Miss Italia - edizione 41

  • 19 574
  • 288
# 60
Алоууууууу,тука има бременни жени. Stop Crossing Arms  Да не ти тежа на съвестта после  Wink

Хлъц! Пардон! Спокоооойно, тя бозата прокиснала, а баничката жилава!

Feiam, глей сега, аз съм казала, че ще й развенчая славата на драка, ама каква нова слава ще й докарам - не съм рекла! Монстер, монстер е това дЕте!!! Демек живо чудовище! Как ме беше захапала преди години в един друг форум - за гърлото, мани! Обаче аз действам подмолно, поканих я на къркане, хихихи!

Инак, за сбирки съм винаги готова, ама много нарастна човекоединицата в къщи, та ще видим, кога, къде, как!
Виж целия пост
# 61

....
'69, 29_то, водолей...  Rolling Eyes, проблеми с комуникацията... Simple Smile
Ако реШиШ да преско4иШ на гости на Джоя, струва ми се, 4е една сбирка Ще е наложителна Mr. Green Mr. Green



Е вие кво са ,Винолеите, Ще се лЮспите от другите зодии и Ше си поркате самосиндикално ли ?  Crossing Arms  ОЩе малко и подфорум в Мами в Италия мое да си отворите да ви се не знае.  ooooh!
Дар_ко,ниЩо ,4е е вкиснала бози4ката,аз и така Ще я изпоркам.Метни насам заедно с една мазна жилава бани4ка  Mr. Green
Виж целия пост
# 62
Добрутро на всички,

Дарзамен, я признавай за хубавите местенца и тихички в София ... че и аз имам същия ЕГН синдром, много мразя шум и цигарени димни завеси в заведения, бях в една пиццерия (псевдо такава, защото пици в България няма де), имаше две семейства с по две малки деца, които беснееха бодро в дима, а едната майка беше и в напреднала бременност, смучеше фасове със страст  Sick

Деситке, ми хайде де, откога се каним да се видим  Simple Smile





Виж целия пост
# 63
Алоууууууу,тука има бременни жени. Stop Crossing Arms  Да не ти тежа на съвестта после  Wink

Хлъц! Пардон! Спокоооойно, тя бозата прокиснала, а баничката жилава!

Feiam, глей сега, аз съм казала, че ще й развенчая славата на драка, ама каква нова слава ще й докарам - не съм рекла! Монстер, монстер е това дЕте!!! Демек живо чудовище! Как ме беше захапала преди години в един друг форум - за гърлото, мани! Обаче аз действам подмолно, поканих я на къркане, хихихи!

Инак, за сбирки съм винаги готова, ама много нарастна човекоединицата в къщи, та ще видим, кога, къде, как!

 Shocked  Thinking


....
'69, 29_то, водолей...  Rolling Eyes, проблеми с комуникацията... Simple Smile
Ако реШиШ да преско4иШ на гости на Джоя, струва ми се, 4е една сбирка Ще е наложителна Mr. Green Mr. Green



Е вие кво са ,Винолеите, Ще се лЮспите от другите зодии и Ше си поркате самосиндикално ли ?  Crossing Arms  ОЩе малко и подфорум в Мами в Италия мое да си отворите да ви се не знае.  ooooh!
Дар_ко,ниЩо ,4е е вкиснала бози4ката,аз и така Ще я изпоркам.Метни насам заедно с една мазна жилава бани4ка  Mr. Green

Заради проблемите с комуникацията Ше да е  newsm78 Mr. Green
освен това, тебе к'во да те правим сега ? Обади се като спреШ да кърмиШ  hahaha Joy
Виж целия пост
# 64
Feiam, глей сега, аз съм казала, че ще й развенчая славата на драка, ама каква нова слава ще й докарам - не съм рекла! Монстер, монстер е това дЕте!!! Демек живо чудовище! Как ме беше захапала преди години в един друг форум - за гърлото, мани! Обаче аз действам подмолно, поканих я на къркане, хихихи!


хехе още ли имаш белези от зъбите? Twisted Evil

боза,само прокиснала харесвам, баница никога не сам обичала, кафето го пия според страната, в която съм (същото важи и за яденето)  chef
Виж целия пост
# 65


Добро утро и от мен  Mr. Green

Какво е т'ва бъбрене от рано рано  ooooh!

Бимбе,браво за тортата  Mr. Green поне им обираш точките на свекитата  Peace
Ся кат сме все още на бебешки въпроси да питам за прословутия мед какво се говори по нашия край????
В Бг(а и не само там) казват да се дава след 1-2,та даже и 3 год възраст  newsm78

Моя господинчо още спи...просто ме изумява   #Crazy

Вале,и аз имам гърли дет пушеха по време на бременност....дофторите по принцип препоръчват да ги спреш,но ако не можеш поне ги намаляваш  Rolling Eyes

'Айде лек ден от мен:)

Виж целия пост
# 66
Hellow ladies Hug

Лени, как ти спа лаптопа в новия си дом  Wink ( а ти спа или му се радва Crazy). Пък кафенцето: и аз съм произвела една кана блудкаво Хамериканско кафе таз сутрин и си го пия с кеф Crossing Arms

Макдирокски, сега ти гледам ленти4кта....малииии ма то не останало бей ooooh! Някакъв си месец и половина и беб пристига Heart Eyes Хай стига с тоя твоя ба4, к'во Ще кажеШ Grinning

Феиам4о, Шъ ти развалят имиджа зна4и Thinking...споко Ще ти правим опозиция (пък ти ни показвай средни пръсти Crazy) By the way за фарафалината ниЩо не каза, пък ми беШе обеЩала Wink

хайде бягам
До скоро мацки,
  bouquet
Виж целия пост
# 67

Ся кат сме все още на бебешки въпроси да питам за прословутия мед какво се говори по нашия край????
В Бг(а и не само там) казват да се дава след 1-2,та даже и 3 год възраст  newsm78





до годинката, доколкото знам, не се дава
на моя наскоро му дадох мъничко (облекчава малко гърлото при кашлица)(на 20 месеца е)
иначе като гледам в България има от сок на два месеца то яице на три години ...
Виж целия пост
# 68
Бързам да кажа добро утро  Wink Hug

 Гледам разговора яко върви напред...10 мин ви чета.. Peace
Кала грабвам си капучо..точно от това имах нужда!  Hug

 Twisted Evil При нас - изненадаха ни с 10 000 еуро по-висок ипотечен кредит, сбъркали сметките в банката и няма как да се променят,понеже влизаме в акколо на предишно мутуо на строителя...ходихме до строителната фирма за последни уточнения,че края на месеца най- после ще сключваме нотариалния акт за жилището.. Tired

като на електронна игра само газ и спирачка  Crazy
Една моя дружка, която си живее в щатите, ми каза, че целия си шофьорски курс + изпит изкарала на кола автоматик. И й дали книжка!
Резултат - не може дори да подкара нормална кола и сега бойфрендът й на час по лъжичка я учи Crazy

Щом говорим за Щатите какво да се учудвам!
Според мен е абсолютно немислимо да вземеш книжка след курс само на автоматични! Куп народ, дето хал хабер си няма от шофиране се движи по улиците, то и затова  има толкова инциденти! После, как нямало да си упражнявам паролачите точно в колата!!!  Mr. Green

  Сонче,ма ти ма шашна  Shocked ...  Stop демек 200 милиона американци не можели да карат??? #Crazy
Извинявай ,но културата на поведение по пътищата и не спазването на правилника за движение са съвсем различни неща.Те са причина за катастрофи,а не типа на скоростната кутия. Peace
  И между другото по щатските пътища се кара много по-културно ,отколкото тук.  Wink
  За сведение автоматика е много по-удобен за каране- особено в трафик.  Peace Факта,че в Европа е по-малко разпространен е,че от икономическа гледна точка е нерентабилен.Повишава се разхода на гориво средно с около 15 %. Peace

  А междудругото как няма да не си упражняваш паролачите ,като гледам сега съученичките на дъщеря ми как вземат книжка- приятелката й знае само как да се акости...паркиране - изобщо не е пробвала  Shocked ,нито как се качва нанагорнище и как се слиза от него... Twisted Evil 

  Хайде бягам и аз...
Лек ден на всички!  Hug
Виж целия пост
# 69
Аааа, не, никаква дискриминация на зодии, аз съм телец, но мъжът е водолей, може ли и аз да мина за коктейла?  Party
Виж целия пост
# 70
milix, как се справяш с багажа за болницата, готова ли си веке Laughing
Виж целия пост
# 71
Аааа, не, никаква дискриминация на зодии, аз съм телец, но мъжът е водолей, може ли и аз да мина за коктейла?  Party

 Sick (Джорджа, извинявай и ти Embarassed Wink)


тц, по_добре прати мъжо Mr. Green

(ти като макдирокова, не си за компания за следваЩите тот месеци  Joy)
Виж целия пост
# 72
освен това, тебе к'во да те правим сега ? Обади се като спреШ да кърмиШ  hahaha Joy

Немате проблеми с мене ,бе. Ше си пия прокисналата бози4ка и Ше си лафиме,няма да ви пре4а  Mr. Green

Калка,аз мед на госпойцата и бутам контрабандно в млякото ( Щото ина4е не го иска  Twisted Evil ) от около година,година и неЩо.Особено като каШля. Peace

Абе Гери,вие сте по_бетер и от Фантоцци с тоя апартамент ooooh!
Виж целия пост
# 73
Аааа, не, никаква дискриминация на зодии, аз съм телец, но мъжът е водолей, може ли и аз да мина за коктейла?  Party

тц, по_добре прати мъжо Mr. Green

(ти като макдирокова, не си за компания за следваЩите тот месеци  Joy)

това въобще не е вярно  Simple Smile, днес времето е супер в милано, нещо, което рядко се случва напоследък, ако не бяхте всички на работа, щях да съм първа пушка  Simple Smile, е, коктейлчето щеше определено да е short:)
Виж целия пост
# 74
Файамче,но проблем  Wink  Hug


morgause ,значи с теб сме от една порода!  Heart Eyes  bouquet

Миленче...думи нямам вече...един път поне нотариалния акт да видим...че сега сме собственици на нищо...макар,да сме оръсили вече яка сума... Tired
  От мен съвет- не купувайте жилище в строеж- докато има кран отпред- не се навивайте.  Peace
  Нашия е с 14 месеца закъснение от пусковия срок.. #Cussing out


  
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия