Фен-клуб "Проклетата свекърва"

  • 131 505
  • 1 221
# 720
Аз съм фенка на моята свеки.  Много силна и благородна жена е.  Не може перфектен човек да има.  Като има недоразумения аз отстъпвам макар и да съм права. 

Едно нещо казва майка ми - Мъжът винаги си избира жена която наподобява на неговата майка.  Несъзнателно е, но е факт. 

Хайде наздраве и да са живи и здрави свекитата, че са ни родили тези добри мъже.

Благородни са всичките-синя свекървенска кръв!!! ( каквато ще и моята след време  Twisted Evil )
Приличаме си ами, нали това е затворения порочен кръг  Mr. Green Снаата се учи от свекървата, най-добре от нея се попива  Twisted Evil Mr. Green
Да са живи и здрави разбира се, та нали и ние след някоя друга годинка ще сме люти свекита, требе да се поддържаме  Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Виж целия пост
# 721
Албена, свекърва ти българка ли е? Живеете ли далече една от друга?
МаЛКО останаха тези дето са фенки на свекървището!  Whistling

Аз и прилика със свеки, ахъм, ама в друг живот! Ако поне имахме нещо общо с нея, мъжа ми щеше да живее още при нас с детето...
Виж целия пост
# 722
Не е Българка,
Не живеем далеч, но не се виждаме или чуваме всеки ден.  Аз съм начинаеща снаха де, но наистина, не мога да се оплача от тази жена.  Има си и тя разни недостатъци, но чак пък толкова.... като чета другите свекита  ooooh! Добре, че на мен се е паднала добрата.

Абе и аз да не говоря много, че знае ли човек след 2-3 години какво ще е! 
Виж целия пост
# 723
Абе и аз да не говоря много, че знае ли човек след 2-3 години какво ще е! 
Я по-добре не дърпай дявола за опашката  Mr. Green
Виж целия пост
# 724
Когато отидете на гости на сина си, правете се че не виждате новия килим, диван или друга нова покупка. Ако все пак държите да изразите отношение, то трябва да е остра критика към снаха си, и нейния стил и предпочитания. Какво ли разбира тя мебели и обзавеждане?
Ако внуците се разболеят обвинете  снахата, все пак тя е пренебрегнала вашите заръки и не ги е навлекла както вие сте заръчали, все пак е средата на юли и въпреки жегите децата са малки и трябва да им се слагат чорапогащници.
Ако снахата се разболее тя си е виновна, нали вие и казвахте че кръста и се показва когато сяда  и освен че може да настине, би могла и де се "компроментира" пред др мъже така.   
Виж целия пост
# 725
Ето, че и аз ще ставам свеки.  Ще си имаме момченце.  Скоро се присъединявам към вас.
Виж целия пост
# 726
Ето, че и аз ще ставам свеки.  Ще си имаме момченце.  Скоро се присъединявам към вас.

   Хихихи, честито !  Hug
   Както казва една приятелка, ще ни мразят след време !  Laughing
Виж целия пост
# 727
Няма да се мразим... Дано!
И ако едната от нас не слуша, ще я наказвам снахата.  Party
Виж целия пост
# 728
Честито! Hug Армията на проклетите свекърви ще се увеличи. Ура. Аз ще ставам два пъти живот и здраве. Важно е от сега да направим обмен на информация( в нашия случай обмен на тактики за справяне със снахите) Twisted Evil
Виж целия пост
# 729
Ееее, разгеле!  Hug
Да си дойдем на думата...  Mr. Green
Виж целия пост
# 730
E айде и аз да се отчета като бъдещо с/ъкровище/векървище! Вече сме на 2г. и даже се проявих, като го издърпах от една свалка, скараха ми се/синчето/, но аз не отстъпих и си прибрах синчето/беше с шарка/. Crossing Arms
Виж целия пост
# 731
Ето ме и мен бъдеща свекърва-2 пъти smile3538,ей много ценни съвети има за бъдещи съкровища Wink
Виж целия пост
# 732
Внимателно четете и се учете  Mr. Green
Виж целия пост
# 733
Даже си записвам,че след 20-тина години занае ли се newsm78 сигурно ще съм забравила Wink
Виж целия пост
# 734
... и си прибрах синчето/беше с шарка/. Crossing Arms

Ще го дърпаш като е здрав. Когато е болен - да се вре в снахата - няма само той да се мъчи я!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия