Афра С &Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali capkini,както и в живота.Проекти и Колеги/Тема 41 /Златно момче

  • 65 549
  • 738
# 360
Мистери- не разбрах с кои панталони е Ферит след плажа? Кой плаж

От първия фраг, срещата през нощта. Със същите панталони е Simple Smile
Виж целия пост
# 361
Афито 🤍
Виж целия пост
# 362
Забързват се нещата. Надявам се и да станат по-логични. Благодаря за превода. Heart
А за последната сцена от фрага прочетох, че ...

Скрит текст:
Сейран няма да пострада, но май Акън ще я предпази.
Виж целия пост
# 363
Малко секси Рамо

Виж целия пост
# 364
Аз пък не разбирям Зерин и Сертер за какво ще отмъщават. Едната бута дъщеря си като сводник за пари на женени мъже. Заряза я да живее в чужда къща. Остави я да се вее по улицитепо ношите и да се среща с мъже, а сега баууу. Ферит за кое от нещата е виновен. Прибра я и изтърпя всичките негативи от това, а сега и виновен.....
Сертер пък 20 месеца не разбра, че еднодневката му е бременна- големия мафиот.
Сценаристите наистина запопват да ме отчайват с посредственоста си...Sad
Виж целия пост
# 365

Ваййййййй 😍😍😍🔥🔥🔥
Татусааа 🔥🔥🔥🔥
Виж целия пост
# 366
Акън застава пред Ферит най-вероятно, не вярвам да се стреля

Виж целия пост
# 367
Поствам си го пак защото много е хубавв 😍😍😍 а за аромата няма да коментирам сигурно е миришел на секси харизмаа 😁🔥🔥🔥
Виж целия пост
# 368
Ето го красивото момче! ❤
Виж целия пост
# 369

Аааа нее… Не мога вечеееееее 🥹🥹🥹❤❤❤❤❤❤❤
Виж целия пост
# 370
❤❤❤🧿🧿🧿
Виж целия пост
# 371
Aбе каквоо е товааааа
Какви са тези ръцеееее, каква е тази усмивка.. какви са тези очииии…. Рамоооо ожени се за мен 🥹🥹🥹🥹🥹🥹😭😭😭😍😍😍😍😍😍
Виж целия пост
# 372
От сторито на шампоана в инстаграм!
https://www.instagram.com/stories/headandshoulderstr/33070417717 … =YW5oZ3IxYm8xNDVkИ това ❤
Виж целия пост
# 373
Само едно се питам..
Всичко което Ферит каза на Пелин в реанимацията тя как ли ще го приеме?
Че много я обичал, че заедно ще отгледат сина им.. и още куп лъжи..
И особенно: “Ти винаги ще си в живота ми Пело”
Приемам го като спойлер, колкото и да не ми се иска 😁
Виж целия пост
# 374
Ферит като влиза радостен в имението, докато Невра е там, според мен е след посещението на гробището и срещата със Сейран там. Във фрагмана се вижда, че ѝ хваща ръката в колата даже... Сигурно тогава са се уговорили вечерта да се видят на крайбрежието и затова е толкова ухилен. 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия