💙 Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори - тема 114

  • 34 313
  • 739
# 300
Айре 😛 следобедна брачна нощ 😂😂😂

Сдобряване



След сдобряването 🫣



Отиваме в къщи 😛



Аз си мисля, че този път Башак няма да качва много снимки. Там има много фенове. Предполагам, че ще си пазят спокойствието.
Виж целия пост
# 301
Пепи, има логика да не споделя,
но аз  си пожелавам да има снимки.

новосподелена от последния сет
Виж целия пост
# 302
Дружки, благодаря ви за споделеното! Kiss
Честит Тодоров ден! Animal Horse Flowers Bouquet
Скрит текст:
Не мога още да се отърся от снощната екзекуция в Москва Cry Да отидеш на концерт и ...  Pensive



А съвсем скоро Бурак Й. е бил в същата зала ...


Айре Heart Eyes ей, голяма късметлийка тази фенка! И много хубави думи е казала за КБТ.

Диве, стискам палци всичко да е наред! Flowers Four Leaf Clover
Пепи, браво, а аз изобщо и не обърнах внимание на часовника Anguished И след сдобряването , хапва за нови сили витаминки момчето Stuck Out Tongue Closed Eyes


В Дубай Киво е много известен, да видим дали ще сподели нещо Башак, дано!
Лека вечер, дружки! Hug
Виж целия пост
# 303
Здравейте Благодаря за споделеното
Диве стискам палци
Събитията в Русия са ужасни Човек не знае какво го очаква



https://www.instagram.com/stories/kivanc.legend/3330275498136847503/




Виж целия пост
# 304
И , понеже обсъждахме кога са били заедно за пръв път.  Първата им брачна нощ обаче се оказва първи брачен следобед.😛



Чак сега загрях какво означава това поставяне на ръката на часовника 😂😅 Признавам си, че за някои неща много бавно загрявам 🫣🫣🫣
🤣🤣 🤣
 Е как да не разберете какво е ставало. Толкова подсказаха 🤣
Забелязах още тогава 🤭

В началото и на мен ми се видя странно, но след няколко секунди зацепих 😁
Виж целия пост
# 305
Привет Hug
да сложа и неделното кафенце......


това за часовника...бях забравила доста от 5 еп, ама не дадоха много категорично за следобедна брачна нощ, можеше да е малко по- интригуващо Stuck Out Tongue Winking Eye

е усмивката на Девин говори доста Heart Eyes

по-късно бих споделила още за серията, въпреки, че вие сте писали достатъчно.

гледам профила на сериала в ютуб, интересни видеа качват
като това 3 часовото Grinning



Башак явно няма да споделя, като когато бяха в Китай. Worried
ама са успели да снимат Къванч и на плажа....
искам още снимки!! Sunglasses

Виж целия пост
# 306
Здравейте

https://www.instagram.com/stories/kivanctatlitug/

“Evlat, bak bakalım annen ile sana düşen kalbim nerede?”

„Сине, виж къде е сърцето ми, което принадлежи на теб и майка ти?“




Виж целия пост
# 307
прекрасно казано....
Heart 🧿


Киво почна да споделя, ама все пак си имаме и днес снимка Wink
Виж целия пост
# 308
Ох, колко е сладко. Heart EyesНаправо ме разтопи.
Много ми е любимо това семейство. Heart
Момичета много съм назад и затова не пиша, но ви чета с удоволствие.
Виж целия пост
# 309
https://www.instagram.com/stories/ylmazdamlla/3330946650111710267/

Виж целия пост
# 310
Терзи, благодаря 😍



Мамин сладур ♥️♥️♥️

Къванч нещо се е разчуствал.

Но приятно ме изненада. Морето си го влече, явно сега наистина си почива.
Нека, пък ние ще чакаме новини.

Имам още да пиша, но имам още работа. Днес се бях зарекла докато не свърша всичко, което имам да правя да не влизам, но не можах да устоя 😂
Някой да ме покрие, по нощите да си напиша за 5 епизод.😛
Виж целия пост
# 311

Дружки мили!!!
Благодаря ви за споделеното и пожеланията!!!
Много се радвам на моментите с Ефе  Blue Heart Blue Heart Blue Heart

Дружки, не се притеснявайте да бързате с преговора на еп. 5.
Утре, като кацна по обед, като разпъна антените привечер,
ще видя докъде сте стигнали.
Така и вие ще разберете, че всичко с мен е приключило благополучно.
Лекинка и доскоро!!!


 
Виж целия пост
# 312
Олее, какво страхотно изявление е направил Киво,браво! Heart

Терзи, Айре Heart Eyes благодаря ви за красотите, които донесохте и вчера и днес! Kiss
Нека си починат хубаво КБТ на любимото море. Малкия е бонбонче сладко, много му се радвам! Heart
Жаки, Пепи, Диве Kiss
Хубава вечер, дружки! Hug
Виж целия пост
# 313
Няколко изречения от мен за 5 еп. вие всичко сте отметнали. Hands Thumbsup
Аслан показа  много интензивно- едно от лицата си в тази серия- мафиот, отмъщаващ, когато засегнат близките му и лъжец.....в случая спрямо Девин. много лъжи се събраха за епизода, но е рано да избяга от себе си и да се промени. Беше обсебен да намери виновника и ужасно гневен заради нападението.
Много неща трябва да се случат- за да видим Аслан, този който беше на финала.





И не го оправдавам, че почти цяла серия не обърна внимание на любимата си, било го срам, ами не му вярвам......
за Девин сте казали доста, и за страхотната игра на Серенай!
.............................
Диве, лек и безпроблемен път!
Жаки, идвай за по едно здрасти де Wink и някой коментар за патрона Heart Exl, нищо че не гледаш отново сериите. Hands V
Пепи, да разчувствал се е нещо Heart, пупу, щом го постна в ИГ!!
Башак е с приятелки, явно са пак компания там.
Фенче Kissing Heart Терзи Hug

Виж целия пост
# 314
Привет, момичета!
Много мило фото с Къванч и малкия сладур! Heart Eyes
Днес цял ден бях по задачи, но тази вечер гледам 5 епизод.
Утре ще кажа нещо,  не че е е останало какво  по-различно да  кажа. Wink
Diva, успешно пътуване! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия