Искаше да си върне жената и просто чакаше подходящ момент.
После видяхме на какво още е способен 😆
Това, че не отиде при нея в болницата не го разбирам и до сега.



И на всеки, имащ повод да празнува на този ден!


Диве, чакаме те! 
, благодаря ви за коментарите по 5 серия! 
Ами съжалявам, но не мога да оправдая Хюлия в отношението и към абсолютно невинното и дете за нейния съсипан живот. А Нур винаги беше прекрасна, вярно е, голяма актриса!





. точно - Аслан имаше доста добра основа, но израснал в лоша среда.















точно!




, за Лейла и Девин 
, все едно си е загубила тел.





благодаря ти, успя да ми оправиш настроението
А бе двойник си му е направо този, ще взема да си сменя любимеца
Някои хора имат завидно самочувствие, евала 







Важното е, че Киво сам ни сподели сладката снимка с бонбона Курт Ефе и с прекрасното си изявление
И на това съм доволна.








, за мен Хюлия се промени най-вече от страх, да не остане сама и бедна, но пак е малко нереално, защото човек не се променя никак лесно.
Препоръчани теми