Афра С &Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali capkini,както и в живота.Проекти и Колеги/Тема 41 /Златно момче

  • 65 544
  • 738
# 450
Добро утро! 🤍
Виж целия пост
# 451
Добро утро Kissing Heart

Виж целия пост
# 452
Добро утро, сладурки!
Отдавна не съм била на линия, но да знаете, че Ви следя и чета редовно.
Благодаря за преводите и всичко,  което споделяте като информация.
Според мен от сега нататък Ферит ще бъде единствено и само със Сейран (или поне на мен така ми се иска).
Колкото до Невра и мен ме нерви, но какво да се прави ... сценарий.
Да си сложа и аз моите любимци

Чакам новата серия с нетърпение.
Хубав слънчев ден от мен!
Виж целия пост
# 453
Гюнайдън, дами 🍀 весел и спокоен ден да имате
Виж целия пост
# 454
Виж целия пост
# 455
Виж целия пост
# 456
Здравейте

https://www.startv.com.tr/dizi/yali-capkini/foto-galeriler/58-bolum-fotograflari



Виж целия пост
# 457
Да си сложа още веднъж сексапила!
Виж целия пост
# 458


Вместо резюме 🤣🧿🧿🧿🧿🧿
Виж целия пост
# 459
По-добре да бяхме без озет Stuck Out Tongue Winking Eye

Heart Eyes



Неврош с две снимки, да не й е уроки Joy
Без тежък макиаж е като приплакната чиния Smirk
Виж целия пост
# 460
Виж целия пост
# 461


Скрит текст:
"Дивите" вече дишат във врата на АфРам. Бертан е втори, Халит - пети. Момичетата са на четвърто и шесто място. Дано скоро да имат отделна тема. Заслужават си!
Виж целия пост
# 462
Днес май сет йок! Почиват ли?
Виж целия пост
# 463


Нашата врачка е и в Бахар , там гледа на карти.😂
Виж целия пост
# 464
Днес и утре били в почивка, в събота ще има сетове.
Смятам да хвърля едно око на Бахар. Гледам клипчета в туитър, които ме радват много Grinning
Дивия не ме грабна, гледала съм няколко серии, следя и откъси от него. Почна ли да превъртам с мишката, отказвам се.

Пред и зад кадър Sunglasses

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия