ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3️⃣ - Тема 3️⃣!

  • 129 432
  • 2 559
# 1 575
Значи от цялата ситуация се разбра, че викиту се бунтува, че другите не са вътре за него, а тя е влязла за него. Явно вътре си говорят, знаят, че някои имат гаджета и подобно
Виж целия пост
# 1 576
Викито да ходи да лекува травми. Жал ми е за нея.
И Вал е също
Виж целия пост
# 1 577
Болезнен криндж
Виж целия пост
# 1 578
Тази обида да дойде от Габа Меца. Хайде нема нужда.
Виж целия пост
# 1 579
Гибона да млъкне завинаги
Виж целия пост
# 1 580
Бат' Габриел е също толкова заблуден за себе си,колкото и Виктория.Никаква реална самооценка..
Виж целия пост
# 1 581
Габриела сигурно от позицията на голяма красавица кръсти Вики " феята на жабите" Rolling Eyes този сезон е абсурд след абсурд - една приличаща  на мъж жена се подиграва на друга относно външният вид Grinning в това имение нямат ли огледала или повечето имат сериозни проблеми с очите
Виж целия пост
# 1 582
Много диагнози са събрали в тоя сезон... тц.. тц..
Виж целия пост
# 1 583
Ами Надя има доста точна преценка за Валерия.
Виж целия пост
# 1 584
Май метафората за кофата с... е за сестрата на Пам. Мхххххм.
Виж целия пост
# 1 585
Надя пръска злоба към Валерия, защото тя изглежда много по-добре.
Виж целия пост
# 1 586
Епизодът до 23:30 ли е? Какво ще гледаме още час и кусур??

Сега всяка да ходи да се оплаче на Сашко… липсва ми Ирина малко да покаже как се сваля мъж. Тия само рев и злоба.
Виж целия пост
# 1 587
Надя пръска злоба към Валерия, защото тя изглежда много по-добре.
Еднакво хубави са за мен.
Виж целия пост
# 1 588
Най-голямата драма за Валерия, че се има за голямата красавица, но реално други я засенчват. От това тръгват всички драми, не е свикнала да се бори и изпитва гордост и наслада да унижава, а говори за труден живот!
Виж целия пост
# 1 589
Калеко Алеко да зарязва камионите и да си отвори психодиспансер! Докога безплатни терапии!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия