Спойлери от реалити предавания – тема 18

  • 287 503
  • 1 411
# 1 365
Аз пък имам чувството, че всички са навързани като свински черва...
Скрит текст:
Този изглежда много добър: Добрин Добрев:
Скрит текст:


Новият "Стратимир"
Скрит текст:


Ивелина Георгиева
Скрит текст:

Последвана от:
Калоян Стоянов
Скрит текст:



Аз искам да гледам в ИВ треньора им (явно) 🤩:
Скрит текст:

Виж целия пост
# 1 366
Te пък още не влезли и юруш да се следват в инста.
Виж целия пост
# 1 367
Този май също е вътре . Постоянно " се хвали " в тикток
Виж целия пост
# 1 368
Да близначката е сигурна.
А за Димитър и "новата" му жена... Не е по-темата обаче сигурно сте усетили,че и аз не го харесвам именно заради фалшивият му морал. Дълго време е мачкал чаршафите със "новата",  по време на Максималите, докато беше със старата. Носят се слухове, че е ставало дори и когато и двете са били на Максимала. Лошо няма, ако се разделите и се хванеш с друга, но когато се пишеш за моралният гуру да ги въртиш тези номерца малко... Как да е това е последният път когато коментирам това лице.
П.с. харесва ми в какви детективи се превърнахте. Поздравления!
Не го следя толкова изкъсо.. не знам и какво е това Максимала (сигурно състезание), но ако верно е водил любовницата, заедно със жената - на едно място - нямам думи.
Аз по-скоро знам новата жена, покрай работни ангажименти и я имам за интелигентна жена, доста амбициозна и сериозна, много по-висок левъл е от тоя.. Отделно, за мен лично е супер отблъскващ, като мъж и се чудя на това хуабво момиче как му се върза...че дете да му роди...
Виж целия пост
# 1 369
ИВ
Адриан Пеков пусна стори наскоро, тъй че го отписах. 😁
Но една студентка по философия и педагогика привлече вниманието ми - Стела Димова.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 370
Мисля тези дни да отида до плажа да гледам - Дуранкулак,нали така?

Дочух също така,че познат на познат вече е отпаднал,но за съжаление нямам повече информация ☹️
Виж целия пост
# 1 371
ИВ
Адриан Пеков пусна стори наскоро, тъй че го отписах. 😁
Но една студентка по философия и педагогика привлече вниманието ми - Стела Димова.
Скрит текст:

И тази поства сторита.
Виж целия пост
# 1 372
Въпреки това не я отписвам. Странно ми е, че точно тези трите я следват. А и "сторито" е снимка... с гаджето.
И друго нещо забелязах. Почти веднага (в рамките на часове), след като споменах няколко души тук като "заподозрени" за новия сезон, се появиха сторита в профилите им в ИГ - снимка или клип от тренировка. После... тихо. Ясно ми е, че ни четат и че искат да ни заблудят.
Спомням си как, след като забелязах снимка на Генчо със знамето на Непобедимите, до няколко часа я направи "профилна". И ние мислехме за известно време, че отпада последен от червените и взима знамето. А не беше така.
Виж целия пост
# 1 373
Въпреки това не я отписвам. Странно ми е, че точно тези трите я следват. А и "сторито" е снимка.
И друго нещо забелязах. Почти веднага (в рамките на часове), след като споменах няколко души тук като "заподозрени" за новия сезон, се появиха сторита в профилите им в ИГ - снимка или клип от тренировка. После... тихо. Ясно ми е, че ни четат и че искат да ни заблудят.
Спомням си как, след като забелязах снимка на Генчо със знамето на Непобедимите, до няколко часа я направи "профилна". И ние мислехме за известно време, че отпада последен от червените и взима знамето. А не беше така.

Не мисля,че имат право да качват в момента,все пак текат снимките и нямат телефони, а не вярвам до такава степен да им контролират социалните мрежи.
Имаше и доста другите момичета,които забелязах,последвани от точно тези трите.
Виж целия пост
# 1 374
Е, то не пречи гаджето й да е качил снимката. Wink
Я кажи кои са тези "доста други момичета" да ги разучим и тях. 🤪
Иначе мисля, че продукцията си научи урока със социалните мрежи. Не само ние надобряваме 🤪, но и тя. Wink😎
Дочух също така,че познат на познат вече е отпаднал,но за съжаление нямам повече информация ☹️
Да не е отпаднал Янислав Първанов? 🤪 Ще е жалко, изглежда жилка. 😁

Вече се шегувам... почти. 😎
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 375
Мисля тези дни да отида до плажа да гледам - Дуранкулак,нали така?

Дочух също така,че познат на познат вече е отпаднал,но за съжаление нямам повече информация ☹️
Тази година там ли снимат ? Тъкмо гледам, Ралица качила стори, че наели вила в Балчик.
Виж целия пост
# 1 376
Мисля тези дни да отида до плажа да гледам - Дуранкулак,нали така?

Дочух също така,че познат на познат вече е отпаднал,но за съжаление нямам повече информация ☹️
Тази година там ли снимат ? Тъкмо гледам, Ралица качила стори, че наели вила в Балчик.

Да,там са снимките!

Е, то не пречи гаджето й да е качил снимката. Wink
Я кажи кои са тези "доста други момичета" да ги разучим и тях. 🤪
Иначе мисля, че продукцията си научи урока със социалните мрежи. Не само ние надобряваме 🤪, но и тя. Wink😎
Дочух също така,че познат на познат вече е отпаднал,но за съжаление нямам повече информация ☹️
Да не е отпаднал Янислав Първанов? 🤪 Ще е жалко, изглежда жилка. 😁

Вече се шегувам... почти. 😎
Скрит текст:

Съгласна съм с теб,Биляна,вече всичко е възможно.
На мен вниманието ми привлякоха тези двамата:

Виж целия пост
# 1 377
ИВ
При мене Димитър Добринов (стрелец) е последван само от Малвина (която ми е сигурна на 100%), Ваня и Гого.
Скрит текст:
gabbriela_d трябва да е Габриела Денчова:
Скрит текст:

Иначе аз имам и една Никол (както и други хора) в "списъка на заподозрените":
Скрит текст:


Една Ирена Георгиева:
Скрит текст:

И разни други. 😁
Виж целия пост
# 1 378
Топъл спойлер за ИВ:
Отборите са жълти, зелени и червени. Първи в резиденцията отиват зелените, после са жълтите. Сините вече си имат химн. Една от участничките е руса с две плитки (😂).
Виж целия пост
# 1 379
Уж отборите са зелени, червени и жълти, пък сините имат химн 🤷🏻♀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия