Miss Italia - edizione 41

  • 19 581
  • 288
# 150
denise, онзи форум наистина е много зле, та затова и аз съм сложила усмивка след изказването си  Wink Нали и аз от там идвам  Joy

Приказката да става, разбира се, аз съм ЗА, но пък за памперси не съм питала  Embarassed
Вие като минали по тоя път, ще ни търпите  hahaha

Виж целия пост
# 151
denise, онзи форум наистина е много зле, та затова и аз съм сложила усмивка след изказването си  Wink Нали и аз от там идвам  Joy

Приказката да става, разбира се, аз съм ЗА, но пък за памперси не съм питала  :oops:
Вие като минали по тоя път, ще ни търпите  hahaha



Сладурана Heart Eyes Grinning Hug
Виж целия пост
# 152
Шофьор се става с каране.
тоест, наистина, неЩата трябва да са постепенни и с 4уство за отговорност, милена е права.

  Хайде и аз да похваля Лени... Heart Eyes  bouquet

 то да ви остави човек за малко и яко писане сте дръпнали... ooooh!

  Я ,да вземе компетенто мнение най-дъртата ви кака!  Mr. Green
 Пишете кой за каквото го интересува,така е по-пъстро и интересно! Peace
А и не виждам смисъл от кавги и обиди- всеки си има право на мнение,а и положението на всеки е  различно! Peace
   Идеята на темата беше да сме си взаимно полезни. Peace
Като сме толкова народ ,нормално е да се появят и лични симпатии и съответно не... Rolling Eyes
Важното е да има търпимост и толерантност към инакомислещия.Така мисля аз Peace

Хайде, до понеделник от мен!

 Целувки на всички и весел уикенд!  Hug  bouquet


 
Виж целия пост
# 153
Едно пожелание специално за англоговорящите...Лени,Джоя,Валя и който друг го разбере... Wink  Hug



Докукане!  Laughing  bouquet
Виж целия пост
# 154

Шофьор се става с каране.
Друга формула не знам да е измислена до момента,


Няма две мнения по въпроса, напълно съгласен  Peace

и аз съгласен, брава, Лени  Peace
Ами така де. Какви сте ги заформили...който не можел да кара и не се чувствал сигурен, да не се качва в кола...като че ли всички сте се родили отлични шофьори.  Shocked Всеки е тръгнал от първото акчване на колата все пак.  Peace хайде, имайте търпимост към начинаещите.
Аз не съм се вясвала отдавна, ама първо изпити, а сега съм се хванала да се самоусъвършенствам в 3Д-то и само това правя, като ме остави дребния де.
Виж целия пост
# 155
Гери  Hug

Клеми, добре завърнала се, разкажи за дечицата  Hug
Виж целия пост
# 156
Феиам4о, ти нали ЩеШе да бЕгаШ Wink Радвам се, 4е съм те върнала към хубави( надявам се Crazy) спомени. Ина4е форум4ето е много свежо и полезно Peace

ОЩе 4акам да ми разясниШ оня въпрос, ма все ме забравяШ Феиамски Sad

Шофьор се става с каране.
Друга формула не знам да е измислена до момента,


Няма две мнения по въпроса, напълно съгласен  Peace

уфф, не мога да ходя по тези сайтове от работата Rolling Eyes
но на тентациони.ком можеШ да видиШ моделите, една приятелка много хвали най_малката Laughing
Виж целия пост
# 157
Много благодаря за сайтовете на мобилните оператори. Ставам нахална вече, ама ако знаете и някакви сайтове за коли на старо ще съм пак много благодарна. Ние отиваме в Рим на гости, като междувременно мислим да си закупим кола. Но понеже там родата не са много запознати по въпросите с колите трябва от тук да наберем малко инфо за да сме по подготвени. Та ако някой знае и как става номера със закарването на колата на собствен ход до България? После ще черпя  Wink
Виж целия пост
# 158
Брава,Гери много разумен 4овек си Peace
Всеки си има собствена гледна то4ка и отговаря за себе си както намери за добре.
В крайна сметка този форум не е създаден да спорим и да се заяждаме,а да обменяме информация и да си помагаме една на друга.

Лени,за тебе пълно шест Peaceникой не се родил зад волана Naughty.Практика му е майката  PeaceА дали със скорости или автоматик е колата,според мен и двата слу4ая е до свикване.Ако си добър шофьор няма да имаш проблеми Peace
Виж целия пост
# 159

Ах колко си ридикола Joy
Хайде кара,да не се заяждаме Twisted Evilи остави моята ли4на култура,защото не ме познаваш Naughty.Това, 4е моето мнение не ти се нрави,не озна4ава 4е можеш да си приказваш какво ли не,а другите да ти мъл4ат Crossing Arms


[/quote]

айде, намери се кой да ме сложи на място ейййй .... задълбочената ми тя  Joy
аз си пиша точно точно както правят и другите, без да правя нищо различно, фактът, че те хванах натясно, и то не само аз, виж постинга на Кала, че говориш къде разбрала, къде не, не ти дава повод да ме обиждаш, което пък показва, че пак не си разбрала, тоест прочела правилата на форума. Които гласят, че обиди не се толерират във форума.
Информирах модератор, обиди няма да търпя.   Naughty

И като си такъв капацитет по гледането на деца, да си ги кърмила случайно нощем или преобувала нощем и да си била с 2-дневно бебе по 24 часа в денонощието? Щото ставаше въпрос за това????
Виж целия пост
# 160
мисля, че никой не оспорва факта, че шофьор се става с каране, идеята на Валя беше следната:

според мен скоростния лост не играе голяма роля в поведението на пътя, може би затова ми е трудно да разбера твоята позиция и тази на бимба. Не мисля, че липсата на скоростен лост ще ви даде повече опит на пътя, това е въпрос на ориентация в пространството, тоест на шосето, спрямо посоката на движение и спрямо дистанцията и габаритите на другите движещи се субекти. В смисъл, автоматикът няма да ви направи автоматично добри шофьорки

и т.н.
но както често се случва не бе разбрана

моето мнение са екстрите на Пандата не беше насочено срещу Бимба (все ми е тая какво кара), просто както винаги има засегнати, но както и да е
Виж целия пост
# 161
Po kanal: 2000  dawat za Bg:)Ako go imate gledajte:)
Виж целия пост
# 162
Шофьор се става с каране.
Друга формула не знам да е измислена до момента,


Ше ме извиняваш,ама съм само 50% съгласна....трЕа да ти е в кръвта,иначе имай си еспериенца и нямай инчиденти(не го пожелавам на никого естествено)!Ама познавам и хора(мъже и жени) дето карат цял живот и са като новаци!
И не е обида,а просто го правят по необходимост!

Отивам да готвя,че ще ме глобяват Crazy


Виж целия пост
# 163

Ах колко си ридикола Joy
Хайде кара,да не се заяждаме Twisted Evilи остави моята ли4на култура,защото не ме познаваш Naughty.Това, 4е моето мнение не ти се нрави,не озна4ава 4е можеш да си приказваш какво ли не,а другите да ти мъл4ат Crossing Arms



айде, намери се кой да ме сложи на място ейййй .... задълбочената ми тя  Joy
аз си пиша точно точно както правят и другите, без да правя нищо различно, фактът, че те хванах натясно, и то не само аз, виж постинга на Кала, че говориш къде разбрала, къде не, не ти дава повод да ме обиждаш, което пък показва, че пак не си разбрала, тоест прочела правилата на форума. Които гласят, че обиди не се толерират във форума.
Информирах модератор, обиди няма да търпя.   Naughty

И като си такъв капацитет по гледането на деца, да си ги кърмила случайно нощем или преобувала нощем и да си била с 2-дневно бебе по 24 часа в денонощието? Щото ставаше въпрос за това????
[/quote]

Бре ти пък много тънкообидна мадама се извъди newsm09.До колкото си спомням не съм те обиждала,просто те предупредих да 4етеш добре преди да дадеш мнението си кара Naughty
Всеки да си гледа бебетата както сметне за добре,аз само споделих 4е не съм съгласна с нощните събуждания на детето ако то е спокойно и си спи.Споделих, и 4е имам такива познати майки които то4но това правят от страх, 4е детето им ще умре от глад ако не се храни нощем ShockedМоля, моля ти не си от тях а пък и ми е притрябвало да те познавам  Crossing Arms
Виж целия пост
# 164
До сега ви четох, много сте писали днес ...

Но като гледам, нищо интересно не съм изпуснала. Днес е бил доста неприятен ден Sick ooooh! Outta Joint Tired
Какво ви става, бе жени?! Що сте такива заядливи напоследък? Защо се занимавате основно с лични нападки... Не разбирам.
Познавам темата от първата й страница преди повече от 1 година. Позволете ми да твърдя, че дълго време не беше така и дълго време никой никога не е държал такъв махленски тон!!! А различия малко или много винаги сме имали, айде сега! Това е ясно.
Още от самото начало сме обсъждали и тъпотии, и скучни работи, както и полезни и интересни неща и в крайна сметка имахме баланс. А сега нищо не е променено, с тази разлика, че балансът го няма. Ако някой си мисли, че сега "Мами в Италия" е по-интригуващо място - ами не, не е! Sick
Айде да не ме разбирате погрешно и да е ясно, че не говоря за конкретни потребители, които "развалят тона". Никого не соча с пръст, ако случайно има някой, почувствал се посочен. Най-искрено си мисля, че изкукването е масово, и точно затова ми е много чудно кво става newsm78
Може пък и аз нещо да чета накриво, де да знам... Те бремитата оглупяват, това се знае. И аз натам ще да съм тръгнала.
Интересно ми е какво ще кажат повечето от най-старо пишещите по въпроса?!
И без нови междуличностни нападки, моля, щото ще го приема лошо!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия