Афра С &Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali capkini,както и в живота.Проекти и Колеги/Тема 41 /Златно момче

  • 65 539
  • 738
# 300
Или според мен още се чудят какъв сценарии да измислят за 59еп  и рибата… 😂
Другото го измислиха ама това е твърде трудно за тях…
Днес Мерт сигурно си е чел сценария в кафето а там пишело:
“Ще плачеш, ще крещиш, ще удряш,”
За какво ли го чете изобщо? То се знае какво ще играе даже и от репетиции няма нужда 😂
Виж целия пост
# 301
Мале, гледам 1-ви сезон по телевизията и как се ядосвам колко развалиха образа на Суна.. Много я харесвах.
Виж целия пост
# 302
Да споделя и аз на какви спойлери за 59-ти епизод попаднах:
Скрит текст:
С Пелин ще има ретроспекция,  в която тя си признава всичко.
Казим ще изпрати човек, който да следи Сейран. Така ще разбере за срещата и с Ферит край морето. След това още веднъж ще я заплаши, че ако тези срещи продължат, Орхан няма да излезе от затвора. Това е и причината Сейран отиде с Акън на вечеря. Той ще поръча баклава и спомените за Ферит са неизбежни.
Ферит ще ги види, но няма да знае причината двамата са заедно. В този момент Сертер пък ще наблюдава Ферит, планирайки отмъщение. Говори се, че може би Сертер, а не Невра, ще нарани по някакъв начин на Сейран.
Преди това Суна ще види Невра в стаята на Ферит и ще каже на сестра си. Май тогава ще се случи и сцената на ревност между Ферит и Сейран заради новите им "любови" и Сейран ще каже, че ще се жени за Акън. Уж...
Иначе и аз четох за някаква сцена във фитнеса между Невра, Асуман и Суна. Но не разбрах каква е целта.
Виж целия пост
# 303
Добър вечер  Kissing Heart
Момичета мерси за спойлерите  Flowers Tulip  Flowers Tulip  Flowers Tulip
Оф,оф,оф ще е работата ,няма спокойствие ,Пелин още не се знае какво ще стане с нея ,Невра вече в имението се натриса  Angry и в добавка и отмъщаващ Сертер  Angry.А СейФер кога ще има  г-н Сценарист а Thinking



В другите сериали главните героини плачат и се облягат на рамото на главните герои ,а в нашия сериал обратното Simple Smile Еми кво да правим това е  нашата и на Сейран съдбата ама па иначе е симпатяга нашия човек  Simple Smile





Виж целия пост
# 304
Тъкмо се похвалихме, че няма спойлери и ни затрупаха Grinning
Аз пък даже, въпреки че ги ненавиждам, отворих всеки един Grinning
Изглежда че враговете на СейФер се множат ли множат, кой от кой по- нахален и отмъстителен.
Уж Акън за момента изглежда джентълмен, но и него като го видях как сведе поглед и рамене и как скръсти смирено ръчички пред чичо си и Кязъм, ей така отведнъж, сякаш преструвките не са му никак чужди Thinking
Него си го обявих за скрита лимонка , а тези са ми най- неприятни. Но да видим Smirk
Виж целия пост
# 305
Поправка на някои спойлери

Скрит текст:
Animal Horse няма да ходи в стаята на Ферит в имението. Суна ще излъже Сейран, че я е видяла там. От там и Сейран се ядосва и казва на Ферит, че ще се жени за Акън.
Това със Сертер било в края на 60-та серия.
Акън отива на гости у Кязъм и носи баклава. Тогава е флашбека.
59-та завършва като Ферит отива в дома на Кязъм.
Със сигурност вчера е снимано нещо такова, като един акаунт твърдеше, че Мерт е там. Иначе имаше сторита с Афра и тези, които играят Акън и Кязъм.

Тази девойка, която пише в инстаграм беше изчезнала, но днес се появи. Дава доста верни спойлери, но и много сцени се отлагат или променят, според нея.
Виж целия пост
# 306
Нещо се обърках ,нали в анонса на 59 епизод бяха на гробището как Пелин е жива?
Виж целия пост
# 307
Нещо се обърках ,нали в анонса на 59 епизод бяха на гробището как Пелин е жива?

Отиват на гроба на Фуат, нарочно направиха така да изглежда че Пелин е умряла
Виж целия пост
# 308
Нещо се обърках ,нали в анонса на 59 епизод бяха на гробището как Пелин е жива?

Отиват на гроба на Фуат, нарочно направиха така да изглежда че Пелин е умряла
Добро утро Simple Smile
Аз няколко пъти я изгледах тази сцена и въобще не останах с впечатление, че са се запътили за гроба на Фуат. Струва ми се по-скоро, че Ферит се отбива на неговия гроб, но целта не е той. Не виждам и никаква логика да се ходи специално на неговия гроб. А и показаното (не, че всичко показват наведнъж, де) в реанимацията - конвулсии, бял екран без показания, обърнати очи(е едното не съвсем), според мен са си знаци за настъпила смърт на Пелин. Може да са погребвали починалото детенце евентуално...
Виж целия пост
# 309
Добро утро! ☕
Скрит текст:
Малко спойлери от мен. Суна ще каже на баща си за срещата на СейФер и той ще изпрати хора. Пелин няма да може да има деца и това ще бъде нейното наказание.
Виж целия пост
# 310
Добро утро! 🫶
Виж целия пост
# 311
Гюнайдъъън!



Виж целия пост
# 312
Време е за малко щастие! Вярно, че гледаме драма, но за два сезона аз не видях любов, себеотдаване, глътка любов и уединение. Дири и в най голямата драма има глътка надежда, но не и при нашите СейФерчета! Винаги има някаква пречка, все нещо е неизказано, веднъж не ги показаха щастливи и заедно. Дори и в гората и планинската къща бяха с антуража си. Искам СейФер избягали от всички поне един епизод 😢

Поредната психично болна не ми се гледа. Кога се влюби кака анаконда, кога любов ще търси....
За Пелин не ми е жал, време й беше. Само искам да покажат как Зерин полудява и влиза в лудница. Трябва да се знае, че това нейното не беше майчина любов и да си понесе наказанието от това, че гонеше собствени облаги, а не гледаше психичното здраве на дъщеря си. За мен проблема на Пелин не беше манията по Ферит, а майка й която подклаждаше обсесията й.

Чакам фрагман да видя Суна колко луда ще я изкарат.....Тя вярно си има проблеми, ама до сега 50 епизода разумна беше, сега как главата и побира, че някой ще допусне развод с единия братовчет за брак с другия 😵‍💫...Голяма бръмчалка ще я изкарат.....
Виж целия пост
# 313
Добро утро!
Благодаря за спойлерите, момичета! Че Суна, Невра и Кязъм(чрез Акън) ще мътят водата между СейФер е ясно. На мен ми е  в пъти по-интересно да видя как ще си върнат доверието един към друг, кой ще е преломния момент и дали предстои скоро. Ако има интимна сцена в близко бъдеще между СейФер съм много склонна да вярвам, че ще имаме този път малък фъстък и борбата ще е друга като за край на сезона. Вече сезон и половина доверието е най-големия проблем на Сейфер, вече ми се гледа развитие в друга посока, дано са помислили сценаристите да вкарат различна проблематика ...нагледахме се на триъгълници, липса на доверие и семейни травми и интриги..
Виж целия пост
# 314
Сега чета фенски предложения ,явно това слънце е символ ,има го и на басейна на сегашната къща на Кязъм,това значело ,че Сейран щяла да бъде майка. Много са наблюдателни
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия