💕ЕДИН ЗА ДРУГ 💖 Сезон 5 (Тема 2)

  • 56 484
  • 924
# 630
Много тъпо парче е тая Сиана. Жалко за Светли ломски.... поне е позитивен Grinning
Виж целия пост
# 631
Въпрос на късмет е тази игра.
И аз така си мислих, защото ми се видя много сложно да нацелят еднакъв брой кюлчета. После обаче се сетих, че и минали сезони я е имало тази игра и следва да се я отрепетирали.

Ох, Сияна сложила 5 бона за колата.Grinning Ами личи си, че нямат общ бюджет.
Виж целия пост
# 632
Аххх Емо как хубаво го затапи този надут палячо Joy

Кой?
Виж целия пост
# 633
И аз мисля, че Мария Игнатова е супер попадение, а бях скептична в началото, обаче това е нейното предаване.
Виж целия пост
# 634
Аххх Емо как хубаво го затапи този надут палячо Joy

Кой?
Тихомир отново почна да прави коментари на жена си относно залога ,който е направила  и Емо му сипа с нещо от рода на  "каза човека, който не е изкарал и един лев за бюджета" Joy
Виж целия пост
# 635
И аз мисля, че Мария Игнатова е супер попадение, а бях скептична в началото, обаче това е нейното предаване.
загледах се в нея, вижда ми се висока, колкото Емо, с какви обувчици е?
Виж целия пост
# 636
20 секунди тичане и Румен е пред инфаркт 😂
Виж целия пост
# 637
20 секунди тичане и Румен е пред инфаркт 😂

Дано имат медицински персонал на място хаха
Виж целия пост
# 638
Ивчо завършил финанси?
Виж целия пост
# 639
А не така ,човека е шампион по дълъг престой на маса и вдигане на чаша Joy
20 секунди тичане и Румен е пред инфаркт 😂
Виж целия пост
# 640
Ивчо завършил финанси?
Всестранно развит - финанси, футбол и благотворителност Sunglasses
Виж целия пост
# 641
Голям бой ядоха тази вечер 😂
Виж целия пост
# 642
Ивчо го съжалих. Мамаша си е паднала на късмета...
Виж целия пост
# 643
Тихомир е спортист? (Ивайло-Фермера май сподели)
Виж целия пост
# 644
Започнах да разбирам причината за "образованото" болшинство 🫣

В шок съм от полицаите, тези хора мислят ли как ще се задържат за живота след като родителите им си заминат. Отгоре на всичко не са 20 годишни, здрави, прави млади хора с такова затъпено мислене....

Тази лама (Румен) не може да не си покаже простащината! На масичка пиене, хапване никой няма да го мине, но вземе ли да потича малко.... почва да трепери 🙄

Изумена съм от някой двойки, изумена!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия