Румъния /Тема 4/

  • 59 644
  • 822
# 420
А как става паркирането (и, съответно, плащането) в централната част?
Има синя зона, теглите приложението и оттам с бг карта може да платите или ползвате платен паркинг, там май само кеш се плащаше на автомат.
Виж целия пост
# 421
А как става паркирането (и, съответно, плащането) в централната част?
Има синя зона, теглите приложението и оттам с бг карта може да платите или ползвате платен паркинг, там май само кеш се плащаше на автомат.
Приложението за синя зона как се казва?
Виж целия пост
# 422
А как става паркирането (и, съответно, плащането) в централната част?
Има синя зона, теглите приложението и оттам с бг карта може да платите или ползвате платен паркинг, там май само кеш се плащаше на автомат.
Приложението за синя зона как се казва?
Не помня, после го деинсталирах, но го видях от табелата за синя зона, мисля че имаше и QR код за по-лесно намиране.
Виж целия пост
# 423
Търся информация от кога започва да функционира коледното градче в Крайова... Thinking
Виж целия пост
# 424
Търся информация от кога започва да функционира коледното градче в Крайова... Thinking

Прочетох, че е от 15 ноември до 5 януари.
На 27 стр. в този форум има  доста полезна инфо за коледния базар в Крайова, а и въобще за Крайова.
Виж целия пост
# 425
Скрит текст:
Търся информация от кога започва да функционира коледното градче в Крайова... Thinking

Прочетох, че е от 15 ноември до 5 януари.
На 27 стр. в този форум има  доста полезна инфо за коледния базар в Крайова, а и въобще за Крайова.
Много благодаря... ще погледна!
Виж целия пост
# 426
А как става паркирането (и, съответно, плащането) в централната част?
Има синя зона, теглите приложението и оттам с бг карта може да платите или ползвате платен паркинг, там май само кеш се плащаше на автомат.
Приложението за синя зона как се казва?
Виж целия пост
# 427
Ще ви помоля за малко инфо отностно цените в Букурещ. Ще посетим града за 2 дена и се чудя каква сума да приготвя?.Двама души сме и нямаме намерение да се храним в гурме ресторанти.... Предварително ли да си обменя пари ?
Виж целия пост
# 428
Цените са същите като в София.
Виж целия пост
# 429
Може да плащате с дебитна карта така както в България.
Виж целия пост
# 430
А дали на базара в Крайова може да плащаме с карта? Или само кеш? За магазините в града знам, че може, но на самия базар?
Виж целия пост
# 431
Ние сме чак края на месеца в Крайова, пишете, тези, които сте по- рано.
Кой беше сайта за онлайн купуване на винетка?
Виж целия пост
# 432
https://www.roviniete.ro/bg/
Виж целия пост
# 433
Ние ще ходим другия уикенд, ако нещо има като информация, което ви интересува, ще споделя.
Виж целия пост
# 434
Здравейте, планираме тази година със съпругата ми и дъщеря ни на 5 г. да посетим Коледния базар в Крайова. Ще пътуваме с кола. Никога до сега не сме били в Румъния. Изчетох подробно темите за Румъния, но не успях да си отговоря на въпросите. Ще Ви бъда много благодарен, ако споделите как стои въпроса с пътуването до Румъния, прочетох, че трябва визи. От къде се купуват, за всеки един ли се купува, колко струват. Също така ще съм благодарен на препоръки за места за настаняване близо до базара. Какви са цените ориентировъчно на базара и в каква валута се пазарува и може ли с дебитна карта. Може да споделите и допълнително информаця за самият базар. Много благодаря предварително.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия