Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - тема 14

  • 45 823
  • 751
# 285
Спрямо последните 2-3 колекции - може. 😃 И то аз и сега поръчах само 3 неща… при все, че едно време имаше само по 1-2 артикула от цялата колекция, които да не съм поръчала….
Благодаря ти Posh ,за изчерпателния отговор😘 ,това нямаше и да го предположа ,че се смъкват надолу .Ще ги поръчам обаче ,щом са удобни и подходящи за ежедневието супер ,а и изглеждат красиво на снимките .Май може да се съчетават и с много неща .
Да ти кажа честно, и аз много им се чудих на тези дънковите, но в тази жега просто не си го представям… ❤ Ако бяха с отворени пръсти или поне малко по-летни…. Имам чувството, че ще се сваря в собствен сос. Ако бях като преди в офиса на климатик - да, ама сегааа….
Виж целия пост
# 286
Ами те не са ли преполовили 30 -така вече? Според мен ,толкова много колекции да се издават на година е прекалено за един дизайнер ,то всеки би се изчерпал .2 колекции са достатъчни зима-есен и лято -пролет ,ама незнам ,такава им е бизнес политиката  явно .
Виж целия пост
# 287
Има и попадения за 40+, но не са много. Аз явно съм от тези 30%, защото досега не съм си поръчвала нищо при пускането на колекцията, а сега имам цели 2 артикула Grinning Иначе според мен става въпрос за оборот, но имаше интересни модели. Тези ботушки и аз ги загледах, за лятото са абсурд според мен, но за по-хладно време стават. Но с този деним ги виждам само от колата до ресторанта или хотела. Не знам как бих излязла с тях навън и 200 м да направя. Освен това ми се струва, че плата ще увисне още повече от кожата, там където беше показано на снимката от Posh. Т.е много ще са ефектни, но ми се струват много непрактични...
Виж целия пост
# 288
И аз го мислих това Emerald ,ама ги поръчах накрая ,ще дам отзив като ги понося .Иначе и аз мисля ,че са красиви и ефектни и ще се съчетават добре с доста дрехи ,не само деним
Виж целия пост
# 289
Супер, дай отзив моля те, като ги поносиш! Flowers Tulip
Виж целия пост
# 290
Относно 30% си е маркетингов трик според мен. Малко абсурдно абсолютно всяка колекция да е с рекорден брой поръчки, както го пишеха до сега Laughing
Виж целия пост
# 291
Ами те не са ли преполовили 30 -така вече?

Ами по мои сметки, Мая е сега на 37 г, защото според тази статия (https://plovdivnow.bg/plovdiv/plovdivchanka-promenia-sveta-poiav … ata-forbes-27399/) през 2019 г е била на 32 г. Мими е може на около 34 г. Даже не знам дали проблемът е само, че дрехите не са за 40+, може би също ме дразни, че не са с насоченост за заети и работещи хора, а малко за айляци и момичета в шоубизнеса. Особено летните им колекции са едни такива...задължаващи, не е просто да ги навлечеш и да излезеш. То вързалки, то тънки презрамки (върви търси подходящ сутиен), то прекалено къси и трябвало клинче под тях, то твърде разтеглени и трябвало коланче към тях...условностите нямат край. Колекция ми хареса, но не си поръчах нищо, защото няма да са ми приложими в ежедневието тези дрехи. Иначе мога да си обясня защо има успех тази колекция - по-хубава е от предходните две. Ще следя дали няма да се появи нещо допълнително и да си взема, но като цяло интересът ми взе да умира.
Виж целия пост
# 292
Тази им колекция я намирам донякъде за по-консервативна спрямо предишни, защото имат модели с дължина и до коляното, и миди, и съвсем дълги. Също така предлагат доста свободни рокли и гащеризони.

Иначе не съм поръчвала много, но това е заради късните им доставки.

Като става въпрос за удобство, за мен най-удобните дрехи са дънки, тениска и маратонки Joy
Виж целия пост
# 293
Ами те не са ли преполовили 30 -така вече?

Ами по мои сметки, Мая е сега на 37 г, защото според тази статия (https://plovdivnow.bg/plovdiv/plovdivchanka-promenia-sveta-poiav … ata-forbes-27399/) през 2019 г е била на 32 г. Мими е може на около 34 г. Даже не знам дали проблемът е само, че дрехите не са за 40+, може би също ме дразни, че не са с насоченост за заети и работещи хора, а малко за айляци и момичета в шоубизнеса. Особено летните им колекции са едни такива...задължаващи, не е просто да ги навлечеш и да излезеш. То вързалки, то тънки презрамки (върви търси подходящ сутиен), то прекалено къси и трябвало клинче под тях, то твърде разтеглени и трябвало коланче към тях...условностите нямат край. Колекция ми хареса, но не си поръчах нищо, защото няма да са ми приложими в ежедневието тези дрехи. Иначе мога да си обясня защо има успех тази колекция - по-хубава е от предходните две. Ще следя дали няма да се появи нещо допълнително и да си взема, но като цяло интересът ми взе да умира.

Е то е ясно, че моделите им не са за офис, за там си има Кензол, Дика и тн. Техните модели, особено пролетно-летните, са да ги сложиш след работно време, и да стоят ефектно, но за да стане магията, е необходимо да са налице определени неща като тяло, визия, години и тн. На мен ми се получава с доста по-малко неща, отколкото би било преди 10 години, въпреки че влизам без проблем в хс, но съм го приела хаха. В интерес на истината, аз цяла зима изкарах в офиса с техни полота и блузи с три-четвърт ръкав, като държа да отбележа, че те въпреки че страшно много ми харесват, почнаха ужасно много да ме изнервят, като се наложи да ги дърпам нон стоп под сака и връхни дрехи. Част от полотата спарваха,  други станаха на топчета, и така ...Иначе днес за първи път сложих на работа техен летен топ (този с листата). Еми една колежка още от вратата каза: "Аууу, много е хубав този потник, откъде е", а аз отговорих, че е купуван много отдавна, и вече е изчерпан Joy Та, ако пуснат и от новите принтове, нещо с по-дебели презрамки, бих си взела и за работа, но засега съм пас...
Виж целия пост
# 294
Така е, което съм си купила и го нося и на мен самата ми харесва - прави впечатление и на околните. Това е и причината да не се отказвам от тях.
Виж целия пост
# 295
Е как ще са на различна възраст като са близначки 😀
Виж целия пост
# 296
Не са близначки със сигурност, въпреки че са зодия Близнаци хаха. Знам, защото са точно покрай моя рожден ден ...Аз мисля, че имат 2 години разлика ...
Виж целия пост
# 297
И аз преди бях убедена, че са близначки, но се оказа, че не са и Мая е по-голяма Simple Smile
Виж целия пост
# 298
Каква карта трябва да притежаваш за да имаш право да връщаш безплатно ?
Виж целия пост
# 299
Каква карта трябва да притежаваш за да имаш право да връщаш безплатно ?
Някаква карта.
Нетен оборот поне над 1000лв за ВИП карта,която също дава 7% отстъпка.
После над 2000лв е 10% и Морано над 3000лв +безплатно връщане и замяна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия