Hell’s Kitchen България - Сезон 6, Тема №2

  • 51 991
  • 756
# 90
Може и Кирил да изгонят. Доста неадекватен е в кухнята.
Виж целия пост
# 91
Той и Галин никакъв го няма напоследък.
Виж целия пост
# 92
Михаела и Стефани няма да отпаднат скоро според мен.
Виж целия пост
# 93
Според мен Михаела ще е аут или трети човек, който изобщо не е сред номинираните.
Виж целия пост
# 94
Михаела и Стефани няма да отпаднат скоро според мен.
Е как, златните кокошки са това! Естествено, че няма.
Кой ще прави сеир иначе?
Димитър ако не се беше заиграл с Мони и той щеше да е аут, сега ще поостане заради “любовната нишка“.
А е интересен колкото ....зелен домат.
Виж целия пост
# 95
Не знам забелязахте ли слушалката в ухото на шеф Ангелов.
Операторът задържа кадъра няколко секунди на това.
Всичко което гледаме е евтина постановка.
От продукцията са решили да хвърлят драгия зрител в потрес.
Засега им се получава. Толкова бездарно направено предаване не съм гледал. Rage
Виж целия пост
# 96
ти до сега не си забелязал слушалката ???
Виж целия пост
# 97
Естествено, че е евтина постановка, колко пъти да го говорим? Тупаревска работа, какво да очакваш друго?
Виж целия пост
# 98
Защо Михаела изсипа трушията на главата на Царина, не видях Ангелов да й е казал да го направи. 🤔
Виж целия пост
# 99
Възхищавам се на нервите на Царина. Ако Михаела ми беше изляла тоя оцет на главата, щеше да има трупове.
Виж целия пост
# 100
Тая Михаела е пълно Ку-ку. Сега Симона ли ще бие?
Виж целия пост
# 101
Царина:..-при нас е дране, клане..апокалипсис Joy

Мъжкия и женския ултрас в действие..
Виж целия пост
# 102
Тупарев наистина е надскочил себе си в този сезон.
Такова крякане досега не е имало. Не знам кое е по сценарий, и кое е реалното състояние на участниците, но наистина Симона е най-нормалната от жените там. Ужасен ужасон!!!
Виж целия пост
# 103
ти до сега не си забелязал слушалката ???
Ами какво да му гледам на шеф Ангелов? При наличие на жени тях ще гледам Simple Smile
А и гледам на лаптоп отдалеко ТВ. То не стига, че гледам боза, ами да си разваля рахата и да  висна в хола на телевизора. Предпочитам да ми е удобно, то за гледане има ли какво?
Виж целия пост
# 104
Явно Кирил ще отече. Нинов ще спаси кожата.
Нужен е на Стефка в битката срещу Мишето.
Сеир да има.
Кирчо е скучен, да си ходи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия