
https://twitter.com/leku1leku/status/1782795091607720364





и едно поздравче, от доброто старо време


















Който изгледа “Друг човек” с мен - знае ме







( последен епизод на 1 сезон, който го даваха след 22.30 ч - след основният сериал на Фокс - "Войници" - обаче след това имахме сигурни 13 еп, 2-ри сезон
)
Радвам се, че ти помниш поне. 
Видя се, че решението е било добро, сериалът стана хит навсякъде, където беше излъчен и продължава да се продава и излъчва в много държави.
Постове с информация за Ханде, актуални снимки и т.н. се изтриваха от админ, тъй като нарушавали правилата на темата, а тя била само за Керем.
Не, че е важно. Гледам, че си направи собствена тема за Мерт Р, щото нещо си явно Афра не я кефи. Не съм особено запозната. Всяко зло за добро смятам аз. 



Надали някога ще видим такъв фурор, надали някога ще се обсебим така. 



Ей сега ще дойде и ще започне да те подкукуросва. 

Слънчо, къде си? 






Препоръчани теми