
много харесвам Башак с чупливата й коса!

лека вечер!


благодаря за малкия сладурко! 


Аз нямам впечатления, че Недрет искаше да се хареса на всеки, тя за мен се държеше с останалите така, както те се отнасяха към нея. Никога няма да забравя подкрепата и към Хюлия, когато Аслан береше душа в болницата, въпреки, че не се понасяха взаимно, също и как беше готова да изгони любимия си син, усъмнявайки се, че е причинил това на брат си, както се изрази, обичаше и подкрепяше от първия момент Девин съвсем искрено, но както и да е, аз така усетих тази героиня.
Но не бих я нарекла и лоша майка в никакъв случай, само защото Кая беше с таблет през цялото време, това му беше единственото занимание, знаем, че беше дете с проблеми, а не е никак лесно да се гледа такова дете. Зейно не се учудвам, че имитираше баба си Хюлия, че нали тя колеше, тя бесеше в сем. Сойкан, много добър пример и даваше. Лейла обичаше много децата си, въпреки всичко. И не ми е чудно, че продължаваше да страда за любовта си Дениз повече от 17 години. С това мазно, дебело мекотело, което майка и и беше избрала за мъж как да го забрави ... Единствено се чудя как му е родила две деца, след като и се повръщаше от него, но явно пак по съвет на майка и е било, за да си запази "семейството ". Възможно е преди да е започнал най- нагло да и изневерява да го е понасяла някак, знам ли ? А показа, че е силен характер както всички Сойкан далеч преди да разбере, че е болна, още в 4 серия мисля беше сцената, в която се противопостави решително и на майка си и на Аслан. Разбира се, направи го след като се запозна с Девин, тя и помогна да излезе от летаргията, в която се намираше. Това е мнението ми и за тази героиня, твоето е различно, няма лошо
Нали затова ги обсъждаме героите ни отново, всеки да сподели собствените си усещания.
Браво на Абдурахман, че я е поздравил, не ме учуди особено избора му на песен, той си е зевзек и в реала явно 
ето, Башак те чу! И аз много я харесвам с такава коса, изглежда по-младолика сякаш.










Каква красавица само е и мама! 







май точно тази не сме превеждали.....
за снощния ти коментар 
защо проговори първо при Девин, защото усети обичта и закрилата й. а в къщата на Сойкан беше като бойно поле.






благодаря за споделеното! 













Сега почивай! 




Препоръчани теми