Февруарски бебчета

  • 37 497
  • 879
# 750
Здравейте момичета Simple Smile
Някоя мама знае ли как се прави нова тема Grinning
Виж целия пост
# 751
Аз не че бих дала пюре с шише, но не виждам и особена разлика да му давам течност с лъжица. То пак не дъвче, а само гълта като пуйче.
Виж целия пост
# 752
Е, не е точно така. Премята го там лрез устата си, други мускули участват като му го предложил с лъжица, от тезк лри смучене. Освен това то се прав по гъсто, а след месец вече може и намачкана храна да яде. Той биберона му стига до средата на небцето и му се изсипва в гърлото, с лъжичката е отпред в устата и бебето самл трябва да го избута към гърлото инда го глътне. Различно е според мен.
Виж целия пост
# 753
Ние бяхме дотук със самостоятелното заспиване. Малката се научи да се изправя в кошарата и да пълзи преди 2 седмици и от известно време нощния сън е.... минахме на 2 дремки и си мислех, че ще се оправят нещата, но не. Явно поредната регресия благодарение на новите умения.. Някой друг минава ли през това? Как се справяте?
Виж целия пост
# 754
И при нас е същата работа не мога да я сложа в леглото веднага се обръща иска да лази скачайки и си удря главата в леглато. През нощта се буди постоянно с рев и иска веднага на гърда иначе не заспива.. Кошмарно е а от вчера е и и температура и се буди през 10,20 мин с рев😭
Виж целия пост
# 755
Нашата става през нощта по няколко пъти и се надига и почва да ни зяпа. Хаха. Надявам се скоро да се нарадва на новото си умение, че таман бяхме почнали да спим по-нормално и хайде пак в джаза.
Виж целия пост
# 756
При нас надигането го има само сутрин за първото й хранене. И е много смешна. Grinning Гледа и чака вече. Grinning

Мами, бих искала да Ви попитам летният кош кога се обръща да гледа напред? (Скоро ще станем на 7 месеца и ми е любопитно, та със сигурност още е рано, но да си питам.)
Виж целия пост
# 757
Моя го обърнах напред отдавна с надежда да му е интересно да гледа и да стои в количката. Уви и това не помогна. Седне ли вътре и се почва едно дране, все едно го колят 🥲 днес го обърнах пак към мен, да не би пък да му е мъчно за майка му, ама не- същата работа 🤣
Виж целия пост
# 758
Ох JoyJoy
На мен скоро не ми се обръща честно казано. Мразя да се навират в количката и чак да се обръщат после да гледат беба. Голямо гледане, голямо нещо за първи път бебе виждат. Joy
Виж целия пост
# 759
Аз веднага щом сменихме с летен кош и го обърнах. Може би защото ми е второ дете и някакси съм спокойна, а и той много харесва да гледа света и нямахме никакви проблеми. Не отчитам това, че на радходки отдавна не спи, а си гледка като проблем, тъй като това е от преди да сменим коша.
За съжаление така наистина хората много зяпат, нас ни спират баби и дядовци да ни се радват. Имам даже фаворити в пожеланията им едното е да му порасне чурката от един дядо, а една баба го прати да пази родината с пушка като порасне... 🤔

Иначе на нас татко ни ни докара ковид от командировка в Англия и вчера бебока беше с висока температура, днес продържаваме, но за щастие не вдига толкова често. Та пазете се, явно има доста ковид, особено по летищата в момента...
Виж целия пост
# 760
Ние бяхме дотук със самостоятелното заспиване. Малката се научи да се изправя в кошарата и да пълзи преди 2 седмици и от известно време нощния сън е.... минахме на 2 дремки и си мислех, че ще се оправят нещата, но не. Явно поредната регресия благодарение на новите умения.. Някой друг минава ли през това? Как се справяте?
И при нас е същото, с бонус, че покрай това ставане по 100 пъти през нощта, за да не си разбивам аз съня, я взехме при нас на спалнята и сега свикна да спи при нас. Отделно до толкова е свикнала с мен, че в момента, в който ме види да обърна гръб и да тръгна към вратата започва истеричен рев, дори баща й да е до нея.
Виж целия пост
# 761
Аз май вече свикнах с богатия нощен живот, който ми предоставя малката 😁 струва ми се, че поне до годинката ще има такива луди нощи 😁
Чери, аз избягвам да формирам нови навици със спането, че много бързо свикват на хубавото. Но и аз я вземам от време на време при нас. При все, че спахме заедно до 6я месец, не е като да не съм свикнала.
Виж целия пост
# 762
Ох JoyJoy
На мен скоро не ми се обръща честно казано. Мразя да се навират в количката и чак да се обръщат после да гледат беба. Голямо гледане, голямо нещо за първи път бебе виждат. Joy
Хаха, същата съм. Изобщо няма да я обръщам скоро. Дори я прикривам с комарника и въпреки това продължават да се навират разни.
Ако я нося в раничката са още по нахални. Една госпожа на опашката във Фантастико, супер нахална. Аз и въртя гръб, тя продължава да намира начин да се навре в бебето. Grinning
Най-интересното от цялата работа е, че на малката и харесва и им се усмихва Grinning
Виж целия пост
# 763
Здравейте,
Добавяте ли масло, олио, зехтин или др. мазнина при приготвянето на домашни пюрета за вашите мъници? От каква възраст започнахте да добавяте и в кой момент от захранването?
Виж целия пост
# 764
Здравейте,
Добавяте ли масло, олио, зехтин или др. мазнина при приготвянето на домашни пюрета за вашите мъници? От каква възраст започнахте да добавяте и в кой момент от захранването?

Ние почнахме захранане 5+,когато му приготвям домашни пюренца слагам около една лъжичка  зехтин, но знам,че се препоръчва и гхи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия