Афра С &Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali capkini,както и в живота.Проекти и Колеги/Тема 41 /Златно момче

  • 65 544
  • 738
# 390
Добро утро.
Тъкмо похвалих Сертер за доброто държание, те  го окен**ха. Защо му е отмъщението? 
Той беше един от най-акивните  за разкриване  на  бащинството. Можеше да изчака раждането на детето.  Да беше помислил за бременната жена и  бебето навреме.
Жал ми е за Кая. Да се върне в Лондон без Суна ще е късмет.

Сега ми е интересно дали Ферит ще продължи да лъже Сейран. Знае, че бракът им се разпада заради  неговите лъжи. Момичето потъпка цялата си гордост, за да бъде негова опора.  Нашия Ферит трябвя да спре да лъже. Ако Невра продължи да прави номера, а той да крие всичко от Сейран. Може да бъде нов тест,  да видим дали ще бъде честен или ще продължи както преди и ще излъже отново.

Иначе язък, хиляди паралели, един и същи сюжет въртян пет пъти.  Пелин, Невра, Суна се тая.
Виж целия пост
# 391
А, дано и обща корица да направят Blush
Виж целия пост
# 392
Ахахахах гледайте какво си е качил Туфан (Сертер) 😂😂😂
Виж целия пост
# 393
Суна ще се развежда, ок. При Кязъм ли ще отиде? Онзи Кязъм, когото тя изгони...

Само че това не е същият Кязъм в нейните очи. Сега Кязъм е добър, разбиращ и си живее щастливо със семейството Smirk И, пак Сейран намазва от това, а Суна е в дом, в който не усеща топлина. Горката тя Simple Smile

Толкова съм я разбирала и съжалявала, но вече започва много да ме дразни. И, не е защото се вглежда във Ферит, тук тя за пореден път пропуска смисъла и картинката, която и рисуват, а защото започвам да мисля, че подсъзнателно тя винаги е завиждала на Сейран за нещо.
Не, че не се обичат, не че не са си всичко една за друга, не че не си помагат, но завистта я има от нейна страна.
Още в първи епизод ни беше намекнато, когато Хаттуч отключи гардероба с рокли и Суна каза, че Сейран трябва да облече нещо по- обикновено за пазара и лелята прибра красивата рокля, която беше избрала за Сейрош Grinning Тогава си помислих, че нали тя е момата за женене, за това разсъждава така, но сега се сещам за това  с други нагласи Sunglasses

Суна вече може да си купи всеки пърцал, който поиска, може да излезе на фитнес, кафе, обяд, когато поиска, баща й няма влияние над нея. Нали тези мечти изтъкваше крещейки в лицето на Сейран в опит да защити решението си да се омъжи за Кая.
И това не й е достатъчно.

Гледам, че Кязъм е обзавел ателие за рисуване на Сейран, така ми се стори от фрага. Сега той не бие, за да получава исканото, сега им вади душите с памук. Обзалагам се, че Суна последна ще го разбере.
Виж целия пост
# 394
Може и да е обсъждано, но аз мисля, че Кязъмчо излъга Сейран, че ще помогне за Орхан да излезе от затвора...
Виж целия пост
# 395
Ще има парти/лансиране на Head & Shoulders с участието на Мерт

От сета днес

Виж целия пост
# 396
От вчера ❤


От днес 🤍
Виж целия пост
# 397


Ялъ на Корхан  е с типична за подобни имения иерархия и отношения  .
Жените  мечтаят  да станат Госпожата , която  организира живота  на семействата  и която командва всички останали.

Сейран  не желае с Ферит да живеят бедно  извън Ялъто.
Но тя се провали в желанието си да стане госпожа на Ялъто ,защото се провали и като съпруга  на наследника./не са и виновни корхан/

защото:
Сейран  успя спечели любовта на Ферит ,но пропусна 3-те задължителни условия  за да я има връзката  Сайфер
1 доверие - 100%
2 комуникация   - откровени  спокойни разговори 
3 уважение  -  поемане  на отговорност, за действията , които са наранили партньора

Без    3-те задължителни условия  ще гледаме аферите на Ферит със Сейран и други  ,а  не семейство Сайфер
Виж целия пост
# 398



Ялъ на Корхан  е с типична за подобни имения иерархия и отношения  .
Жените  мечтаят  да станат Госпожата , която  организира живота  на семействата  и която командва всички останали.

Сейран  не желае с Ферит да живеят бедно  извън Ялъто.
Но тя се провали в желанието си да стане госпожа на Ялъто ,защото се провали и като съпруга  на наследника./не са и виновни корхан/

защото:
Сейран  успя спечели любовта на Ферит ,но пропусна 3-те задължителни условия  за да я има връзката  Сайфер
1 доверие - 100%
2 комуникация   - откровени  спокойни разговори 
3 уважение  -  поемане  на отговорност, за действията , които са наранили партньора

Без    3-те задължителни условия  ще гледаме аферата на Ферит със Сейран и други  ,а  не семейство Сайфер

За какво доверие говорите, след като Ферит лъжеше Сейран за Пелин, криеше я в имението, излизаше с Невра по моловете, след тези неща Сейран как да има доверие на Ферит. Ами и Сейран я нарани това че Ферит я лъжеше постоянно.
Виж целия пост
# 399



Ялъ на Корхан  е с типична за подобни имения иерархия и отношения  .
Жените  мечтаят  да станат Госпожата , която  организира живота  на семействата  и която командва всички останали.

Сейран  не желае с Ферит да живеят бедно  извън Ялъто.
Но тя се провали в желанието си да стане госпожа на Ялъто ,защото се провали и като съпруга  на наследника./не са и виновни корхан/

защото:
Сейран  успя спечели любовта на Ферит ,но пропусна 3-те задължителни условия  за да я има връзката  Сайфер
1 доверие - 100%
2 комуникация   - откровени  спокойни разговори 
3 уважение  -  поемане  на отговорност, за действията , които са наранили партньора

Без    3-те задължителни условия  ще гледаме аферата на Ферит със Сейран и други  ,а  не семейство Сайфер

За какво доверие говорите, след като Ферит лъжеше Сейран за Пелин, криеше я в имението, излизаше с Невра по моловете, след тези неща Сейран как да има доверие на Ферит. Ами и Сейран я нарани това че Ферит я лъжеше постоянно.
Сейран не се доверяваше ,но по-лошо е, че  не разговаряше  с Ферит./без обиди ,упреци, караници
Ферит започна  да зарибява Невра  след подписи за развод и не  е изневяра.

В тяхната връзка  трябва първо  да уважаваш ,след това да  разговаряш за да  се довериш .
Ако не успееш  се развеждаш  и не се връщаш за нов опит.защото:
 Двама влюбени могат да си простят и забравят  обидите ,но семействата никога  не забравят.
  и не прощават.

Някои тук може ли да ми каже как си представя Сайфер  след 10 дена заедно -Къде? От какво ще живеят ?Кой ще  слугува ,чисти и готви на Ферит?
Виж целия пост
# 400
Тук не можах да позная Есме🌷
Виж целия пост
# 401
Виж целия пост
# 402
Хахахаха,опази Боже
Виж целия пост
# 403

🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿
Виж целия пост
# 404
Много съжалявам хора като Пелин. Целта на живота й е мъж, който никога няма да й обърне внимание Smirk
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия