Miss Italia - edizione 41

  • 19 576
  • 288
# 75
Geri, az sum karala avtomatik dzip. e nema takuv kef prosto!
vashata odisea s apartamenta vzemi ja opishi njakude!
toku shto me iznenadaha ot Bg prijateli s edno koletche cosmetics. super, super se radvam.
takova shtastie e da ti zvunne postaljona Laughing
minalata sedmiza poluchih sobstvenoruchno pleten shal ot moja prijatelka.
dnes tova.... neverojatno e, kato ne si zabraven, njakak.
Виж целия пост
# 76
morgause между другото може би другата седмица ще имам ходене до Префеттурата на Милано.....да не обещавам предварително ,но ако си свободна може да ударим по коктейл?
Ако си навита метни едни координати на лични!  Hug Peace
Виж целия пост
# 77
Бързам да кажа добро утро  Wink Hug

 
като на електронна игра само газ и спирачка  Crazy
Една моя дружка, която си живее в щатите, ми каза, че целия си шофьорски курс + изпит изкарала на кола автоматик. И й дали книжка!
Резултат - не може дори да подкара нормална кола и сега бойфрендът й на час по лъжичка я учи Crazy

Щом говорим за Щатите какво да се учудвам!
Според мен е абсолютно немислимо да вземеш книжка след курс само на автоматични! Куп народ, дето хал хабер си няма от шофиране се движи по улиците, то и затова  има толкова инциденти! После, как нямало да си упражнявам паролачите точно в колата!!!  Mr. Green

  Сонче,ма ти ма шашна  Shocked ...  Stop демек 200 милиона американци не можели да карат??? #Crazy
Извинявай ,но културата на поведение по пътищата и не спазването на правилника за движение са съвсем различни неща.Те са причина за катастрофи,а не типа на скоростната кутия. Peace
 

Джорджа, заставам зад това изказване.  Peace

ма чакайте сега, има си видове книжки, има си книжка само за автоматик, има си книжка и за скорости. На тая за автоматик си пише, че е автоматик.
И е голяма леснотия автоматика, един педал по-малко и едната ръка тотално свободна, то си е кеф да се шофира така. Не че скоростния лост ми прави проблем де.
Аз карах известно време един крайслер, за мен беше удоволствие американската кола. Особено ме кефеха гласовите команди от сорта, плийз фасън йор сийтбелт  Wink, ама аз исках мъжки глас да ми ги казва, а беше женски  #2gunfire
Виж целия пост
# 78
вале, дай модела на лаптопа да го обсъдим
от сноЩи 4акам Laughing
Виж целия пост
# 79
morgause между другото може би другата седмица ще имам ходене до Префеттурата на Милано.....да не обещавам предварително ,но ако си свободна може да ударим по коктейл?
Ако си навита метни едни координати на лични!  Hug Peace

Ок, пратени  Simple Smile
Виж целия пост
# 80
вале, дай модела на лаптопа да го обсъдим
от сноЩи 4акам Laughing

ууу, лени, аз чаках твоя, ти чакаш моя ... ми ей го на ....

http://shop.sonystyle-europe.com/SonyStyle/b2c/deeplink.do?s=ext … C-ODWITJANSALES07

в третата разцветка.
Виж целия пост
# 81
Между другото Вале,в САЩ  не пише нищо на книжката  Rolling Eyes ...поне на моята.. newsm78
Аз имах и Бг книжка,но тя не е призната и се наложи да карам наново изпит там.А и правилника за движение е различен,има доста неща,които ги няма в Европа. Peace
Помня като се учех как ме биеха по левия крак,че се мъчех все да натискам нещо.. Laughing 
 Thinking В интерес на истината в Бг обществото доста се мърмори по този въпрос...за съжаление констатациите са просто смешни и жалки,от сорта ,че с автоматик не можеш да пестиш гориво,като се пускаш по инерция по нанадолнище... Rolling Eyes...но безпорно е,че е  страшно удобен!  Peace

  Лени,писах вече за апартамента в темата за чужбинските институции... Peace
 
Виж целия пост
# 82
вале, дай модела на лаптопа да го обсъдим
от сноЩи 4акам Laughing

ууу, лени, аз чаках твоя, ти чакаш моя ... ми ей го на ....

http://shop.sonystyle-europe.com/SonyStyle/b2c/deeplink.do?s=ext … C-ODWITJANSALES07

аз ти отговорих, ама не си про4ела.
както и предположих, 4е говорим за Сони Mr. Green
не знам по ваШите земи колко струват, но тук това последното сони от листа, е средно 1300 еуро. не онлай де. ама много пари са това, много.
тоШко е зна4ително по'грозен милия.  Laughing
Виж целия пост
# 83
вале, дай модела на лаптопа да го обсъдим
от сноЩи 4акам Laughing

ууу, лени, аз чаках твоя, ти чакаш моя ... ми ей го на ....

http://shop.sonystyle-europe.com/SonyStyle/b2c/deeplink.do?s=ext … C-ODWITJANSALES07

аз ти отговорих, ама не си про4ела.
както и предположих, 4е говорим за Сони Mr. Green
не знам по ваШите земи колко струват, но тук това последното сони от листа, е средно 1300 еуро. не онлай де. ама много пари са това, много.
тоШко е зна4ително по'грозен милия.  Laughing


Лени, нали имам фирма бе, душко, имам достъп до складове на едро, намерих го на едро за 1016 еуро ива инклуза, остава само да предвидя финанси да го купя. И след това да хвърля старото фуджицу.
Виж целия пост
# 84
еййй да бе...
ти 4ела ли си  customer reports на това сони?
сигурно и с виста Ще ти го доставят , не 4е е голям келепир.
ние бягаме от виста, засега. Laughing
Виж целия пост
# 85
еййй да бе...
ти 4ела ли си  customer reports на това сони?
сигурно и с виста Ще ти го доставят , не 4е е голям келепир.
ние бягаме от виста, засега. Laughing


не, не съм чела, но това е идея, ще се поразровя.
Да, с виста ще е, а аз бягам от виста, колко ме дразни, не е истина  #Cussing out
Четох само техническите характеристики, на мен супериори не ми трябват  newsm78, ама виж, подсети ме да попрочета малко отзиви  Hug
Виж целия пост
# 86
в4ера аз се тръшнах на един с виста.
 но казват, 4е тепърва проблеми Ще има.
и ако се повтори историята с ХР ...няма нуижда.
4овека в единия магазин каза , 4е изобЩо не може да гарантира 4е ще тръгне с
рутера , който имаме нета.  да не говорим, 4е  разли4авал лицензите. и тн.
като цяло, и продава4ите ми се сториха скепти4ни и малко в неведение.
ина4е ние се спряхме на тоШиба сателлите от а100 поредицата.
има ХП, но хоум едиШън и Ще го преинсталирам със сигурност.
за репортс за сонито ти казвам не слу4айно, моя приятелка скоро купуваха и казва, 4е много негативни били рипортите.. но аз не съм 4ела ниЩо де, за мен е ясно, 4е или тошиба, или фуджитсу. ина4е за красота този ми е фаворит.

кажи за вистата, ако разбереш пове4е)
Виж целия пост
# 87
А, приказка за лаптопи сте отворили Crazy.
Хубаво си харесах аз едно Vaio преди нова година, на промоция беше, можеше и на изплащане да го взема и сестра ми взе, че ми пусна муха в главата с това
Сега умувам и се чудя какво да правя.
Консултирах се с админа, той гледА, умувА, каза в никакъв случай с AMD, друг кусур не можа да намери и накрая изтърси 'Ами тука в офиса всичките HP-та се скапаха и аз затова препоръчвам IBM' Crazy.
И сега съм в чудна дилема, отделно че тоя модел HP го няма в България още.
Виж целия пост
# 88
Лени, хвърли ме малко в паника, ще взема да се метна аз на сигурното, освен да си взема новото Амило на Фуджицу-то, така и така им знам предимствата и недостатъците  на старото Амило, newsm78, Тошиба изобщо не са за изхвърляне, купих на приятелка от склад, много е доволна  newsm78.
Въпросът е, че основното ми изискване, освен един определен миминум на характеристики, е екранът да е 13 инча. Просто супер ми се побира в чантата за документи. А останалите машини с този размер са от 1800 еуро нагоре, говоря за един суперсладурски лайфбук на сименс и разни други глезотийки.
Има една джидженийка на ЕйчПи от същия род, и един модел на Леново. Тоест изборът ми не е много широк всъщност  newsm78
Виж целия пост
# 89
ооо, шарън))) Hug как си?
аз в злополу4ния ми опит с преносими компЮтри съм имала
вземане даване с фуджицу, ей4 пи, тошиба, ацер и сега пак тошиба.
зависи от много неща, но НР ... на никого не препоръ4вам, този лаптоп беше безумен. все спираше, все рестарт, все нещо му имаше на горкия.
но държелив. като ацера Mr. Green само с 4ук можеш да ги разбиеш, каквато е и горе долу съдбата им под моето собствени4ество.
според мен ако пазиШ няма да имаШ проблеми с никакви модели.  Peace


валя,
има един в момента на амило мисля, 4е е 12, 13 ин4а. и аз искам, даже лайфбоок, ама.. друг път))) като имаме пари4ки. даже съм си го изрбрала, да му се върти монитора, пак 12 ин4а...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия