Лидл 182 - Мартенска празнично-пролетна

  • 63 328
  • 640
# 345
Тези бонбони скоро ги гледах за 8-9 лв.
Лидл се бъзикат с купоните
Виж целия пост
# 346
Относно анкетата, ако това имате предвид
Скрит текст:
През трите точки

Моят профил

За мен

Анкета за персонални купони..
Виж целия пост
# 347
Пирограф при нас нямаше днес.
Виж целия пост
# 348
Филиалът, който ми е най-близо (Бургас, Изгрев-Транспортна) ще бъде затворен за около месец, но не запомних от коя дата точно. Не е първият магазин, който ще е временно затворен, та дали качват някъде информация, или е само на информационната табела пред магазина?
Виж целия пост
# 349
Селесте,виж си приложението.
Нашият (до ВХТИ) беше така до 09.03
Но още не съм го посетила.
Виж целия пост
# 350
Нищо не намирам в приложението. Ще разбера в петък, дано не го затворят дотогава Simple Smile
Виж целия пост
# 351
НОВАТА БРОШУРА
Виж целия пост
# 352
Сега като видях намаления омекотител, се сетих да кажа, че омекотителя със зайчето ми харесва, че има траен аромат. Бях скептична като го купувах. Хартия ще заредя, че все нечий сопол тече Simple Smile
Виж целия пост
# 353
Великден е на 5.05.
Каква е логиката да пускат великденските неща сега, нещо не мога да схвана Joy
Чак пък да купуваме боя за яйца 2 месеца по-рано…
Виж целия пост
# 354
ООО, купувам и още как Simple Smile Ама аз съм фен на боята с иконите. (Има я в Билла и Кауфланд) Отделно правя един картон със седефена боя.
Виж целия пост
# 355
Великден е на 5.05.
Каква е логиката да пускат великденските неща сега, нещо не мога да схвана Joy
Чак пък да купуваме боя за яйца 2 месеца по-рано…
Масово е така вече - щом приберат тематичните неща от един голям празник, започват да изкарват за следващия. Колкото повече време ги навират на хората в очите, толкова по-вероятно да решат все пак да купят нещо от тях при някое от пазаруванията. То не е два месеца по-рано а малко над един, ама пак си е доста.
Виж целия пост
# 356
Великден е на 5.05.
Каква е логиката да пускат великденските неща сега, нещо не мога да схвана Joy
Чак пък да купуваме боя за яйца 2 месеца по-рано…

Католическият обаче е на 31 март. Водят се по техния , не по нашия.
Виж целия пост
# 357
Великден е на 5.05.
Каква е логиката да пускат великденските неща сега, нещо не мога да схвана Joy
Чак пък да купуваме боя за яйца 2 месеца по-рано…
Католици и арменци празнуват Великден на 31 март тази година.
Виж целия пост
# 358
Разгледах новата брошура, ако тази седмица нищо не ме грабна е другата вече тотално ме загуби..
Виж целия пост
# 359
В този ред на мисли бихте ли ми казали коя боя за яйца е хубава , че аз трябва да купя другата седмица , а нямам спомен коя беше добрата. Иска ми се наситени цветове , и ако е възможно червеното да е червено не бледо до неразпознаваемо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия