Дубай/Тема 17/

  • 46 233
  • 751
# 330
Здравейте, ще бъдем в Дубай от 04.12.
Здравейте. Организирано ли пътувате? Ако, да, с коя фирма?

Офертата е на Премио Травъл. 6 дни, 5 нощувкки. За сега с тях само сафарито съм запазила. Имат и други 3 екскурзии - Абу Даби, Шаржа и .., Бурж Халифа и мола също искат плащане. Чудя се обаче сами да си запазим и ходим където искаме.
Градините, Палмата, Бурж Халифа, фонтаните и т.н.
Виж целия пост
# 331
Здравейте, ще бъдем в Дубай от 04.12.
Здравейте. Организирано ли пътувате? Ако, да, с коя фирма?

Офертата е на Премио Травъл. 6 дни, 5 нощувкки. За сега с тях само сафарито съм запазила. Имат и други 3 екскурзии - Абу Даби, Шаржа и .., Бурж Халифа и мола също искат плащане. Чудя се обаче сами да си запазим и ходим където искаме.
Градините, Палмата, Бурж Халифа, фонтаните и т.н.
И преди съм споделяла, че при първото ни пътуване бяхме с фирма и за качването на Бурж Халифа ни взеха по 80 долара на място, на следващата година ходихме сами и платих 80 лева.
Виж целия пост
# 332

Някой да е попадал на изгодна оферта за Дубай? Поне от 4 месеца търся, исках самостоятелно да организирам нещата, но с Флай Дубай, цената е около 450-500е на човек, двупосочен. Вижда ми се доста. Почнах да гледам и агенции, но се притеснявам, че спането ще е доста отдалечено и ще трябва много да се пътува...та,ако някой види нещо изгодно- кажете, моля. Вече почвам да се отчайвам, че няма да мога отида, с тия цени....

Можете да летите с Уиз до Абу Даби. За януари, например цените са около 150 лв в посока.
Сега погледнах, че и за ноември има такива цени.
От Абу Даби ще се придвижите с автобус до Дубай, няма нищо сложно.


Бихте ли дали повече инфо. Как точно е най- изгодно от Дубай да стигнем до летището Абу Даби. 4ма пътуващи сме, с такси/ кола трансфер гледам е около 80евро. Има ли по- изгоден вариант, автобус , ако е от къде тръгва в Дубай и дали спира на летището Абу Даби.
Ще съм благодарна някой да сподели подробности.
Благодаря:heart:
Виж целия пост
# 333
valentina_p опитах да пиша на ЛС, но ми пише, че имаш забрана за получаване на ЛС. Погледни си настройките, за да мога да ти отговоря на въпросите 🤗
Виж целия пост
# 334
valentina_p опитах да пиша на ЛС, но ми пише, че имаш забрана за получаване на ЛС. Погледни си настройките, за да мога да ти отговоря на въпросите 🤗


Идея нямам как е станало.Cry
Благодаря.
Виж целия пост
# 335
Здравейте.
По стечение на обстоятелствата се налага да организирам 3 дневно приключение в Дубай за 6 възрастни и 1 дете на 11 за периода 19-21 декември. Започвам тази вечер със самолетните билети. Някой би ли ми разяснил за самолетната компания флайдубай чекирането на обратно как го правите? Директно на летището или предния ден?
Виж целия пост
# 336
Здравейте!Търся бюджетна екскурзия до Дубай за началото на април.Бихте ли ми предложили агенции и съвети разбира се.Благодаря .
Виж целия пост
# 337
Здравейте!Търся бюджетна екскурзия до Дубай за началото на април.Бихте ли ми предложили агенции и съвети разбира се.Благодаря .

Какво означава бюджетна? Аз под 1600 лева за 5 дни не съм срещала. Организирайте си я сам/а.
Виж целия пост
# 338
Здравейте, кое приложение използвате за такситата, където се въвежда крайната точка и мога да видя цената до там.
Благодаря
Виж целия пост
# 339
За такситата в Дубай има приложение Careem, някъде назад пишеше в темата, аз не съм го ползвала, проверете си в интернет.
Виж целия пост
# 340
Има Uber и Careem 
Здравейте, кое приложение използвате за такситата, където се въвежда крайната точка и мога да видя цената до там.
Благодаря
Виж целия пост
# 341
Здравейте!Търся бюджетна екскурзия до Дубай за началото на април.Бихте ли ми предложили агенции и съвети разбира се.Благодаря .

Какво означава бюджетна? Аз под 1600 лева за 5 дни не съм срещала. Организирайте си я сам/а.

Между другото има доста агенции за под 1600лв.Писах тук,защото не сме ходили и търся съвети за агенции.Ясно ми е,че по скъпо ще ни излезе,но сами да я организираме не се неамаме.Може би вторият път😊.Времето ни притиска и нямам време за организиране. Просто спонтанно решение.А и по малко нощувки от 7 също ще ни е ок.Времето за януари какво е там по принцип?Ако може и на лични,благодаря ❤️
Виж целия пост
# 342
Ние ходихме през декември и времето беше супер. Нито горещо, нито студено 25-30 градуса. Ноември, декември, януари, февруари, март и април са най-благоприятните месеци за посещение на Дубай. Мое менине.
Виж целия пост
# 343
Търся човек, който ще пътува в Дубай и ще бъде в хотела си в един от дните там в около 14 или 17 часа, за да поръчам оригиналният дубайски шоколад на Fix и да ми го донесе (аз ще го поръчам и платя с карта!) Ще се радвам ако някой се отзове Simple Smile
Виж целия пост
# 344
Предстои ми пътуване в Дубай и ако някой има опит може ли да сподели как стоят нещата с купуване на сим карта или Есим за интернет? Кои оператори или сайтове са добри и как се процедира след закупуването на Есим, понеже в един сайт прочетох, че трябва да се активира преди заминаване, защото операторите в Дубай блокират Есим, за да си купиш физическа карта… 🤷♀🤷♀🤷♀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия