Афра С &Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali capkini,както и в живота.Проекти и Колеги/Тема 41 /Златно момче

  • 65 541
  • 738
# 465
Въпрос: Кой епизод да си пусна от 1ви сезон, който най-много ви е харесал на вас? 😁
Виж целия пост
# 466
Здравейте !
 Кирилова може ли от втори сезон ?
На мен за цялото дизи ми е любим 48 еп. Епизодът на истината - разкриха се лъжите на Ферит , на Ифакат и Орхан , казаха в лицето на Кязъм че е  насилник , на Халис че думата и семейството му не струват. И най - важното , Сейран намери сили да остави Ферит и да се изнесе от това гнездо на змии.
Когато го гледам  за незнам кой път вече , си мисля , как можаха да напишат последвалите събития ?! В какво превърнаха  образа на Сейран  ?! Толкова  обиди , унижения, заблуди , заплювания  и накрая  - спасителка !
За Суна  изобщо няма да говоря - там е пълен мрак. Утре може и нея да я направят мъченица , като Пело. Само Сейро е мъжко момиче и оправя и подкрепя  всеки де що види.

На хоризонта е новата любимка на Халис !  Ей, тоя е съгласен на всяка , само да не е Сейран. Много искам , да му се наложи да и се моли за нещо.

Виж целия пост
# 467
Днеска е много тихо навсякъде 🤫 . Кирилова пусни си 36 еп,или 37еп от втори сезон . На мен всички са ми любими ппц
Виж целия пост
# 468
Ами при това глупаво резюме и снимки какво да се коментира. Пет дена чакаш с нетърпение следващата серия и накрая в четвъртък ти пречупят желанието.
Нещо и инфото за Париж ми е странно, щом почиват.
Може би като за цял епизод 33 ми е любим.
Виж целия пост
# 469
Направо трепач !

Виж целия пост
# 470
На мен не ми пречат дитирамбите за  Сейран ,но темата е не е само за това ,нали .

Аз съм разочарована от нея  след интревюто и съм съгласна  с Ферит да я заплюе.
Надявам се Невра да е не е зла  и отмъстителна като Сейран



Оо повярвайте, че щом не получи това което иска от Ферит ще стане злобна и отмъстителна  и на Ферит ще му се иска да не я е срещал

Очаквам Невра да използва целия си потенциал за да постигне целта си,вероятно да спечели и задържи Ферит
Ако е интелигентна и супер ниво ,както беше заявката не очаквам да е зла и лоша с Ферит лично,а само с тези ,които  са препятствие  за  желанията и



Интересно развитие на сериала ще е Невра  и Ферит  се женят ,,която след това разбира ,че Ферит обича друга ..Следва разбира се и бременна Сейран .....................................
Виж целия пост
# 471
Виж целия пост
# 472
На мен един от любимите ми е епизод 15, когато си я открадна и бяха сами в хижата, беше много забавен епизод, също сбъдна коледната й детска мечта, пазаруваха, спаха прегърнати в едно легло, накрая всички си бяха простили като посрещаха Нова година. Един от малкото лежерни епизоди с много усмивки и без драми.
Виж целия пост
# 473
Страхотно резюме😳 Направи ме напълно безчувствена към следващия епизод 😊

Значи, дали разбирам правилно?
Сейран ще се жертва да спаси Орхан от мястото, в което беше абсолютно непоколебима да го вкара.

Ферит, осъзнал се изведнъж, се опитва да се отърве от момичето, чието внимание искаше да спечели на всяка цена.

Суна ще действа СейФер ще го отнасят😏

Сори, ама според Гюнгер, СейФер не са дорасли да са заедно. И, хич не са им виновни останалите….Сами са си виновни.
Приоритетите им се менят през ден, точно както и отношението им един към друг. Не знам, кога ще има оправия.
Виж целия пост
# 474
За мен 32 епизод беше един от най-вълнуващите.
И още нещо вълнуващо Stuck Out Tongue Winking Eye:

Виж целия пост
# 475
В Х, са се захванали със стайлинга на Сейран и Ферит
!
Виж целия пост
# 476


🧿🧿🧿🧿🧿
Виж целия пост
# 477
15 епизод ❤️

Ябани гледам заради Аси и Алаз. Руя и Яман са ми скучни 😂
Виж целия пост
# 478
Страхотно резюме😳 Направи ме напълно безчувствена към следващия епизод 😊

Значи, дали разбирам правилно?
Сейран ще се жертва да спаси Орхан от мястото, в което беше абсолютно непоколебима да го вкара.

Ферит, осъзнал се изведнъж, се опитва да се отърве от момичето, чието внимание искаше да спечели на всяка цена.

Суна ще действа СейФер ще го отнасят😏

Сори, ама според Гюнгер, СейФер не са дорасли да са заедно. И, хич не са им виновни останалите….Сами са си виновни.
Приоритетите им се менят през ден, точно както и отношението им един към друг. Не знам, кога ще има оправия.

Изключително точен анализ
Корхан приеха Сейран в дома си повече от добре
Халис дори имаше намерение да я прави госпожата на Ялъто/вместо Ификат/

Нооо Сейран не се замисли , когато  първа прояви тотално неуважение към членове на къщата,
 а след всичко , на което ги подложи  очаква да не я мразят и да не я  отхвърлят
Виж целия пост
# 479
Джули, пишат епизод за епизод и гледат накъде върви рейтинга. Заради това СейФер цял сезон не знаят какво искат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия