Афра С &Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali capkini,както и в живота.Проекти и Колеги/Тема 41 /Златно момче

  • 65 539
  • 738
# 285
Скрит текст:
И аз четох че Сейран и Ферит ще катострофират…
Виж целия пост
# 286
Алахъмммм сабъъър….🤦♀🤦♀🤦♀

Виж целия пост
# 287
Днес явно са почивка така като гледам..
Афра си пуска сторита с Неслишах,а Мерт е сам някъде седнал в кафе..

Асуман и Суна снимали във фитнеса а Мерт и Афра нямали снимки днес.
Виж целия пост
# 288
Виж целия пост
# 289
Излязоха спойлери за следващата серия

Скрит текст:
Сейран и Ферит се срещат тайно в парка, но човек на Кязъм ги вижда и му казва. Така Кязъм напомня на Сейран за обещанието си и тя се съгласява да излезе на вечеря с Акън. Сертер и той щял да отмъщава, та щял да преследва Ферит, а по същото време Ферит да преследва Сейран и Акън...
Щяло и флашбек от болницата да има, в който рибата си признавала всичко...
Ами те май освен въпросната последна сцена с гоненката и ресторанта, всичко друго са заснели.
Все се говори за караница между Сейран и Ферит относно Акън и онази другата луда, но имам чувството, че я отлагат с всяка серия.
Виж целия пост
# 290
А Ферит така и не разбра за клоуна в мола.. Аз това искам да се случи.
Виж целия пост
# 291
А Ферит така и не разбра за клоуна в мола.. Аз това искам да се случи.

Май този въпрос нарочно го пазят за някаква велика караница, от която да последва афс JoyJoyJoy

Още един пресен спойлер

Скрит текст:
Освен Суна и Асуман, във фитнеса е и Animal Horse
Виж целия пост
# 292
Това много ми хареса! 🫶
Виж целия пост
# 293
Скрит текст:
Този 🐴 е навсякъде… Пело 2 като лепка… не знам и нея как ще я изтрая да я гледам просто……
Виж целия пост
# 294
А Ферит така и не разбра за клоуна в мола.. Аз това искам да се случи.

Май този въпрос нарочно го пазят за някаква велика караница, от която да последва афс JoyJoyJoy

Още един пресен спойлер

Скрит текст:
Освен Суна и Асуман, във фитнеса е и Animal Horse

спойлер

Скрит текст:
И ще видим другото лице на Асуман 🫣 при срещата с 🐴
Акън щял да носи баклава-шам фъстък на Сейран .Пише се също ,че Невра ще се срещне с Халис Ага .
Всичките болнични сцени са били писани за Есме ,но новият сценарист Джем ,не е бил съгласен Пелин да излезе от сериала ,като лоша и затова сценария е бил променен и гледахме драмата на Пело .И ще е избелят ,като си признае ,след като е върнат от онзи  свят и след загубата на бебето  ,защото така никой няма да и търси сметка ,за това което причини на Сейран и Ферит ,след драмата ,която показаха 😡😡😡около нея
Виж целия пост
# 295
Аз Асуман я разбрах още когато Гюлгюн си тръгна дори 1 телефон не ѝ вдигна а беше нон-стоп с Ифакат…
И нейния образ ще го направят на нищо… то вече почнаха
Виж целия пост
# 296
Днес май фраг йок,никой не е писал нищо по мрежите . Пускам ви нещо от еп58 зад кадър
Виж целия пост
# 297
Фраг май в сряда ще го пускат вече

 
Скрит текст:
Ще има скок във времето.. в края на 59еп или началото на 60 с 4-5год. пишат…. 🙄
то и затова сигурно имат малка почивка от сетовете..
Също ще има интернет озел на Сейфер а след това целувка между Суна и Ферит 🤯
Сейран ще забременее
Виж целия пост
# 298
Скрит текст:
пишат, че Суна ще каже на Сейран, че Animal Horse е била в имението и тя щяла да каже на Феро, че с Акън ще се женят
Виж целия пост
# 299
Фраг май в сряда ще го пускат вече

 
Скрит текст:
Ще има скок във времето.. в края на 59еп или началото на 60 с 4-5год. пишат…. 🙄
то и затова сигурно имат малка почивка от сетовете..
Също ще има интернет озел на Сейфер а след това целувка между Суна и Ферит 🤯
Сейран ще забременее
Нали сега почва нов сериал по Стар тв, фраговте може да се петък и вторник най-вероятно ,или просто нямат материал за фраг😛
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия