с мисли, я с някоя по пикантна книга..ако ти се кефиш на филми, пусни си, на работа слушай секси музика и фантазирай и после използвай тази енергия и я предай и на него.
Само да седите на дивана и да се гледате сърдито няма как да стане. Облечи се предизвикателно, направи нещо и ти самата да се почувстваш секси в кожата си. Намажи се с хубав лосион и нападай. Някой спомена френска... не може без нея. (задължително му кажи и той да се включи) Виното не е проблем. На мен доктора даже ми каза, че мога да пия по една чаша на няколко дни (червено вино). Не го правя ама ти за опита може да се почерпиш 2-3 глътки.

Относно това къпане Grinning там проблем едва ли да има. Ние и двамата минаваме през банята отделно. До сега не се е случвало да ни се отще. Напротив. Чувствам се по енергична и по-секси.  Всичко е до нагласа и желание. А, сигурно се прибирате и по нормално време 6-7 часа. Цялата вечер е ваша.
 
Знаеш къде са ти косурите и нищо не правиш по въпроса. И тук говорим за бебеправене. Това дете иска мнооого повече от мъжа ти преди секс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия