ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3️⃣ - Тема 3️⃣!

  • 129 432
  • 2 559
# 1 635
Кристина (не горджъс) има нещо сбъркано в лицето. И тя е опъвана яко, ама неуспешно при хирурга.
Виж целия пост
# 1 636
Доколкото виждам, единствено Маги е целувана по устата, греша ли?
Виж целия пост
# 1 637
И моето лице стана като поничка от всичкия криндж.
Виж целия пост
# 1 638
Доколкото виждам, единствено Маги е целувана по устата, греша ли?
Много.
Виж целия пост
# 1 639
Васка връзкарка ли е? Защо не й дават срещите и я пазят?
Просто е куха на гъдулка..
Виж целия пост
# 1 640
Най-накрая Алек се засмя искрено (по повод токчето на Кристина)
Виж целия пост
# 1 641
И на мен ми се иска да чуя как си комуникират с Васка, все още тая надежда в нея да е по-нормален човек. Другите интригантки не са ми интересни особено.
Виж целия пост
# 1 642
Едно и също отпред-назад и отзад-напред. Къде е любовта? Къде е романтиката? Само злободневие и интриги...
Виж целия пост
# 1 643
Доколкото виждам, единствено Маги е целувана по устата, греша ли?
Даже 4-5 нацелува на един от коктейлите.
Виж целия пост
# 1 644
Тези са луди...направо ме напрегнаха. Омръзна ми да слушам едно и също.
Ергенина....горкият ,  тези кухи лейки ще го побъркат.
Виж целия пост
# 1 645
Страшна хитрица е тази Нани!
И в разговора с Йоана...Тя не знаела коя точно страна да заеме в конфликта между двете групички на яхтата, а и след това вечерта.
Усетих я още в първия епизод, докато онази виелица Христиана беше във вихъра си да захапва Теа (ситуации на първи леки сблъсъци и напрежение между групички сформиращи се в зародиш). И Нани-нката се обърна към Христиана отправяйки ѝ чаша за наздраве, с думите..."Точно така...всички сме от един отбор", на което, естествено, подпийналата слива ѝ отговори лаконично... "Не всички, не всички!", подбуждайки по този начин все по-бързо и ясно сформиране на лагери.

Хитрушка си е Нани, и сив кардинал, определено.
Виж целия пост
# 1 646
Валката осъзнава, че има психични проблеми, което е добре по принцип.
Виж целия пост
# 1 647
Аз не гледах, но според майка ми Виктория му се е лепнала и той си е намерил извинение да види Валерия и след това се е омел.
И аз така мисля, доскуча му и ме писна от тея натоварващи глупости на Виктория.
Още малко подметките ще му оближе, много дразни.
Виж целия пост
# 1 648
Психични проблеми, ммм дааааа.
Виж целия пост
# 1 649
Алек, ти си номер 1 с коментара за грима към Валерия! 🏆
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия