Афра С &Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali capkini,както и в живота.Проекти и Колеги/Тема 41 /Златно момче

  • 65 549
  • 738
# 375


Виж целия пост
# 376
Аз съм много доволна, че има движение нааай-накрая в сценария. Фрагът е супер, очаква ни вълнуваща серия. Милите сейферчета, толкова ни липсвахте 😍😍😍
Усмихнат, вдъхновен, забавен и поумнял Ферит и очарователна, нежна, красива, обнадеждена и силна Сейран. ❤️
Виж целия пост
# 377
Само едно се питам..
Всичко което Ферит каза на Пелин в реанимацията тя как ли ще го приеме?
Че много я обичал, че заедно ще отгледат сина им.. и още куп лъжи..
И особенно: “Ти винаги ще си в живота ми Пело”
Приемам го като спойлер, колкото и да не ми се иска 😁

Ами, ако е поне малко умна ще се срамува от лъжите си и ще разбере, че той го е
направил за да я върне към живот.  Пък и като разбере, че дете и го няма, дано и
дойде акъл в главата, но се съмнявам. И тя като майка й ще обвинява другите за
състоянието в което се намира.

Кирилова, наистина Рамо е предизвикателство за вас девойките, красавец е от
всякъде. Много му отива тази реклама.


Скрит текст:
Аз от много години ползвам тази марка шампоан
Виж целия пост
# 378
Tцтцтц……. Йетеррррррррррр 😭😭😭😭
Виж целия пост
# 379
Ръцете, ръцете ! ❤🫶🫶🫶🧿
 
.
Виж целия пост
# 380
Някой чул ли е нещо за нов мениджър на Мерт?
Снощи четох нещо за Бейза, мениджърката на Афра. Преди малко видях в инстаграм, че я е последвал и ми стана странно.
Виж целия пост
# 381
Някой чул ли е нещо за нов мениджър на Мерт?
Снощи четох нещо за Бейза, мениджърката на Афра. Преди малко видях в инстаграм, че я е последвал и ми стана странно.

Той я следи отдавна. Нали за сега е Мирай поне така пише в профила му. В Х ли пишат нещо пак 😁
Виж целия пост
# 382
Не, нищо не пишат. Снощи имаше нещо, но не знам до колко може да се вярва.
Аз я последвах миналата седмица, тогава ми излезе, че тя го следва, а той нея не. Може да съм се объркала.
Имали са среща преди две седмици с нея, от там идват предположенията.
Виж целия пост
# 383
Много ми е интересно дали Сертер ще стреля.. то сигурно ще е финала на епизода ама дали ще има тази смелост като на Тарък… горкия Феро 😁😁😁
Виж целия пост
# 384
Няма да стреля,нали трябва да има напрежение ппц. Другия вариант е Акън да застане пред оръжието и да гръмне него. Малко вероятно ми е на мен,но и Ферит да простреля няма да се учудя. Пак да кача нашия ангел на групата 🍀
Виж целия пост
# 385
https://twitter.com/i/status/1759966352054288798

Ето около кой има такава положителна енергия

Виж целия пост
# 386
https://twitter.com/i/status/1759966352054288798

Ето около кой има такава положителна енергия



Ферит е радостен защото вечерта ще се вижда със Сейран на плажа
Виж целия пост
# 387
Добро утро! 🫶
Виж целия пост
# 388
Около тази ще има положителна енергия ако наистина фалира Корхан.
Всичко друго ще са глупости и повтаряне на едно и също.
Виж целия пост
# 389
Чак сега успях да чуя нормално фрага. Не че е лош, но се въртим в кръг. И не знам кога ще излезем от него. Жена преследва Ферит, Кязъм влачи кандидати за Сейран, а тя още е омъжена... Докога така?

Суна ще се развежда, ок. При Кязъм ли ще отиде? Онзи Кязъм, когото тя изгони...

Зеррин и Сертер за какво ще отмъщават? Ферит разби брака си, вдигна имението с краката нагоре, че синът и майка му да са добре. Прие всичко за чиста монета. Накрая той виновен, че Сертер се появи и поиска тест... Логика зеро...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия