Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 57

  • 78 453
  • 738
# 660
Мариновани филета на тиган

Кекс
Виж целия пост
# 661
Нисковъглехидратно брауни с малини и орехи |веган|
Виж целия пост
# 662
Закуска:

Суджук, свинско с лапад, пиле с грах, салата:






Виж целия пост
# 663

Пуешки кюфтета и пюре от батат.

Същите кюфтета с картофки в е. ф.

Боб с луканка.

Език с масло и чесън.

Супа с гъби портабело, овесени ядки и свинско филе.

Сандвич с пушена сьомга.

Супа с нахут, домати и пуешки топчета.
Виж целия пост
# 664
аз по баници и десерти


лимонов десерт
Виж целия пост
# 665
Пролетна каша от лапад,коприва и гъби
Виж целия пост
# 666
Вечерята от днес Шакшука
Виж целия пост
# 667
Може ли рецепта за тези палмиери?
Палмиерите се казват "Сълзици" мисля на български.

Правих ги с бързо многолистно бутер тесто, разточих и поръсих обилно с кафява захар. Тестото завих към средата на листа, като сърце да се получи и го нарязах с нож на сладки с дебелина 1см. Поръсих ги пак със захар и изпекох на 180С за 20-25 минути, до тъмно златисто.


Скрит текст:

Хатай кебап


Мек тостерен многозърнест хляб


Скрит текст:

черният цвят се дължи на препечения ечемичен малц

брускети (с горния хляб ) със скариди ала бузара
Виж целия пост
# 668
Може ли рецепта за тези палмиери?
Палмиерите се казват "Сълзици" мисля на български.

Правих ги с бързо многолистно бутер тесто, разточих и поръсих обилно с кафява захар. Тестото завих към средата на листа, като сърце да се получи и го нарязах с нож на сладки с дебелина 1см. Поръсих ги пак със захар и изпекох на 180С за 20-25 минути, до тъмно златисто.


Скрит текст:

Хатай кебап


Мек тостерен многозърнест хляб


Скрит текст:

черният цвят се дължи на препечения ечемичен малц

брускети (с горния хляб ) със скариди ала бузара




Ох, всичко изглежда страхотно, направо огладнявам всеки път като гледам какви вкусотии качваш JoyJoyJoyJoy
Виж целия пост
# 669
Пробен козунак с квас




Печено агнешко с ориз и зеленчуци


Мързеливки


Кисело зеле с джолан


Паста карбоната


Тостерен хляб
Виж целия пост
# 670
Иланг-иланг-
Скрит текст:
Пролетна каша от лапад,коприва и гъби
Може ли рецепта, прозвуча ми вкусно?
Виж целия пост
# 671
Какъв е този тостерен хляб и защо е тостерен? Smiley Защото е правоъгълен ли? В два поста по-горе го има, но е различен, озадачена съм Thinking Да не е бил в някой Мастершеф?
Fork And Knife

Днес префасонирах неособено сполучливия вчерашен хляб в хлебен сладкиш с карамел


Виж целия пост
# 672
Пролетна каша от лапад,коприва и гъби

Ох, подобна такава правеше мама в детството ми, използваше полски гъби челядинки. Ние, децата, ходихме да събираме гъби и имаше вечеря бързо всеки път като наберяхме. Супи, каши, че и сурови си ги хапвахме. Ароматът на детството ми върна, благодаря ти.
Донесоха ми едни грейпфрути от Аризона, само да ви покажа колко са големи. На сладостта им ние ще се наслаждаваме. 





И едни бързи сандвичи “Принцеси” от днес.

Виж целия пост
# 673
ir74, тези се казват "oro blanco", бяло злато. А как ухаят само докато цъфтят!

У нас Чиопино. Хич не съм по рибата, но всякакви други морски гадове обожавам!

Виж целия пост
# 674
Ефибуш, така се нарича в България, но и в други страни се води тостерен. Това е мек хляб, който се пече във правоъгълна форма (като за кекс) и обикновено от него се приготвят сандвичи. В магазините се продава пакетиран, нарязан на тънки филии, които са удобни за препичане в тостер или за сандвичи.

Скрит текст:



Пипи, благодаря. Blush

Закуската, кексчета с рикота и шоколадов чипс
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия