Miss Italia - edizione 41

  • 19 581
  • 288
# 165
Аз днес четох по диагонал и не разбрах за какво всъщност спорихте...???
Виж целия пост
# 166
Po kanal: 2000  dawat za Bg:)Ako go imate gledajte:)
И ЗА КАКВО ПО ТОЧНО ?
Виж целия пост
# 167
До сега ви четох, много сте писали днес ...

Но като гледам, нищо интересно не съм изпуснала. Днес е бил доста неприятен ден Sick ooooh! Outta Joint Tired
Какво ви става, бе жени?! Що сте такива заядливи напоследък? Защо се занимавате основно с лични нападки... Не разбирам.
Познавам темата от първата й страница преди повече от 1 година. Позволете ми да твърдя, че дълго време не беше така и дълго време никой никога не е държал такъв махленски тон!!! А различия малко или много винаги сме имали, айде сега! Това е ясно.
Още от самото начало сме обсъждали и тъпотии, и скучни работи, както и полезни и интересни неща и в крайна сметка имахме баланс. А сега нищо не е променено, с тази разлика, че балансът го няма. Ако някой си мисли, че сега "Мами в Италия" е по-интригуващо място - ами не, не е! Sick
Айде да не ме разбирате погрешно и да е ясно, че не говоря за конкретни потребители, които "развалят тона". Никого не соча с пръст, ако случайно има някой, почувствал се посочен. Най-искрено си мисля, че изкукването е масово, и точно затова ми е много чудно кво става newsm78
Може пък и аз нещо да чета накриво, де да знам... Те бремитата оглупяват, това се знае. И аз натам ще да съм тръгнала.
Интересно ми е какво ще кажат повечето от най-старо пишещите по въпроса?!
И без нови междуличностни нападки, моля, щото ще го приема лошо!

Пиколин4е,ами и аз съжалявам ама не съм запо4нала първа Naughty.Не разбирам защо някой ли4ности спорят за глупости,а после и на тънкообидни се правят newsm78
Аз си пиша моето мнение,но това не озна4ава 4е другите трябва да са съгласни с мен Naughty
Но не мисля и,4е разли4ията в мнението трябва да се превръщат в дразги и обиди Naughty
 
Виж целия пост
# 168
       Скоро имаше пълнолуние,май сте по-нервни,от колкото трябва...Пийнете по едно,две...три....и успокойте топката.По въпроса за старите коли,пишете на Италина,тя си има човек,който точно от това разбира.
      Днес имаше голям митинг за подкрепа на мед.сестри в София.Подир дъжд-качулка.Вече от Бг нищо не зависи-Кадафито си каза-иска пари и оня от Шотландия...
Виж целия пост
# 169
Маркрит,не българския канал 2000(не беше ли 2001  newsm78 )...ми показваха Пловдив...един пожарникар разказваше за живота си и частния бизнес на жена си- сладкарството;2 студентки разказваха как нямат големи преспективи в Бг;циганската махала,но уточниха,че е само една махалаSimple Smile.....и това е,но аз не го хванах от началото  Whistling
А за спора...май само ние си се разбирахме  Joy

Моргъс,щЕх да казвам одеве...но ме зистреляха в кухнята  Twisted Evil .....ама то не е лошо да се лафи за всичко тук....никой няма против....анци даже е супер....е,и аз постоянно задавам нЕкви въпросчета  #Crazy


Ник, (изтрито)

Влади я няма днес да ни отвее  Joy

Обаче става нещо странно напоследък ....доста съгласни с Феям,атмосфера фридзанте,....Биг Бродер ис уочинг ю   Joy  Joy  Joy

Хайде лека от мен   bouquet 

ПП Ани, всичко еволюира х бене о мале  #Crazy


 
Виж целия пост
# 170
Маркрит,не българския канал 2000(не беше ли 2001  newsm78 )...ми показваха Пловдив...един пожарникар разказваше за живота си и частния бизнес на жена си- сладкарството;2 студентки разказваха как нямат големи преспективи в Бг;циганската махала,но уточниха,че е само една махала:).....и това е,но аз не го хванах от началото  Whistling
А за спора...май само ние си се разбирахме  Joy

Моргъс,щЕх да казвам одеве...но ме зистреляха в кухнята  Twisted Evil .....ама то не е лошо да се лафи за всичко тук....никой няма против....анци даже е супер....е,и аз постоянно задавам нЕкви въпросчета  #Crazy


Ник, никоя от нас не си буди бебето,за да го храни,че е гладно....Ако се събуди гладно какво ще направиш: а) ще му дадеш да яде; б) ще му дадеш биба или вода; в)ще го дадеш на аффидаменто,щот ти ромпе нощем (това естествено е хумор,макар и черен)

Влади я няма днес да ни отвее  Joy

Обаче става нещо странно напоследък ....доста съгласни с Феям,атмосфера фридзанте,....Биг Бродер ис уочинг ю   Joy  Joy  Joy

Хайде лека от мен   bouquet 

ПП Ани, всичко еволюира х бене о мале  #Crazy


 
Даде то се подразбира , че не става дума за бг канала 2001 ..Просто ми стана любопитно какво точно говорят за Бг. Оххх ...много съм уморена , затова отивам да се излегна да си гледам моя любим бг сериал продължението на "Дом за нашите деца " .Нали си падам малко ретро та затова страшно съм пристрастена към старите бг филми.Е и към старите италински филми каквито отскоро започнаха да дават всеки петък по Канал 1 ..тъй че отивам да гледкам tv пареалелно бг/италиански филми...Като ми се пропуши ще ви драсна някой друг ред преди заспиване , щото сте ми големи сладуранки. Heart Eyes
Виж целия пост
# 171
:  
Виж целия пост
# 172
Хайде лека нощ на вси4ки,дано утре сме по спокойни вси4ки. Peace
Виж целия пост
# 173
Ник,т'ва беше шегувка нЕкаква......айде аз ще го изтрия от моя пост...моля те и ти да го махнеш  Crazy

Днес много луд ден...просто толкова жени на едно място и да не си оскубят косите по някое време  Joy  Joy  Joy  
Виж целия пост
# 174
Брех,какви сте ги завихрили за 2 дни #Crazy
Ние сно6ти спахме около 4 4аса-Цяла ве4ер температура сме сваляли и от 39 не мръдна.4ак днес по обед спадна на 37.8
А Киара не търпи никакви студени кърпи,реве като за световно и само на Парацетамол се раз4ита Whistling
По спорните въпроси:от коли не разбирам ни6то,нито имам книжка,нито мерак май....За храненето:давах на поискване 1те 2 месеца и на 2те деца,за това време се регулираха сами и не са се будили но6тем.6то се отнася до някаква отка4ена идея за будене,знам една приказка от бабата на майка ми:Дете и на клон да го види6 зака4ено ,4е спи не се буди.Не съм будила нито денем,о6те по_малко но6тем Naughty
Виж целия пост
# 175
Моля, успокойте топката и запазете добрия тон. Peace

Виж целия пост
# 176
Гледам четете,а не пишете  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 177
Ужасно ме мързи да пиша тази вечер,  а на всичкото отгоре мъж ми нещо  ми прави сигнали да се отправям към спалнята ....  Wink Heart Eyes luvbed той горкия се кани от сряда ама аз кекса тая седмица го проспивам.Тази вечер обаче няма да ми се размине... ooooh!
А днес момичета във Варна беше направо лято 19 градуса и аз съм като парцал от това шантавото време !!! То че е хубаво да е топличко хубаво е , ама чак пък да е 19 градуса през февруари е това е вече ненормална работа !!!Обаче ако в неделя е такова временцето , може да взема да отразя едно зимно плажче..
Виж целия пост
# 178
        Днес голямото ми момиче си има рожден ден!!!!  bouquet
        Миличка,много обич ти желая и...тази година ти да ми дойдеш на гости-всичките!!! Laughing
Виж целия пост
# 179
Хайде честито от мен да ти е жива и здрава щерката !!! nbirthday
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия