ЕРГЕНЪТ 🫅 - Сезон 3️⃣ - Тема 3️⃣!

  • 129 432
  • 2 559
# 1 770
Ох, голямо важно, Виктория. Гаджето на Габриела се вижда в рийл от откриването на салона им (в инстаграм профила на салона).
Те там са бая футболисти.
Виж целия пост
# 1 771
Според мен сега ще излезе наяве освен,че Габриела има приятел отвън и това,че с Памела са сестри.
Влизането на Габриела в Ергена ще стане ясно,че е да е близо до сестра си и да я пази. Да видим.
Виж целия пост
# 1 772
Калеко Алеко да зарязва камионите и да си отвори психодиспансер! Докога безплатни терапии!
Може да вземе Ивелина. Тя има опит от затвора. Wink
То и Алеко не го впечат  камионите, а други неща ама и Ивелина е изписана легенда ( гледах я в подкаста на Неделчо и ... всъщност е училищен психолог след затвора и учениците много били впечатлени от живота в затвора - "много яко". Нередовна! Вероятно в някое частно у-ще са я взели на работа)
В СМГ е психолог всъщност. :sunglas ses:
евала, че с тази заплата на училищен психолог да ходиш и обикаляш света 2-3 пъти годишно? Явно не е само това.
Виж целия пост
# 1 773
И аз се учудих за Габриела,сестра и по я виждам с гадже,ама както се казва",за всеки влак си има пътници".
Виж целия пост
# 1 774
Не е честно, изгледали сме най- тъпия епизод и нищо не сме получили за наградата😂
Виж целия пост
# 1 775
И аз се учудих за Габриела,,,сестра и по я виждам с гадже,ама както се казва",за всеки влак си има пътници"
Те тези си падат по мощни мадами.
Виж целия пост
# 1 776

Lol Grinning
Заради този коментар реших да пиша в темата.
Виж целия пост
# 1 777
Само не разбрах, от какво точно трябва да пази сестра си?
Виж целия пост
# 1 778
На Алек му се изчерпа таланта да се прави на пич. За малко да ни заблуди. Вече стана ясно, че са си лика прилика с ергенките. Заслужава си ги.
Точно!
Виж целия пост
# 1 779
Само не разбрах, от какво точно трябва да пази сестра си?
Памела страда от булимия.
Виж целия пост
# 1 780
Относно днешния епезод:
Виж целия пост
# 1 781
За такъв мутант като Габриела по-добре да беше баскетболист или ръгбист, да може, като го заплаши с бой, да може да се защити човека.
Виж целия пост
# 1 782
Само не разбрах, от какво точно трябва да пази сестра си?
Памела страда от булимия.

Това от къде дойде?
Виж целия пост
# 1 783
За такъв мутант като Габриела по-добре да беше баскетболист или ръгбист, да може, като го заплаши с бой, да може да се защити човека.
Няма да го бие. Е, стига да не ѝ удари някой пай в лицето, че а̀ развали ринопластиката, а̀ го е размятала.
Виж целия пост
# 1 784
Само не разбрах, от какво точно трябва да пази сестра си?
Имах поне 3 добри и забавни отговора, но са проява на много лош вкус...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия