Афра С &Мерт Р. Демир в Рибарче/Yali capkini,както и в живота.Проекти и Колеги/Тема 41 /Златно момче

  • 65 542
  • 738
# 420
Афра в пълната версия в рекламата за шоколада много ми хареса



А бета вируса на Мерт ми е фаворит за сега  Grinning

Виж целия пост
# 421
Ох, тези ще ме уморят Grinning Рамо пак се хили тук Joy

https://twitter.com/butterfly_Turk/status/1760360048025309273
Виж целия пост
# 422
Да сме в тренда 😂😂😂
https://www.instagram.com/reel/C3lGcXlrpI_/?igsh=NGRpNDR5OWQzYzRj

Един и същ човек Сейфер 😂😍😍
https://www.instagram.com/reel/C2-PCnONO5J/?igsh=MTk1OGlrODFiZG5sdA==
Виж целия пост
# 423
Пускам един Рамо за освежаване в темата 🔥🔥🔥🔥
Виж целия пост
# 424
Я да добавя и аз изкушението на Рамо Heart Eyes

Виж целия пост
# 425
На мен не ми пречат дитирамбите за  Сейран ,но темата е не е само за това ,нали .

Аз съм разочарована от нея  след интревюто и съм съгласна  с Ферит да я заплюе.
Надявам се Невра да е не е зла  и отмъстителна като Сейран


За теб знаем,че си съгласна с всичко което прави  Ферит,но аз пък Не съм съгласна .Първо ,човек ,където плюе ,после не трябва ,да ближе ,а както виждаме това ще става.Затова е хубаво ,да се мисли ,преди да се действа.
Но важното е ,че на теб ти харесва ,мъж който заплюва жена си 👍🏼”Впечатлена “съм !
Второ ,отвратително е някой да заплюе друг човек ,независимо от причината ,камо ли собствената си жена .Гнусно е .
Относно Невра ,зла не зла,добра-лоша Ферит няма ,да е с нея .Хубаво е от сега да свикнеш с мисълта 👌
Виж целия пост
# 426
На мен не ми пречат дитирамбите за  Сейран ,но темата е не е само за това ,нали .

Аз съм разочарована от нея  след интревюто и съм съгласна  с Ферит да я заплюе.
Надявам се Невра да е не е зла  и отмъстителна като Сейран

Невра е зла, отмъстителна и супер отвратителна! 👍
Виж целия пост
# 427
Мой съвет е да не приемате някои мнения навътре ,аз също наистина се забавлявам и то много 😁. Не обръщайте внимание
Виж целия пост
# 428
Сега прочетох в Х, че Мерт ще ходи в Париж, някой чул ли е нещо?
Виж целия пост
# 429
Ферит няма да е с никоя друга, освен със Сейран, а Мерт е гадже на Афра.

Овен това днес се разбра, че Афра готви много вкусно, а за Сейран се отнася същото, показвано е в сериите Stuck Out Tongue Winking Eye



Анти писа за Париж, щели да снимат 59 и 60 заедно заради това.
Освен това писа, че тези дни излиза рекламата.
Виж целия пост
# 430
Нивея  може само  да диша праха от Ферит Grinning



Скрит текст:
От дистанцията на сериите и почти никаквата им логика една с друга , си мисля , че Мерт  го " тестваха" в сцените с Нивеята Не Ферит , а Мерт   Шнура кой знае какви ги мисли  Grinning
Виж целия пост
# 431
Интересна теория, КрасиАна. Защо си мислиш така?
Виж целия пост
# 432
Ферит няма да е с никоя друга, освен със Сейран, а Мерт е гадже на Афра.

Овен това днес се разбра, че Афра готви много вкусно, а за Сейран се отнася същото, показвано е в сериите Stuck Out Tongue Winking Eye



Анти писа за Париж, щели да снимат 59 и 60 заедно заради това.
Освен това писа, че тези дни излиза рекламата.
Кой с кого щял да снима 59 и 60еп
Виж целия пост
# 433
Последователно исках да напиша, без почивка. То още утре ще се разбере, ако снимат в четвъртък и петък има нещо.
Виж целия пост
# 434
Интересна теория, КрасиАна. Защо си мислиш така?

 
С риск да развихря фантазията на "известен" потебител Grinning

Скрит текст:
Тази сцена , както и например сцената с клоуна и оставянето на Сейран гола и боса , нямат никаква връзка с историята на серияла Написани са като "горещи точки" за взаимодействие  . Мерт за 60 серии го сложиха във всякакви ситуации Тук се обърна внимание само на сексуалния подтекст ФБ беше , колкото да е там Според мен искаха да го видят и в тази светлина


И аз сега прочетох от това момиче , което всичко вярно каза за реклмата и ивента на Мерт , че  той ходи в Париж  . Дано ! От там снимките му са хубави Kissing Heart
 Започва седмицата на модата в Париж .YSL имали представяне на 27.02
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия