Румъния /Тема 4/

  • 59 644
  • 822
# 405
В Крайова е прекрасно по коледа, не знам какво не му харесвате!
Виж целия пост
# 406
В техните се включваха дами, които живеят или са живели в Румъния. Може ли да ми пишете?
Виж целия пост
# 407
Аз съм решила,че тази година Коледният базар ще е в Крайова,а пък ако не ни хареса ще се прехвърлим в Сърбия,там поне знаем какво ще ядем.
Виж целия пост
# 408
И ние сме решили в Крайова, каквото е, за една нощувка, все ще се разходим и хапнем, някаква солна мина имало наблизо, ще видим и нея
Виж целия пост
# 409
Сега в петък ще има “Черен петък” в Терме Букурещ.
Всички целодневни билети ще са с минус 30%.
Виж целия пост
# 410
кой ще разкаже за фермерския пазар в Мангалия - събота или неделя или и двата дни , какви са най атрактивните храни и цени сега
Виж целия пост
# 411
Някой скоро да е отсядал в Букурещ в по-централната част?

Търся приличен апартамент или хотел за 1-2 нощувки за двама.
Виж целия пост
# 412
Някой скоро да е отсядал в Букурещ в по-централната част?

Търся приличен апартамент или хотел за 1-2 нощувки за двама.
Тук нощувахме миналото лято, много ни хареса апартамента, а и местоположението е отлично!
https://www.booking.com/hotel/ro/apartments-bucharest-centre-uni … type=total;ucfs=1&
Виж целия пост
# 413
Някой скоро да е отсядал в Букурещ в по-централната част?

Търся приличен апартамент или хотел за 1-2 нощувки за двама.

През септември бяхме тук, резервирахме през Букинг:  "Top Home Residence Unirii Center"
Виж целия пост
# 414
Здравейте!
Бихте ли ми казали как си резервирате посещение за парламента в Букурещ? По телефона, на имейл, на място или по друг начин? Ще пътуваме на 31.10, на 01.11 сме на терме, а на 02.11 искаме парламента.
Благодаря!

Здравейте,
 ние ето от тук.

https://book.bucharest-tickets.com/book/14364/select/?cookieBann … e&date=2024-11-02

Свързах се с наш познат румънец, който каза, че показаният горе сайт е с цел печалба от чужденци.

Това е скрийншот от официалния сайт:

Звъни се на този номер, запазва се и се плаща на място 60 леи (приблизително 24 лева вместо 24 евро).
П.С. Извинявам се, че не успях да цитирам добре.
Виж целия пост
# 415
Някой скоро да е отсядал в Букурещ в по-централната част?

Търся приличен апартамент или хотел за 1-2 нощувки за двама.
От седнахме в Букурещ  преди 2 седмици. Бяхме в Сектор 1,конто уж се води централен, но по мое виждане не е😁. От апартамента се виждаше Парламента. За 3 нощувки двама възрастни с дете на 13г.платих 300лв.Апартаменъа е в непосредствена близост до Гара Норд. Доволни сме, но и ние не сме супер претенциозна. Важно ми е да е супер чисто.
Виж целия пост
# 416
Някой скоро да е отсядал в Букурещ в по-централната част?

Търся приличен апартамент или хотел за 1-2 нощувки за двама.
От седнахме в Букурещ  преди 2 седмици. Бяхме в Сектор 1,конто уж се води централен, но по мое виждане не е😁. От апартамента се виждаше Парламента. За 3 нощувки двама възрастни с дете на 13г.платих 300лв.Апартаменъа е в непосредствена близост до Гара Норд. Доволни сме, но и ние не сме супер претенциозна. Важно ми е да е супер чисто.

Само, защото е 1, не го прави изобщо централен. Банеаса и Икеа също са Сектор 1 както и мол Променада, но изобщо не са в т.н център.
Виж целия пост
# 417
Някой скоро да е отсядал в Букурещ в по-централната част?

Търся приличен апартамент или хотел за 1-2 нощувки за двама.
От седнахме в Букурещ  преди 2 седмици. Бяхме в Сектор 1,конто уж се води централен, но по мое виждане не е😁. От апартамента се виждаше Парламента. За 3 нощувки двама възрастни с дете на 13г.платих 300лв.Апартаменъа е в непосредствена близост до Гара Норд. Доволни сме, но и ние не сме супер претенциозна. Важно ми е да е супер чисто.

Само, защото е 1, не го прави изобщо централен. Банеаса и Икеа също са Сектор 1 както и мол Променада, но изобщо не са в т.н център.
Споделям, че имах други очаквания, но посещението ни в Букурещ имаше друга цел и се съобразих изцяло с това относно локацията за нощувка.
Виж целия пост
# 418
А как става паркирането (и, съответно, плащането) в централната част?
Виж целия пост
# 419
Здравейте! Искаме да посетим Коледния базар в Крайова през декември.Мислим да пътуваме с автомобил.Някъде назад в темата прочетох,че трябва винетка.Как стоят нещата с паркирането в близост до Коледния базар.Не сме посещавали Румъния до сега и всякаква информация ще ми бъде от полза.Мислим да пътуваме в делничен ден, за да не е чак такава голяма лудница и чакане.
Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия