“Като две капки вода“ - сезон 12, тема №2

  • 46 611
  • 834
# 165
Паша Христова е от по-лесните имитации, но нещо Елена не се справи особено.
Виж целия пост
# 166
А, забравих Елена.
На мен ми допадна изпълнението ѝ, и на нея ѝ личи, че се опитва да даде всичко, което може.
Виж целия пост
# 167
Много добро изпълнение на Елена, едно от най-силните тази вечер.
Виж целия пост
# 168
Ми като за непевица , се справи добре, та май на Панчо победата отече с тая песен.
Виж целия пост
# 169
Паша Христова е от по-лесните имитации, но нещо Елена не се справи особено.
Тази песен беше за Християна. Сигурна съм, че щеше да я изпълни перфектно, а за имитация- няма кой знае колко и също щеше да се справи.
Сбъркали са албумите с подбрани песни за участниците- 😉Елена трябваше да избухне с Джими Съмървил.

Песента е красива, това омаловажава слабостите в изпълнението на Елена.
Виж целия пост
# 170
Паша Христова е от по-лесните имитации, но нещо Елена не се справи особено.
Е колко да е лесна имитация?
Виж целия пост
# 171
Толкова ми е скучно,че не ми се коментира. Журито е тотално out of order.
Виж целия пост
# 172
Първите места са за Джулиана и Мария! Жива да не бях!
Виж целия пост
# 173
Хаха, Фънки си излезе истински скрит чалгар 🤣 Влече си го...
Виж целия пост
# 174
Изненадващо, че Панайот го нямаше никъде в топ 2.
Виж целия пост
# 175
И аз ги оставих.Сега ще гледам,колкото да видя какво ще става с бутона на ''късмета''.
Виж целия пост
# 176
Какво е това бутане на тази певачка? Иво беше многооооо по-добър и на миналия лайф и на сегашния.
Виж целия пост
# 177
Гледам с малко закъснение. И да ви кажа, хараса ми Иво Аръков. Забавлявах се.
Виж целия пост
# 178
Паша Христова е от по-лесните имитации, но нещо Елена не се справи особено.
Е колко да е лесна имитация?

Лесно се имитира, както и Лили Иванова - като тембър, като поведение. Доказано е с годините - почти винаги правят силни имитации на тези образи. Както и Кеца.
Мария на първо място според Фънки, жива да не бях!!
Аръков беше много зле, нищо общо с Енрике.
Виж целия пост
# 179
На Фънки някой му е платил двойно да бута Мара напред или е изперкал, други варианти няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия