Пазаруване от Best Secret- Тема 2

  • 102 402
  • 760
# 660
Здравейте, искам да попитам как да се регистрирам в best secret?
Виж целия пост
# 661
Здравейте,
Изпратих покана.
Приятно пазаруване!
Здравейте, искам да попитам как да се регистрирам в best secret?
Виж целия пост
# 662
Здравейте и аз бих искала да получа покана от някого за регистрация. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 663
Имате покана на лични!
Здравейте и аз бих искала да получа покана от някого за регистрация. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 664
Здравейте.Моля за покана за регистрация 🌹
Виж целия пост
# 665
Здравейте.Моля за покана за регистрация 🌹
Изпратих.
Виж целия пост
# 666
Здравейте.Моля за покана за регистрация 🌹
Изпратих.
Здравейте , може ли да ми изпратите покана за регистрация ? Благодаря предварително .
Виж целия пост
# 667
Здравейте.Моля за покана за регистрация 🌹
Изпратих.
Здравейте , може ли да ми изпратите покана за регистрация ? Благодаря предварително .

Изпращам Ви на лично.
Виж целия пост
# 668
Здравейте.Моля за покана за регистрация 🌹
Изпратих.
Здравейте , може ли да ми изпратите покана за регистрация ? Благодаря предварително .

Изпращам Ви на лично.

Изпратих
Виж целия пост
# 669
Момичета посъветвайте ме как да избера размера на това яке ? На всички модели пише че са умалени. Ако някой е поръчвал , моля да сподели дали един размер по голям да взема или си отговарят на размерите. Ще съм благодарна.
Момичета якето дойде. Много е хубаво , истинска агнешка кожа, но ми е тясно. Закопчавам го , но ме стяга под мишниците, май трябваше два номера по голямо да взема. Някой може ли да каже дали мога да го заменя или само с връщане на парите става ? Вече не е на тази цена и ми се иска само да го разменя.
Виж целия пост
# 670
Не мисля, че може да се замени.
Виж целия пост
# 671
И аз не мисля, че има такава опция. Връщаш и поръчваш друго. За това понякога е хубаво да се поръчват два размера, но пък от къде да знаеш, че са толкова умалени.
Виж целия пост
# 672
Имам и аз покани. Пишете на лично момичета. Повечето пишещи тук в темата имаме покани за пращане.
Виж целия пост
# 673
А дали ще ми възстановят ваучера от 10% който използвах ?
Ах как ме е яд, много е готино!
Виж целия пост
# 674
Мисля, че не. Пробвайте да пишете на съпорта все пак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия