Лидл 182 - Мартенска празнично-пролетна

  • 63 327
  • 640
# 330
Някой готвил ли е комплекта език+ шкембе?
Сварявам под налягане, може и нормално, после запичам с кашкавал, черен и червен пипер.
Виж целия пост
# 331
netman71, купоните бих си дала до един на всеки. Почти никога не ги ползвам. Виж, котката ми е друга бира, няма шанс да я дам.
Мечето в приложението е много досадно, хем почти не се вижда какво пише, хем си принуден да го изчакаш да се махне.
Виж целия пост
# 332
Някой готвил ли е комплекта език+ шкембе?
Сварявам под налягане, може и нормално, после запичам с кашкавал, черен и червен пипер.
не го ли белиш езика?
Виж целия пост
# 333
netman71, купоните бих си дала до един на всеки. Почти никога не ги ползвам. Виж, котката ми е друга бира, няма шанс да я дам.
Мечето в приложението е много досадно, хем почти не се вижда какво пише, хем си принуден да го изчакаш да се махне.
Пишете в анкетата, че имате куче. Може да почнат да ви пращат котешки купони. Ха ха ха. Мисля логиката им е различна обаче. Определят на базата какви стоки са в касовата ви бележка и какво искат да продадат във филиалите където пазарувате. То по същата логика всички мъже ще се пишат жени, че да им се падат купони за мъжки стоки. Simple Smile Ползват някакъв AI на готово от някъде, но имайки в предвид нивото на AI в момента само глупости генерира ...
Виж целия пост
# 334
Здравейте! В брошурата миналата седмица имаше пирограф. Търсих го в поне 6 магазина, в различни градове - и не, и не. Няма. Някой да е виждал все пак този артикул някъде?
Виж целия пост
# 335
Здравейте! В брошурата миналата седмица имаше пирограф. Търсих го в поне 6 магазина, в различни градове - и не, и не. Няма. Някой да е виждал все пак този артикул някъде?

Не съм го виждала, но понеже питах за него, една съфорумка каза, че е много слаб и се отказах да взимам.
Виж целия пост
# 336
Благодоря! Значи да не се ядосвам...
Виж целия пост
# 337
Някой готвил ли е комплекта език+ шкембе?
Сварявам под налягане, може и нормално, после запичам с кашкавал, черен и червен пипер.
не го ли белиш езика?
Е то е ясно. Дадох идея за приготвяне, не точна рецепта.
Виж целия пост
# 338
Отзиви за фотоепилатора?
Виж целия пост
# 339
Наистина, аз съм с отметнала, че имам куче, и получавам само котешки купони - за тоалетна, за не знам какво. Пробвайте този начин, ако ви трябват котешки купони Simple Smile
Виж целия пост
# 340
Прочетох, че пишете за някаква анкета и си прерових профила. Нямам такова нещо.
Виж целия пост
# 341
Здравейте, подарявам купон за сушени домати, никога не съм ползвала.
Виж целия пост
# 342
Прочетох, че пишете за някаква анкета и си прерових профила. Нямам такова нещо.

Написала съм в поста как се влиза в нея.
Виж целия пост
# 343
Прочетох, че пишете за някаква анкета и си прерових профила. Нямам такова нещо.

Написала съм в поста как се влиза в нея.
следвам насоките , но анкета не виждам. и в двата телефона. единият с профил от първоначалното излизане на приложението. втория - с профил отпреди  3-4 месеца.
единия тел. е с лента за купон +  до 200 лв, а на другия (с 2-3 пазарувания до сега) е до 380 лв.
последни версии на приложението.
Виж целия пост
# 344
Подарявам:
Скрит текст:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия