Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - тема 14

  • 45 822
  • 751
# 270
Благодаря, Emerald!Поръчвам я .
Виж целия пост
# 271
И аз си взех такава миналата година , но ми се виждат скъпи . Не знам защо пише , че клина е подарък , според мен и той се плаща .
Иначе цветовете са хубави
Ами аз имам такава рокля без клинче. Първоначално нямаха клинчета.
Виж целия пост
# 272
Поръчх този аз, като обмислям и дънковия. На 39 години съм, но обожавам кроп топове. 40 е новото 20 Grinning
Виж целия пост
# 273
Ако има някой, който е твърдо убеден, че 40 е новото 20, това съм аз хаха. Но аз и на 20 не съм носила толкова къси кроп-топове, въпреки че и тогава имаше подобна мода, бях кожа и кости, и живея на морето, където лятото и по бански да тръгнеш, не е проблем. Но пък има жени, на които им харесват, отиват и тн. Къси тениски (тип кроп топ) с ръкав нося цяло лято, но аз лично не виждам нужда и смисъл да слагам толкова изрязан топ. Това е разбира се мое субективно виждане ...
Виж целия пост
# 274
Posh ,имам въпрос към теб отново 😁,помня че си взе ботушите зимните от последната зимна колекция ,мисля сега да си поръчам дънковите ,които са същите като модел .Та ако може да ми кажеш струват ли си и удобни ли са и колко е висок тока ,помня че беше дала хубав отзив за тях
Виж целия пост
# 275

Някой има ли я? Може ли мнение?
Виж целия пост
# 276
Някой знае ли нещо за новите бански... Момичетата дават ли някаква информация дали ще бъдат качени този месец, че то лятото си дойде... А и от старите модели са се поизчерпали размерите.
Виж целия пост
# 277
Сигурно юли месец .
Виж целия пост
# 278
Posh ,имам въпрос към теб отново 😁,помня че си взе ботушите зимните от последната зимна колекция ,мисля сега да си поръчам дънковите ,които са същите като модел .Та ако може да ми кажеш струват ли си и удобни ли са и колко е висок тока ,помня че беше дала хубав отзив за тях
Тока помня, че го мерих с рулетка и наистина беше толкова, колкото са го написали, но е много удобен за ежедневие дори. Заслужават си, топли са и удобни, единствения минус, че след по-дълго носене слезе надолу към тока кожата (на снимката дефактно може да се случи с дънката)
Моите ги прибрах леко нагоре, в горния край на обувката (откъм коляното), понеже усетих, че започвам да настъпвам с тока. Та това е единственото, което може да се отчете като “минус”, но не е непоправимо 🙂
Виж целия пост
# 279
Благодаря ти Posh ,за изчерпателния отговор😘 ,това нямаше и да го предположа ,че се смъкват надолу .Ще ги поръчам обаче ,щом са удобни и подходящи за ежедневието супер ,а и изглеждат красиво на снимките .Май може да се съчетават и с много неща .
Виж целия пост
# 280
Да ви кажа честно ще се радвам, ако им падне работата. Съвсем излезнаха от първоначалната идея за общност и отидоха в Пайнер. Вместо да помислят, че първите им клиентки вече са 40+. моя милост след някоя година на половин век и се чувствам изоставена с това, че вече няма размери и подходящи модели за мен . Добре, че въпреки килограмите още ми стават първите им техни дрехи. Само чакам да  ми остане време и всичко тяхно пускам в Олх, дано да има търсене за Л Размер . Преди само техните носих, сега тези които ще продавам почти не са обличани. А колко много ризи имам...
Та сега ми се налага да купувам от друга марка даже на по- високи цени, но пък имат всички размери и за съжаление дрехите стават вечно мои.
Виж целия пост
# 281
Аз съм доста надолу от споменатата възраст, но също не купувам по много неща. Много принтове, къси дрехи .. да ги питаш тоя синия принт защо го пуснаха чак сега, като е от миналата година. Пускат еднотипни модели и това е, тук там нещо ново ..
Иначе относно размерите повечето модели няма как да бъдат в Л, просто както сте направили се пренасочвате..
Аз взех черния бански, за който питах, стои добре.
От новите дали ще са само с принт се чудя..
Виж целия пост
# 282
Според мен Мими и Мая просто са в тотална заблуда относно възрастта и клиентките си. Те наистина сериозно смятат, че дрехите им са адекватни за жени, които са на 40 г., че дори и на 50 г., стига да са достатъчно слаби и във форма. Самите те затова са се побъркали на тема бързо отслабване и смятат да си носят същите прилепнали рокли цял живот. То вярно, че определени сексапилни рокли стоят добре и на по-късна възраст, но точно техните - определено не. Те и на много млади момичета понякога не отиват, а и като знам тийнеджърките вече колко си гледат комфорта и да им е удобно - не мисля, че Алеса ще им е любимият бранд.
Виж целия пост
# 283
Нали новата колекция счупила рекордите . Може да има много поръчки .
Виж целия пост
# 284
Те уточниха ли какви са тези 30%?  Над 30% повече поръчки или повече
пари?
Аз поне не съм поръчала повече неща от тази колекция. Поне за мен е имало и доста по-добри летни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия